صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 60

موضوع: به نظرتون چه کسانی در مورد شانس پذیرش نظر بدهند؟

پیش فرض پاسخ : به نظرتون چه کسانی در مورد شانس پذیرش نظر بدهند؟

اتفاقا پیشنهاد خود بنده این هست که ابتدا پذیرش ها رو بررسی کنیم و وقتی از صحت درستی اطلاعات وارد شده اطلاع پیدا کردیم اقدام به ثبت پذیرش بکنیم...

همون طور هم که بعضی دوستان گفتند قضیه فاند در این سال ها هم بسیار تغییر کرده که به این مساله هم باید توجه کافی بشود...

ApplyAbroad Champion

سلام دوستان

ممنون از نظراتتون و مشارکت در تاپیک، یکی از مواردی که به درستی اشاره شد تکمیل کردن ویکی سایت هست که در این خصوص مدیران تا جایی فرصت داشته باشند با کمک کاربران این را پیگیری می کنند، ولی واقعا نیاز هست که دوستان هم مثل همیشه همکاری بیشتری داشته باشند.

در مورد نتایج پذیرش درست میفرمایید برخی از نتایج اسپم هستند، ما قبلا پیشنهاد داده بودیم که امکان گزارش یا ریپورت نتایج اسپم در نتایج پذیرش باشه یا امکان حذف این ها توسط مدیران که فعلا محقق نشده است.

اگر امکانش هست لطفا نظراتتون در خصوص نتایج پذیرش و بهبود آن را در این تاپیک بفرمایید که مطالب مرتبط در یک جا باشد.

ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    در ابتدا می خواستم از کامنت بی ارتباطی که می خوام بذارم عذر خواهی کنم ؛
    من تقریباً یک ساعته که دارم نتایج پذیرش رو می خونم ، فکر می کنم بسیاری از نتایج ثبت شده الهام گرفته از کتاب های ژول ورن باشه !
    بسیاری از نتایج به صورت مخفی ثبت شدند که تقریباً همگی غیر واقعی هستند ، تعداد قابل توجهی هم که به اسم کاربری ثبت کردند کاملاً غیر واقعی هستند ! چجوری ممکنه کسی بدون نمره زبان از آمریکا پذیرش بگیره ؟ چجوری ممکنه کسی بدون GRE بیاد استنفورد ، یو سی ال ای یا کلتک ؟
    یا اینکه یک نفر از یک دانشگاه ایالتی که دپارتمانش در سال به 10 نفر فاند نمیده 100 هزار دلار در سال فاند بگیره ؟
    همون طوری که دوستان گفتند ، تعداد زیادی از مراجعه کننده ها به سایت آشنایی کمی با روند پذیرش دارند و آمار اشتباه میتونه به شدت گمراهشون کنه به نظرم اگر بخوایم از نتایج پذیرش به عنوان یک راهنما استفاده کنیم باید این نتایج غیر واقعی رو از بین ببریم ...
    به نظر من هم بعضی از نتایج پذیرش غیر منطقی هست.
    مثلا یکی چند روز پیش نوشته بود از MIT پذیرش گرفته و جالب این بود اصلا هیچ پستی نداشت. و تازه هم عضو شده بود!
    بنظرم منطقی نیست عضو یک سایت بشی و فقط نتیجه پذیرش بنویسی!
    یا شاید هم من اشتباه می کنم و از این دوستمون هم معذرت می خوام!
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Member
    رشته و دانشگاه
    .Electrical Eng

من به عنوان یک کاربر عادی نظرم رو بیان میکنم
    در ابتدا من دید خوبی نسبت به تاپیک” شانس پذیرش... نداشتم و اصلا روش حساب نمیکردم و بعضا مخالف و بعد هم بهش سر نزدم... ولی الان به جرات میتونم بگم که بعد از اینکه جناب حیدر نظراتشون رو توی این تاپیک بیان کردن (هر چند من دیر متوجه شدم ) بیشترین وبهترین تاپیکی هست که من بهش سر میزنم و ازش بهره میبرم! (هم قصدم پذیرش از دانشگاه های آمریکاست و هم رشتم برق هست )
    با این حساب نظر کارشناسی دادن خیلی میتونه مهم و مفید باشه و برعکسش واقعا گمراه کننده، مثلا اگر من میدونستم که داشتن نمره بالا جی ار ای چقدر در روند پذیرش (نه فاند ) برای دانشگاه های امریکا مهم و موثر هست الان یه پذیرش خوب داشتم و ...
    به نظر من کسایی که خودشون این راه رو رفتن و از دانشگاه های خوب پذیرش گرفتن در رشته های مختلف، باید نظراتشون رو بیان کنند تا بقیه بتونن استفاده مفید داشته باشن و اگر کسی دارای این تجارب نیست نباید نظر بده. جسارت نشه بعضیها بدون داشتن سابقه پذیرش صفحات تاپیک رو پر میکنن که اگه ی عضوی اطلاعی از روند پذیرش نداشته باشه واقعا ممکن این شخص گمراه بشه. من شخصا با این که در بعضی موضوعات تاپیک ها یه تجربیاتی دارم (مثلا در مورد ثبت نام، منابع و .. آزمون تافل و جی آر ای و ...) ولی بازم جرات نمیکنم به هر سوالی جواب بدم تا یه وقت اشتباهی صورت نگیره. پس لطفا بچه ها خودشون رعایت کنن.

