صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 90

موضوع: کسانی که از دانشگاه Saskatchewan پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Saskatchewan پذیرش دارند و عازم هستند

سلام
    من از دانشگاه ساسکاچوان برای مستر آموزش زبان انگلیسی پذیرش گرفتم برای سپتامبر 2019
    کسی اگه پذیرش داره مثل من پیام بده در ارتباط باشیم

سلام يه سوال دارم ، شما پروپوزال ارائه دادين ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjimrz نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ساسکاچوان برای مستر آموزش زبان انگلیسی پذیرش گرفتم برای سپتامبر 2019
    سلام تبریک میگم
    میشه بپرسم چقد طول کشید از زمان اپلای تا پذیرش؟
    من برای ترم اسپرینگ 2019 اپلای کردم میخوام ببینم تقریبا تا کی باید منتطر بمونم
    ممنونم

Junior Member

سلام
    دوستان کسی Carey Simonson دپارتمان مکانیک می شناسه یا اطلاعاتی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjimrz نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز منم برای فال 2019 پذیرش آموزش زبان انگلیسی دارم و الان تو پروسه ویزا هستم
    شما چه مرحله ای هستی؟

Junior Member

سلام دوستان من برای فال 2019 پذیرش گرفتم از ساسکاچوان حقوق من رو نوشتن ماهی 1070 دلار با توجه به اینکه من متاهل هستم برای زندگی چقدر کسری دارم؟ و سوال دیگه اینکه برای دریافت ویزا میرسمبه نظرتون ؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من در نامه ی پذیرشی که برام اومده نویشته شهریه ی یکسالت 6070 و با استیودنت فی میشه 7800 تا، در قسمت فاند هم چیزی ننوشته و فقط گفته که بعدا نامه ای ارسال میشه ولی هنوز چیزی ارسال نشده در حالیکه استادم گفت ماهی 1500 تا بهت دستمزد میدم، از grad. office پیگیری کردم ولی هنوز جوابی دانشگاه بهم نداده. حالا دو تا سوال داشتم:
    1- به نظرتون با همین شرایط دعوتنامه و بدون نامه ی تکمیلی فاند، برای ویزا اقدام کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    2- باید قبل از اقدام برای ویزا، شهریه رو به طور کامل پرداخت کنم و نامه ی پرداخت رو برای سفارت بفرستم یا اینکه میشه بعد ویزا اونو پرداخت کرد؟
    تشکر از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Beyran65 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من در نامه ی پذیرشی که برام اومده نویشته شهریه ی یکسالت 6070 و با استیودنت فی میشه 7800 تا، در قسمت فاند هم چیزی ننوشته و فقط گفته که بعدا نامه ای ارسال میشه ولی هنوز چیزی ارسال نشده در حالیکه استادم گفت ماهی 1500 تا بهت دستمزد میدم، از grad. office پیگیری کردم ولی هنوز جوابی دانشگاه بهم نداده. حالا دو تا سوال داشتم:
    1- به نظرتون با همین شرایط دعوتنامه و بدون نامه ی تکمیلی فاند، برای ویزا اقدام کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    2- باید قبل از اقدام برای ویزا، شهریه رو به طور کامل پرداخت کنم و نامه ی پرداخت رو برای سفارت بفرستم یا اینکه میشه بعد ویزا اونو پرداخت کرد؟
    تشکر از راهنماییتون
    سلام دوست عزیز ما هم شرایط مشابه شما رو داریم. و برای می 2020 به همسرم نامه پذیرش دادن. اما کاندیشناله (بخاطر اینکه گفتن مدارک دانشگاهیتون رو به صورت سیل شده برامون پست کنین). و اینکه ما هم نامه فاند نداریم هنوز. ممنون میشم اگر به نتیجه ای رسیدین ما رو راهنمایی کنین. بهتون هم در خصوصی پیام دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shohrehnabipor نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ما هم شرایط مشابه شما رو داریم. و برای می 2020 به همسرم نامه پذیرش دادن. اما کاندیشناله (بخاطر اینکه گفتن مدارک دانشگاهیتون رو به صورت سیل شده برامون پست کنین). و اینکه ما هم نامه فاند نداریم هنوز. ممنون میشم اگر به نتیجه ای رسیدین ما رو راهنمایی کنین. بهتون هم در خصوصی پیام دادم.
    نمیدونیم میشه که برای ویزا اقدام کرد یا نه

Junior Member

با اجازتون همینجا جواب میدم که شاید اگر دوستان دیگه ای هم به همین مشکل برخوردن مثل ما گرفتار نشن.
    قبل از اقدام برای ویزا grad. office بهم جواب داد و گفت نامه ی مالی رو باید استاد مستقیم براتون بفرستن. منم از استاد درخواست کردم و یک نامه ی خیلی خوب که مبلغ فاند در اون ذکر شده بود رو فرستاد. منم اونو پیوست نامه ی پذیرش دانشگاه کردم و برای ویزا اقدام کردم. شهریه هم به دانشگاه ایمیل زدم و توضیح دادم بنابر دلایلی، وقتی اومدم شهریه رو می پردازم که اونا هم پذیرفتن ولی فعلا انتخاب واحد نمی شه انجام داد تا زمانی که شهریه ی ترم پرداخت بشه. الانم منتظر جواب ویزا هستم.

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)