صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    سلام.
    یکماه قبل استاد بهم ایمیل زده که پایان نامه انگلیسیتو برام بفرست که برای بورس ضروریه و لازمه کهبرای گرفتن بورس توی شورای بورس 80 امتیاز پایان نامه را بیاری.
    من هم پایان نامه250 صفحه ای را با هزاران مکافات توی دو هفته ترجمه کردم و براشون فرستادم. برای منی که course based بودم بازم ارزیابی بر اساس پایان نامه خواهد بود؟ مقالات و بکگراند آموزشی پس چی میشه؟
    اوایل هم بهم ایمیلزده بود که ممکنه ایران جزو کشورهای تحریم شده باشه و اپلیکیشنت اوکی نشه. که منم توضیح دادم پروپوزال یک موضوعی که فکنکنم جزو موضاعات تحریمی باشه.
    در هر صورت، نطرتون را لطف کنید در این دو مورد برام بگید. ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز
    این دانشگاه برای دکترا صرفا و فقط و فقط پایان نامه ارشد رو بررسی می کنه و تنها وقتی نمره 80 به بالا گرفتید وارد رقابت بورس می شوید و در اون صورت مقالات و بک گراند آموزشی شما تا حدی معنادار می شود. این دانشگاه حتی در پذیرش دادن دوره دکترا نسبتا سختگیر عمل می کند. امیدوارم موفق باشید در این راه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La Trobe University- PhD candidate of community planning

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    سلام.
    یکماه قبل استاد بهم ایمیل زده که پایان نامه انگلیسیتو برام بفرست که برای بورس ضروریه و لازمه کهبرای گرفتن بورس توی شورای بورس 80 امتیاز پایان نامه را بیاری.
    من هم پایان نامه250 صفحه ای را با هزاران مکافات توی دو هفته ترجمه کردم و براشون فرستادم. برای منی که course based بودم بازم ارزیابی بر اساس پایان نامه خواهد بود؟ مقالات و بکگراند آموزشی پس چی میشه؟
    اوایل هم بهم ایمیلزده بود که ممکنه ایران جزو کشورهای تحریم شده باشه و اپلیکیشنت اوکی نشه. که منم توضیح دادم پروپوزال یک موضوعی که فکنکنم جزو موضاعات تحریمی باشه.
    در هر صورت، نطرتون را لطف کنید در این دو مورد برام بگید. ممنون میشم.
    شما واقعا کل پایان نامتونو ترجمه کردین؟!! من پایان نامم به فارسی بود ولی گفتن همون فارسیو بفرست ما به اساتید فارسی زبان این رشته تو یه دانشگاه دیگه میدیم که بررسی بشه (واسه من به یه استاد تو Southern Cross داده بودن تزمو). پایان نامه بخش اول ارزیابیه فقط، چیزی که در نهایت اهمیت داره مقالات و معدل شماست. در مورد تحریمام که این مساله برای تمام دانشگاههای استرالیا اهمیت داره اما اگه موضوع تزتون ربطی به تحریما نداشته باشه جای نگرانی نیست. در کل دانشگاه بدی نیست و اگه استادتون ادم خوبی باشه کافیه چون همه چیز اینجا دست استاده. ایشالا که موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام دوستان، بنده این ایمیل رو امروز از استادم دریافت کردم. از Curtin و Deakin هم پذیرش داشتم که با Deakin برا ویزا اقدام کردم. میخواستم ببینم نظر خاصی دارید که به این استاد بنده خدا چی بگم الان؟

Dear Ali,

Not sure what's your current status of your life over there. Hopefully you are fine and safe.

We have had a scholarship ranking meeting on this Monday and your case was ranked as # 3 in our department. I have another student from China and he was ranked as #2. I think our school ranking result will be finalized soon. Hopefully you two guys will receive the scholarships and do research under me in 2016.

If you have applied for a scholarship from other universities, please frankly let me know the truth ASAP.

Regards,

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام دوستان، بنده این ایمیل رو امروز از استادم دریافت کردم. از Curtin و Deakin هم پذیرش داشتم که با Deakin برا ویزا اقدام کردم. میخواستم ببینم نظر خاصی دارید که به این استاد بنده خدا چی بگم الان؟

Dear Ali,

Not sure what's your current status of your life over there. Hopefully you are fine and safe.