با تشکر
    ویرایش توسط m_1391 : May 22nd, 2013 در ساعت 09:05 PM
    (When we're focused on what we want, things begin to slot perfectly into place. (Paulo Coelho

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    در ابتدا می خواستم از کامنت بی ارتباطی که می خوام بذارم عذر خواهی کنم ؛
    من تقریباً یک ساعته که دارم نتایج پذیرش رو می خونم ، فکر می کنم بسیاری از نتایج ثبت شده الهام گرفته از کتاب های ژول ورن باشه !
    بسیاری از نتایج به صورت مخفی ثبت شدند که تقریباً همگی غیر واقعی هستند ، تعداد قابل توجهی هم که به اسم کاربری ثبت کردند کاملاً غیر واقعی هستند ! چجوری ممکنه کسی بدون نمره زبان از آمریکا پذیرش بگیره ؟ چجوری ممکنه کسی بدون GRE بیاد استنفورد ، یو سی ال ای یا کلتک ؟
    یا اینکه یک نفر از یک دانشگاه ایالتی که دپارتمانش در سال به 10 نفر فاند نمیده 100 هزار دلار در سال فاند بگیره ؟
    همون طوری که دوستان گفتند ، تعداد زیادی از مراجعه کننده ها به سایت آشنایی کمی با روند پذیرش دارند و آمار اشتباه میتونه به شدت گمراهشون کنه به نظرم اگر بخوایم از نتایج پذیرش به عنوان یک راهنما استفاده کنیم باید این نتایج غیر واقعی رو از بین ببریم ...
    دقیقا دوست من
    طرف میاد میگه 10 تا مقاله ای اس ای درحالی که کنگره داخلی رو مقاله فرض کرده
    به خصوص افراد با اسامی مخفی
    واقعا نتایج پذیرش اگه سر و سامونی بدن مدیرا خیلی خوب میشه به خصوص نمرات زبان و نوع مقالات که خیلی خییلی مهمه
    هم چنین فاند که اقا tuition waiveشده طرف نیاد بگه فول فاند
    سربلند باشید
    ویرایش توسط torkanturk : May 22nd, 2013 در ساعت 09:28 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    به نظر من هم بعضی از نتایج پذیرش غیر منطقی هست.
    مثلا یکی چند روز پیش نوشته بود از MIT پذیرش گرفته و جالب این بود اصلا هیچ پستی نداشت. و تازه هم عضو شده بود!
    بنظرم منطقی نیست عضو یک سایت بشی و فقط نتیجه پذیرش بنویسی!
    یا شاید هم من اشتباه می کنم و از این دوستمون هم معذرت می خوام!
    Good Luck
    البته سهیل جان عضویت دلیلی نمیشه که بیایم طرف رو محکوم کنیم همانطور که این اتفاق تو جی ار ای هم افتاد
    طرف اومد گفت 335 شده و اولین پستش و جالب این بود میگفت نمیخواد بره امریکا بلکه تفریحی داده و چنان دعوایی شد که نگو یادته فک کنم
    در هر حال ما هم واسه کمک به مدیرا اماده ایم
    سربلند باشی

دوستان، جسارتاً یک پیشنهاد دارم:

