صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 61

موضوع: تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

سلام من یکبار تلفنی استاد این دانشگاه با من مصاحبه کرد. برای phd health سوالاش این بود: چرا استرالیا؟ چرا ملبورن؟ اصلا چرا کشور خودت نمی خونی؟ هزینه هاش رو چطور می خوای تامین کنی؟ چطور می خوای بیای اینجا؟! ( اول بنظرم این سوالش مسخره بود بعد توضیح داد که منظورم ایه که مشکا ویزا نداری؟ منم گفتم باید اپلای کنم و مطمئن نیستم). بعد هم که گفتم اسکولارشیپ می خوام پرسید پایان نامت چند کلمه است؟ مقاله داری و... کمی هم در مورد موضوع پروپوزال صحبت کرد و اینکه چرا به این موضوع علاقه داری؟ آخرشم گفتم همه چی خو ب بنظر می رسه و... کلا خوب. واضح و شمرده صحبت کرد من مشکلی با مصاحبه نداشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام

من هم میخواستم تا به یاد میارم مراحلی که در این دانشگاه طی کردم رو بگم هم اینکه نظر شما دوستان رو در مورد وضعیت کنونی ام بپرسم .

من مارچ با یه استاد صحبت کردم و پروپوزال نوشتم و خوشش اومد و خلاصه من مدارکم رو برای دانشگاه فرستادم : LTIResearch@latrobe.edu.au به این ایمیل ، و یک نفر اونجا جواب میداد و راهنمایی میکرد یه چند بار ، از جمله اینکه گفت برای مدرک زبان و اپدیت رزومه ات وقت داری تا اخر آگوست و ما خودمون در بورسیه شرکتت میدیم و این حرفها ....بعد من آگوست براشون مدرک زبان و رزومه ام رو که تغییر کرده بود فرستادم ، هم به اون ایمیل و هم به یه ایمیل دیگه
    international@latrobe.edu.au
    ولی هیچ کسی هر چی هم من خواهش کردم یک کلمه جواب نداد که ما این اپدیت ها رو دریافت کردیم . منم به استاده گفتم البته که گفت هیچ کاره هست و باید با دانشگاه در تماس باشم برای مدارک .

خلاصه من تا الان صبر کردم و توی استیودنت پرتال ( همون یوزر و پسوردی که روز اول میدند و باهاش میشه چک کرد وضعیت رو ) هیچ تغییری نبود از مارچ که اطلاعاتم وارد شده بود تا دو روز پیش که نوشته شده مدارکم پیش کالج ادوایز هست . اما توی این پرتال هیچ اپدیتی از رزومه و نمره زبانم ثبت نشده . بهشون ایمیل زدم دوباره ولی اگر جواب ندند نمیدونم چکار کنم . کسی نظری داره ؟

کلا ممکن هست که شش ماه رو در کمال ناباوری از دست داده باشم با این وضعیت افتضاحی که پاسخگوییشون داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام

من هم میخواستم تا به یاد میارم مراحلی که در این دانشگاه طی کردم رو بگم هم اینکه نظر شما دوستان رو در مورد وضعیت کنونی ام بپرسم .

من مارچ با یه استاد صحبت کردم و پروپوزال نوشتم و خوشش اومد و خلاصه من مدارکم رو برای دانشگاه فرستادم : LTIResearch@latrobe.edu.au به این ایمیل ، و یک نفر اونجا جواب میداد و راهنمایی میکرد یه چند بار ، از جمله اینکه گفت برای مدرک زبان و اپدیت رزومه ات وقت داری تا اخر آگوست و ما خودمون در بورسیه شرکتت میدیم و این حرفها ....بعد من آگوست براشون مدرک زبان و رزومه ام رو که تغییر کرده بود فرستادم ، هم به اون ایمیل و هم به یه ایمیل دیگه
    ولی هیچ کسی هر چی هم من خواهش کردم یک کلمه جواب نداد که ما این اپدیت ها رو دریافت کردیم . منم به استاده گفتم البته که گفت هیچ کاره هست و باید با دانشگاه در تماس باشم برای مدارک .

خلاصه من تا الان صبر کردم و توی استیودنت پرتال ( همون یوزر و پسوردی که روز اول میدند و باهاش میشه چک کرد وضعیت رو ) هیچ تغییری نبود از مارچ که اطلاعاتم وارد شده بود تا دو روز پیش که نوشته شده مدارکم پیش کالج ادوایز هست . اما توی این پرتال هیچ اپدیتی از رزومه و نمره زبانم ثبت نشده . بهشون ایمیل زدم دوباره ولی اگر جواب ندند نمیدونم چکار کنم . کسی نظری داره ؟

کلا ممکن هست که شش ماه رو در کمال ناباوری از دست داده باشم با این وضعیت افتضاحی که پاسخگوییشون داره

با سلام

من هم واسه این دانشگاه اقدام کردم. اوایل جواب می دادند ولی بعدا دیگه جواب ندادن. البته من با استادم در ارتباط بودم و خیلی کمکم کرد و پذیرش کاندیشنال گرفتم. بیخیال شدم ولی الان می خوام مدرک زبانم بفرستم. بنظر من بهتر است که با تلفن پیگیری کنید.