We have had a scholarship ranking meeting on this Monday and your case was ranked as # 3 in our department. I have another student from China and he was ranked as #2. I think our school ranking result will be finalized soon. Hopefully you two guys will receive the scholarships and do research under me in 2016.

If you have applied for a scholarship from other universities, please frankly let me know the truth ASAP.

Regards,
    سلام دوست عزیز

پیشنهاد می کنم این موضوع رو بهشون اطلاع بدین چون باعث میشه به فرد دیگه ای در این راند بورس برسه. اون ها خودشون خبر دارند که چون دانشجو ها از نتایج بورس اطمینان ندارند و قولی بهشون داده نمیشه به همین دلیل چند جا اقدام می کنند.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

آقا طرف همچین منتظر بود ما جواب بدیم ما رو حذف کنه که تا ایمیل زدم دو ثانیه جواب داد! ایشالا یه ایرانی دیگه بگیره بورس رو .

Dear Ali,

I appreciate your honesty to me. So, you would like us to remove your name from our ranking list at LTU, if I am reading your words correctly. Please confirm this point clearly because we have many other applicants to compete limited number of scholarships for 2016.

Your confirmation is very important to me and other applicants.
    I am cc-ing this communication to School ranking committee members, and let them understand this situation.

Regards,

سلام دوستان؛
    این دانشگاه latrobe دیگه کجاس!!!!!
    ازم ترجمه کل پایان نامه ارشد خواسته! مگه میشه 200 صفحه پایان نامه ترجمه کرد!
    بچه ها شما برای ترجمه چکار کردین؟!

Junior Member

دوست عزیز از منم خواسته بودن ولی در اخر استادش قبول کرد که پایان نامم اگه از توش مقاله در اوردم میتونه به همکارای ایرانیش بده برای ارزیابی.

دوستان سلام.
    عزیزانی که تجربه اپلای توی این دانشگاه رو داشته اند و به خصوص ترجمه پایان نامه خود را نیز فرستاده اند ولی متاسفانه اپلیکشنشون رد شده یا اسکارشیپ نگرفته اند لطفا کمی در مورد پایان نامه خود بگن که بدونیم شرایطشون چی بوده که آفر یا اسکالرشیپ نگرفته اند.
    در ضمن اگر کسی تونسته تا حالا اسکالرشیپ هم بگیره ممنون می شم از تجربیاتش بشنوم.
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La Trobe University- PhD candidate of community planning

نقل قول نوشته اصلی توسط humanshariat نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    عزیزانی که تجربه اپلای توی این دانشگاه رو داشته اند و به خصوص ترجمه پایان نامه خود را نیز فرستاده اند ولی متاسفانه اپلیکشنشون رد شده یا اسکارشیپ نگرفته اند لطفا کمی در مورد پایان نامه خود بگن که بدونیم شرایطشون چی بوده که آفر یا اسکالرشیپ نگرفته اند.
    در ضمن اگر کسی تونسته تا حالا اسکالرشیپ هم بگیره ممنون می شم از تجربیاتش بشنوم.
    ظرفیت پیام خصوصیتون به اتمام رسیده واسه همین من نتونستم پاسختونو بدم. اینجا براتون مینویسم.
    بنظر من جای امید هست. چون دوست خود من که ریجکت شد همون یکی دوماه پیش نتیجه بهش اعلام شد. احتمالا دارن بورس رو بررسی میکنن. تا اواخر دسامبر طبیعیه بررسی طول بکشه.نگران نباشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharman نمایش پست ها
    ظرفیت پیام خصوصیتون به اتمام رسیده واسه همین من نتونستم پاسختونو بدم. اینجا براتون مینویسم.
    بنظر من جای امید هست. چون دوست خود من که ریجکت شد همون یکی دوماه پیش نتیجه بهش اعلام شد. احتمالا دارن بورس رو بررسی میکنن. تا اواخر دسامبر طبیعیه بررسی طول بکشه.نگران نباشین.
    خیلی ممنونم برای پاسختون.
    امیدوارم همین طور باشه که میفرمایید چون فعلا هیچ خبری نشده.
    مجددا سپاسگذاری می کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)