نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دکترای مهندسی صنایع در دانشگاه ازاد در ایران

پیش فرض دکترای مهندسی صنایع در دانشگاه ازاد در ایران

با سلام
    بچه ها با توجه به اینکه نتایج دکترا دانشگاه ازاد امده می خواستم با دوستان صاحب نظر در این رشته مشورت کنم و نظرشون را در مورد شرایطم بدونم. چقدر احتمال هیات علمی شدن و بورس شدن در این رشته وجود دارد؟
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر گرفتم با معدل 15. فوق لیسانسم را عجولانه در دانشگاه ازاد ادامه دادم در رشته مهندسی صنایع - مدیریت سیستم و بهره وری (اگر یک سال تلاش می کردم و درست درس می خوندم هرگز اینقدر پشیمان نبودم) .و با معدل 17.5 فارغ التحصیل شدم و اکنون در ازمون دکترای صنایع اتوماسیون دانشگاه ازاد با رتبه 3 قبول شدم. یک مقاله ارائه شده در کنفرانس بین المللی خارجی ایندکس ISI درزمینه مدیریت صنایع دارم و 3مقاله داخلی بین المللی و ملی. بیش از3 سال سابقه کار تخصصی در زمینه سیستم های اطلاعات مدیریت MIS و دو سال تدریس در دانشگاه پیام نور.
    در حال حاضر برای امتحان ایلتس دارم خودم را اماده می کنم و میدونم شانس ادامه تحصیل در خارج از کشور در مقطع ارشد کامپیوتر و یا دکترای صنایع هم برای من وجود دارد .نمی دونم تصمیم درست چیه.
    دوستان لطفا نظراتتون را با من به اشتراک بگذارید.

پیش فرض پاسخ : دکترای مهندسی در دانشگاه ازاد در ایران

الان اوضاع بورس و جذب خیلی خرابه مگر اینکه بخوای بری واحدهای دور. اگه واقعا می تونی از یه دانشگاه خوب پذیرش بگیری حتما اقدام کن به علاوه اینکه فکر نمی کنم دکترای دانشگاه آزاد چیزی از نظر علمی بهت اضافه کنه

موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مهندسی صنایع در دانشگاه ازاد در ایران

درصداي دکتري اتماسيون چند زديد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)