راند بورسیه این دانشگاه اصلا معلوم نیست کی هست. کلا برنامه خاصی ندارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام

سلام

فکر می کنم برای اسکولارشیپ از من کل پایان نامه رو هم درخواست کردن و نتیجه رو اکتبر به استادم اعلام کردن (پذیرش بدون فاند) این دانشگاه پایان نامه براشون خیلی مهمه. ولی پرتال ماه فوریه تغییر کرد و نتیجه رو رسما ماه فوریه به من اعلام کردند. از استادتون سوال کنید اگه پیگیر و پاسخگو باشه حتما تا بحال از نتیجه ارزیابی پایان نامه و احتمال بورس شدن به شما خواهد گفت. استاد نقشی در گرفتن اسکولارشیپ نداره درسته اما از نتایج بررسی می تونه با خبر بشه. ددلاین این دانشگاه برای اپلای اسکولارشیپ آخر سپتامبر هست. سال گذشته که اینطور بود. شما می تونید با تلفن باشون تماس بگیرید و سوال کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

خب دوستان من امروز یک نامه ایی به لاتروب زدم که در طول هفت هشت سال سابقه ی نامه نگاری و اپلای برای داشنگاه های مختلف هیچ وقت نزده بودم ... اصلا هم تند و بی ادبانه نبود ولی خیلی خوب و جدی بهشون گفتم که کارشون در اتلاف عمر انسانها وحشتناکه... نه ماه پیش برای این دانشگاه اقدام کردم ، استادم خوب جواب میداد ، خیلی زود پروپوزالم رو قبول کرد و خلاصه گفت که برم برای دانشگاه اقدام کنم . اقای ایان کریستی که هم International Admissions Coordinator هست بهم جواب میداد با کلی قربون صدقه و مهربانی که اینها رو بفرست ،اینا کمه ، اینا رو اضافه کن و فلان چیز یادت رفته و خلاصه من در عرض ده روز اپلای کردم و همه چیز خوب بود ،روز آخر هم به استادم و همین اقای کریستی گفتم که من الان تافل میذارم اما تابستون که اون اکسپایر میشه براتون ایلتس میارم و همچنین منتظر نتیجه ی یک مقاله ام که سابمیت کردم و اون هم اگر اکی شد من آگوست قبل از ددلاین IPRS و سایر اسکولارشیپ های دانشگا ه ها براتون میارم ...بعد همین اقای کریستی باز کلی تعریف و استقبال که حتما همین کار رو بکن و من خودم برات پروفایلت رو اپدیت میکنم و خودم در بورسیه ها شرکتت میدم ( همونطور که میدونین لاتروب اپلیکیشن جدا برای بورسیه نداره فقط باید توی فرم پذیرش یه تیک بزنید که شما رو در بورس شرکت بدند )

بعد من آگوست هم مقاله ام اکسپت شد (یه ژورنال خوب استرالیایی هم هست ) هم آیلتس 8 گرفتم ...ولی هرچی با ایمیل اینها رو فرستادم و گفتم محض خدا اگر دریافت کردین یه ریپلای بزنید خبری ازکسی نشد ...توی استیودنت پروفایل انلاینم هم خبری از اپدیت نشد ...تو این مدت یکی دوبار به استادم ایمیل زدم که اونم گفت هیچ اپدیتی روی موضوع پذیرش و بورسیه نمیتونه داشته باشه و به دانشگاه ایمیل بزنم ...که منم زدم و اینبار نوشتم فقط یک درخواست ازتون دارم و اون اینه که پروفایل منو اپدیت کنید بعد از 9 ماه ( و استادم رو هم توی ایمیل سی سی کردم و هرچی ایمیل از دانشگاه ایمیل داشتم هم سی سی کردم که همه ببینند ) .....جالبترین قسمت ماجرا اینجایی بود که اینبار دو تا ایمیل به همه ریپلای شده بود یکی از استادم بود که به یکی دیگه گفته بود جواب این بیچاره رو بدین ، و یکی دیگه از یک نفر دیگه که باز یک نفر سوم خواسته بود جواب من رو بدند !!!! بازم هیچ خبری نشد !!!! یک هفته گذشت تا دیروز که من یه ایمیل زدم به همه ی اینها و خطاب به استادم زدم و گفتم که همونطور که میبینید یک نفر هم پیدا نمیشه که جواب من رو بده و من مطمئنم که پروفایل من آپدیت نخواهد شد و تصمیم بر همین اساس پروفایل نه ماه پیش من گرفته میشه ! اینو که زدم بلاخره یکی ایمیل زده on behalf of اقای کریستی که ببخشید ما جواب نمیدادیم ! و شما پذیرش نگرفتید چون تز و مقاله اتون خوب نبوده به قدر کافی و اگر میخواستید میتونستید مستر اقدام کنید!!! و حالا ده روز دیگه که اقای کریستی میاد ( معلوم نیست از کجا ) پروفایلتون رو اپدیت میکنه !

