صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61

موضوع: تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

سلام
    چقدر اینجا خلوته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

++++++++++++++++++
    ببخشید من در تاریخ 5/6/2015 مدارکم را ایمیل کردم و الان 6 روز هم از ارسال فرم داورهام می گذره...هیچ خبری هم نیست؟ حتی ایملمو جواب ندادن؟؟؟؟؟؟؟ دوستانی که اپلای کردن در این دانشگاه میان مراحل و زمان تقریبی را بگویند...سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    چقدر اینجا خلوته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

++++++++++++++++++
    ببخشید من در تاریخ 5/6/2015 مدارکم را ایمیل کردم و الان 6 روز هم از ارسال فرم داورهام می گذره...هیچ خبری هم نیست؟ حتی ایملمو جواب ندادن؟؟؟؟؟؟؟ دوستانی که اپلای کردن در این دانشگاه میان مراحل و زمان تقریبی را بگویند...سپاس
    سلام بچه ها خوب هستید
    آقا ما هر کار می کنیم از این دانشگاه هیچ خبری نیست...انگار نه انگار...کاشکی آنلاین بود و پروفایل می داشتیم می فهمیدیم در چه مرحله ای هستیم..............

سلام دوستان
    این تاپیک هم مثل خود دانشگاش خلوته...ببخشید من 4 روز پیش ایمیلی زدم به استادم ولی هیچ پاسخی داده نشد....چجوری است؟ الان یعنی رد شدم!!!!!!!!!!!!!!نباید خبر بدهند؟

به من سریع جواب دادند اینکه فاندم رد شده رو استاد به من اطلاع داد. پذیرش دادند بدون فاند. خود دانشگاه بطور رسمی ماه فوریه به من اطلاع داد که فاندم رد شده. من سپتمبر 2014 اپلای کرده بودم. امیدوارم بقیه دوستان موفق تر از من باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام بچه ها خوب هستید
    آقا ما هر کار می کنیم از این دانشگاه هیچ خبری نیست...انگار نه انگار...کاشکی آنلاین بود و پروفایل می داشتیم می فهمیدیم در چه مرحله ای هستیم..............
    اگه استاد پیگیری داشته باشید تا اکتبر به شما اطلاع می دهند که اسکلارشیپ رو گرفتید یا نه. اگر هم کمبودی در مدارک داشته باشید به شما اطلاع خواهند داد. نگران نباشید. اگر هم بدون اسکلارشیپ اپلای کردین یکی دو ماه طول می کشه تا جواب بدهند.... معمولا دو ماه.

نقل قول نوشته اصلی توسط royalroya نمایش پست ها
    اگه استاد پیگیری داشته باشید تا اکتبر به شما اطلاع می دهند که اسکلارشیپ رو گرفتید یا نه. اگر هم کمبودی در مدارک داشته باشید به شما اطلاع خواهند داد. نگران نباشید. اگر هم بدون اسکلارشیپ اپلای کردین یکی دو ماه طول می کشه تا جواب بدهند.... معمولا دو ماه.
    سلام
    استاد!!!!!!!!!!!ایشون فعلا خوابن؟؟!؟!؟!؟!؟!؟
    ببینید من 5/06/2015 اپلای کردم
    بعد هر چی ایمیل به دانشگاه و استاد زدم خبری نشد...تا اینکه در 7/27/2015 یعنی حدود سه ماه دوباره ایمیل زدم ..یکی جواب داد پسوند فایل های شما .rar بوده..بررسی نشده..من هر چی ناسزا یاد داشتم گفتم...دانشگاهی که بعد سه ماه تازه اونم با پیگری دانشجو بگه پسوند .rar قبول نمیکنیم..ارزش رفتن نداره....خوب هون برج 5 یک ایمیل میزدید آقا فایل های شما باید مجدد ارسال شود...تازه مجدد هم فرستادم..ایمیل زدم رسید دیگه کسی جواب نداد...بی خیال این دانشگاه شوید بهتره

It seems that I was so lucky to receive the answer from La Trobe! Although I did not send my documents by rar. I sent them pdf format of my documents one by one. I'd applied for medicine faculty. I have to say that I followed my application every week, and I had some telephone conversations with my potential supervisor and the international office.By the way I wish you best luck.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

من این ایمیل رو تازه گرفتم از استادم در La Trobe، نشون میده که بچه های مهندسی هنوز با این تحریم لعنتی داستان داریم امسال هم. جالبه عنوان پروژه robust data modelling هست فقط!!!

I noticed that we need going through the process of handling sanction approval from HoS, Dean and PVC(Research) because you are from Iran. If any of them reject this application, we will have to stop your application.

Hope this clarifies.

Regards,

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

و داستانی داره این تحریم همچنان:

Dear ...,

just got your thesis marks from our two academics. The results are very supportive (average 90) and I consider your scholarship application very positively. However, you should understand that
    sanction rules can stop you at different levels here because that form must go through HoS, Dean, and DVC for all approval with signatures. I have no idea if it can go through or stuck somewhere.

Let us take fingers across. Will handle your case soon.

Regards,

سلام دوستان
    من از دانشگاه لاتروب براي مستر حقوق آفر گرفتم. امروز ازم خواستن براي svp skype interview آماده باشم.
    مي خواستم ببينم كسي اطلاع داره دقيقا اين مصاحبه چي هست و چه سوالاتي مي پرسن ؟!
    لطفا راهنمايي كنيد
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)