از اونجایی که به نظر میاد بسیاری از دوستان، مثل بنده، شانس پذیریش خودشون و معیار دانشگاهها رو از قسمت نتایج پذیرش استنباط میکنن، بهبود این قسمت اولویت بالایی داره.
    پیشنهاد ساده من: امکان این وجود داشته باشه که نتایج مشکوک رو report یا flag کرد، طوریکه نتیجه ای که با توجه به امتیاز و تعداد کسانی که اون رو غیر واقعی تشخیص دادن از لیست حذف بشه. یا وقتی تعداد ریپروت ها از یه حدی بیشتر شد یکی از مدیران سایت موضوع رو بررسی کنه.
    ضمناً چه دلیلی برای مخفی کردن نتایج هست؟ من جداً این موضوع رو درک نکردم، غیر از تشویق به گزارش نتایج خیالی، گمنام بودن فرد چه سودی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    البته سهیل جان عضویت دلیلی نمیشه که بیایم طرف رو محکوم کنیم همانطور که این اتفاق تو جی ار ای هم افتاد
    طرف اومد گفت 335 شده و اولین پستش و جالب این بود میگفت نمیخواد بره امریکا بلکه تفریحی داده و چنان دعوایی شد که نگو یادته فک کنم
    در هر حال ما هم واسه کمک به مدیرا اماده ایم
    سربلند باشی
    اون پست هم اسپم بود.
    بعدا معلوم شد فتوشاپ بود اون کارنامه. پست هم پاک شد.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود
    طبق روال روزانه در حال مدیریت تاپیک مورد نظر بودم تفاوتی رو احساس کردم! به نظرم میتونه پایه ی ادامه تاپیک باشه البته به شکل مفیدش!
    دوستی در مورد شرایط یکی از دوستان نظر داده بودند با رفرنس به دپارتمان و ریز قضیه، در کنار پست های دیگر که بسیار کلی بود خودنمایی میکرد! پیشنهاد میکنم قانونی به تاپیک اضافه بشه که هر کس میخواد نظری بده نظری رفرنس دار و معتبر بده، یعنی شرایط هر فرد درخواست کننده رو دقیقا evaluate کنه!اتوماتیک وار اقرادی که نظر خواهند داد جامعه هدف رو خواهند شناخت که بتونن مستند صحبت کنند. و هر پاسخی که بدون توضیح دقیق باشه حذف بشه.
    با تشکر
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    طبق روال روزانه در حال مدیریت تاپیک مورد نظر بودم تفاوتی رو احساس کردم! به نظرم میتونه پایه ی ادامه تاپیک باشه البته به شکل مفیدش!
    دوستی در مورد شرایط یکی از دوستان نظر داده بودند با رفرنس به دپارتمان و ریز قضیه، در کنار پست های دیگر که بسیار کلی بود خودنمایی میکرد! پیشنهاد میکنم قانونی به تاپیک اضافه بشه که هر کس میخواد نظری بده نظری رفرنس دار و معتبر بده، یعنی شرایط هر فرد درخواست کننده رو دقیقا evaluate کنه!اتوماتیک وار اقرادی که نظر خواهند داد جامعه هدف رو خواهند شناخت که بتونن مستند صحبت کنند. و هر پاسخی که بدون توضیح دقیق باشه حذف بشه.
    با تشکر
    سلام،
    بنده هم با این نظر کاملاً موافقم. چون در اون شرایط دیگه هر کسی نمیاد هر نظری بده. بخصوص اینجا که یک محیط علمی هست و همه اهل مقاله و کار آکادمیک هستن می دونن که ارجاع به رفرنس همیشه اعتبار یک متن رو بالا می بره.
    در تکمیل این نظر یک پیشنهاد هم دارم. یک مشکلی که بعضاً در این تاپیک های شانس پذیرش وجود داره از طرف خود سوال کننده هاست. اطلاعات کاملی از خودشون نمیدن و بعد جواب می خوان. برای حل این مشکل یک فرمتی در نظر گرفته بشه که همه سوالشون رو در همون فرمت بپرسن. (مثل بعضی ازین تاپیک های نتایج پذیرش که در پست اول یه فرمتی تعریف شده و بعد همه طبق اون فرمت جواب میدن). مثلاً چندتا فیلد گذاشته بشه که سوال کننده ملزم باشه با پاسخ به اون فیلدها شانس پذیرشش رو به ارزیابی بذاره، فیلدها هم دو دسته باشن؛ یکی در مورد رزومه فرد و یکی هم در مورد پذیرش مدنظرش. فیلد هایی مثل: دانشگاه لیسانس/ارشد، رشته لیسانس/ارشد، معدل لیسانس/ارشد، نمره Toefl/Ielts، نمره Gmat/Gre، تعداد و نوع مقالات، کشور(های) مدنظر، رشته(های) مدنظر، مقطع مدنظر، فقط پذیرش/یا همراه با فاند، و ... .
    اینجوری کسی که می خواد پاسخ بده هم بهتر می تونه evaluate کنه و با رفرنس جواب بده.

البته بنده هم مثل اکثر دوستان معتقدم که بهترین ارزیابی برای شانس پذیرش، دیدن نتایج پذیرش هست (در جواب دوستانی که می خوان شانسشون رو تخمین بزنم هم همینو میگم، مثل این پست) که ایشالا اون بخش نتایج پذیرش هم که یه سرو سامونی پیدا کنه، اوضاع این بخش های شانس پذیرش هم خیلی بهتر میشه.
    ارادتمند
    وحید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)