که منم دیگه الان براشون نوشتم من برای پذیرش نه ماه صبر کردم؟ !!! دیگه اینکه من اصلا براتون مقاله ام رو نفرستادم که شما فهمیدین خوب نبود !!! یعنی رسما نمیدونسته که چی داره جواب میده و شرایط چجوره و یا مثلا نمیدونم دیگه چرا نوشته که میخوان مدارک منو اضافه کنند ده روز دیگه ! اگه پذیرش نگرفتم دیگه چرا!!! بدترین چیز هم اینه که اخرش نوشته please don't worry too much !

این بود داستان من و این دانشگاه ، ببخشید نمیشد خلاصه تر کنم چون میخواستم کسی دیگه به این وضع دچار نشه ...در ضمن امیدوارم که اگر مثل من اقدام کردین و حتی پذیرش نگرفتین به خودتون نگیرید اصلا چون من برای دانشگاه های با رنکهای بیست و سی امریکا و استرالیا و نیوزیلند اقدام کردم و هیچ جا مشکل پذیرش نداشتم حتی موقعی که مقاله نداشتم ( فاند همیشه معضل بوده ) ....به نظرم اینها اصلا بررسی درست حسابی ایی نمیکنند پس اپلای نکنید مگر اینکه استادتون واقعا حمایت کنه که متاسفانه اونم سخت میشه فهمید چون استاد من در ابتدا خیلی عالی بود و تا روز اخر هم ساپورت ظاهری میکرد لابد...

سلام.
    یکماه قبل استاد بهم ایمیل زده که پایان نامه انگلیسیتو برام بفرست که برای بورس ضروریه و لازمه کهبرای گرفتن بورس توی شورای بورس 80 امتیاز پایان نامه را بیاری.
    من هم پایان نامه250 صفحه ای را با هزاران مکافات توی دو هفته ترجمه کردم و براشون فرستادم. برای منی که course based بودم بازم ارزیابی بر اساس پایان نامه خواهد بود؟ مقالات و بکگراند آموزشی پس چی میشه؟
    اوایل هم بهم ایمیلزده بود که ممکنه ایران جزو کشورهای تحریم شده باشه و اپلیکیشنت اوکی نشه. که منم توضیح دادم پروپوزال یک موضوعی که فکنکنم جزو موضاعات تحریمی باشه.
    در هر صورت، نطرتون را لطف کنید در این دو مورد برام بگید. ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام، از بنده هم پایان نامه خواستند که خوشبختانه برا بنده انگلیسی بود! بعد استاد گفت که 90 آوردی تو قسمت پایان نامه و خوبه. اما در مورد تحریم گفت که باید فلانی و فلانی و ... تایید کنند که ادامه پیدا کنه و امیدوار باش. یخورده در مورد تحریم مدیریت این دانشگاه محتاط عمل میکنند انگار.

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    سلام.
    یکماه قبل استاد بهم ایمیل زده که پایان نامه انگلیسیتو برام بفرست که برای بورس ضروریه و لازمه کهبرای گرفتن بورس توی شورای بورس 80 امتیاز پایان نامه را بیاری.
    من هم پایان نامه250 صفحه ای را با هزاران مکافات توی دو هفته ترجمه کردم و براشون فرستادم. برای منی که course based بودم بازم ارزیابی بر اساس پایان نامه خواهد بود؟ مقالات و بکگراند آموزشی پس چی میشه؟
    اوایل هم بهم ایمیلزده بود که ممکنه ایران جزو کشورهای تحریم شده باشه و اپلیکیشنت اوکی نشه. که منم توضیح دادم پروپوزال یک موضوعی که فکنکنم جزو موضاعات تحریمی باشه.
    در هر صورت، نطرتون را لطف کنید در این دو مورد برام بگید. ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام، از بنده هم پایان نامه خواستند که خوشبختانه برا بنده انگلیسی بود! بعد استاد گفت که 90 آوردی تو قسمت پایان نامه و خوبه. اما در مورد تحریم گفت که باید فلانی و فلانی و ... تایید کنند که ادامه پیدا کنه و امیدوار باش. یخورده در مورد تحریم مدیریت این دانشگاه محتاط عمل میکنند انگار.
    حتی اگه مدرک ارشد research based نباشه باز هم ملاک اصلی پایان نامه هست؟!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

ارشد بنده Taught Courseبود و باز پایان نامه خواستند!

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    حتی اگه مدرک ارشد research based نباشه باز هم ملاک اصلی پایان نامه هست؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    ارشد بنده Taught Courseبود و باز پایان نامه خواستند!
    میشه معدل، رشته و تعداد مقالاتتون را بفرمایید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)