صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 104

موضوع: تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

سلام تبریک برای تا اینجای راه

در رابطه با سوال شما. بلی و خیلی هم زیاد.

جایگاه علمی استاد و همینطور منبع فاند هم مهم هستند. اگر استاد قدیمی و با نفوذ باشند و منبع فاند هم از پروژه یا طرحی باشد که تا حد زیادی در اختیار دانشگاه نیست احتمال اینکه بتوانند فاند را به شما اختصاص بدهند بالاست.
    اگر منبع فاند دولتی باشد یا از منابع دانشگاه باشد در این صورت باید رویه هایی طی شود و کمیته ای نظر بنشید و همه دانشجوها را بررسی کنند و ...که در آن صورت نفوذ استاد کمتر است.

در هر صورت اساتید قدیمی و پر نفوذ در هر حالت تاثیر زیادی در اختصاص بورسیه دارند.

ایشان را از دست ندهید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    سلام بر همگی. یک سوال داشتم اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشه
    من به یک استاد توی دانشگاه غربی استرالیا ایمیل دادم برای پذیرش دکتری. در جواب نوشته که من خیلی دوست دارم سوپروایزر شما باشم و شانس خیلی خوبی برای گرفتن اسکولارشیپ داری اپلای کن و اسم منو به عنوان سوپروایزر معرفی کن . به نظر شما نظر استاد در گرفتن اسکولارشیپ چقدر میتونه مهم باشه. آیا میشه روش حساب کرد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام تبریک برای تا اینجای راه

در رابطه با سوال شما. بلی و خیلی هم زیاد.

جایگاه علمی استاد و همینطور منبع فاند هم مهم هستند. اگر استاد قدیمی و با نفوذ باشند و منبع فاند هم از پروژه یا طرحی باشد که تا حد زیادی در اختیار دانشگاه نیست احتمال اینکه بتوانند فاند را به شما اختصاص بدهند بالاست.
    اگر منبع فاند دولتی باشد یا از منابع دانشگاه باشد در این صورت باید رویه هایی طی شود و کمیته ای نظر بنشید و همه دانشجوها را بررسی کنند و ...که در آن صورت نفوذ استاد کمتر است.

در هر صورت اساتید قدیمی و پر نفوذ در هر حالت تاثیر زیادی در اختصاص بورسیه دارند.

ایشان را از دست ندهید

موفق باشید
    l

ممنونم از راهنمایی تون. فقط یک مورد دیگه تاریخ 30 اکتبر استاد به من گفت اپلای کن . به سایت دانشگاه نگاه کردم ددلاین تا 31 اکتبر هست منظورش برای راند بعدی سال هست قطعا درسته؟

ApplyAbroad Superstar

سلام خواهش میکنم کار مهمی نبود.

لزوما خیر چون احتمال دارد استاد از ضرب الاجلها اطلاع کلی داشته باشند و دقیق ندانند.

به هر صورت با این قول ایشان شما سعی کنید زودتر پروسه تقاضا را تمام کنید. در این مورد خاص هم انجام تقاضا را به استاد اطلاع دهید و جزییات را هم سوال بفرمایید که اگر لازم باشد ورود کنند.

موفق باشید

l

ممنونم از راهنمایی تون. فقط یک مورد دیگه تاریخ 30 اکتبر استاد به من گفت اپلای کن . به سایت دانشگاه نگاه کردم ددلاین تا 31 اکتبر هست منظورش برای راند بعدی سال هست قطعا درسته؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

Red face پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم کار مهمی نبود.

لزوما خیر چون احتمال دارد استاد از ضرب الاجلها اطلاع کلی داشته باشند و دقیق ندانند.

به هر صورت با این قول ایشان شما سعی کنید زودتر پروسه تقاضا را تمام کنید. در این مورد خاص هم انجام تقاضا را به استاد اطلاع دهید و جزییات را هم سوال بفرمایید که اگر لازم باشد ورود کنند.

موفق باشید
    متشکرم از وقتی که گذاشتید. ببخشید این مورد هم میشه راهنمایی کنید. برای نوشتن پروپوزال نظرتون چی هست که شانس پذیرش و اسکولارشیپ رو بالا ببره؟ آیا موضوع دقیق رو از استاد بپرسم یا خودم با توجه به علاقه مندی هایی که توی cv براش فرستاده بودم موضوع انتخاب کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام بهترین این است که با هدایت استاد بنویسید. که هم دقیق مطابق با شرایط و دیدگاههای استادباشد و هم شما در وقت و انرژی و فکر و زحمت صرفه جویی کرده باشید.

ولی این حالت یک زاویه دیگر هم دارد و آن این است که استادها به دانشجویی که برای پروپوزالش کمک میخواهد خیلی نظر خوشی ندارند. مگر اینکه دانشجو خودش پروپوزال خوبی را راسا اماده کرده باشد و استاداز توانایی او مطمین شده باشند ولی بعد بخواهند که او پروپوزالش را برابر روش استاد یا پروژه /برنامه دانشکده/فاند دهنده ... تغییر دهد و متناسب کند که در آن صورت استاد ورود میکنند و کمک میکنند.

پیشنهاد میکنم بین این دو ارزیابی کنید ببینید کدام بهتر است واقعا کسی نمیتواند توصیه مستقیم بکند.این تصمیم شماست که با شرایط و اطلاعات مسیر درست را پیدا کنید.

HTH

متشکرم از وقتی که گذاشتید. ببخشید این مورد هم میشه راهنمایی کنید. برای نوشتن پروپوزال نظرتون چی هست که شانس پذیرش و اسکولارشیپ رو بالا ببره؟ آیا موضوع دقیق رو از استاد بپرسم یا خودم با توجه به علاقه مندی هایی که توی cv براش فرستاده بودم موضوع انتخاب کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

سلام. دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردن، آیا ترجمه مدارک با مهر ناتی رو می پذیرین یا اینکه شما ترجمه مدارک با مهر دادگستری فرستادین؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedHagh نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردن، آیا ترجمه مدارک با مهر ناتی رو می پذیرین یا اینکه شما ترجمه مدارک با مهر دادگستری فرستادین؟
    ممنونم

ترجمه من نه مهر ناتی داشت و نه دادگستری و چیزی نگفتند

سلام دوستان کسی میدونه نتیجه اسکالرشیپ Round2 کی میاد؟ کسی هست اقدام کرده باشه تو این زمان؟

سلام، کسی هستش تو این دانشگاه مهندسی مکانیک خونده باشه ؟ میخوام بدونم راضی هستین و تو رشته ی مکانیک قوی هستش یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من به یه استاد تو‌بخش عمران ایمیل زدم بهم این جواب رو دادن
    Mohammad

I have forwarded your enquiry to our administration for PhD enquiries. You seem to have a strong background.

Regards
    میخواستم ببینم سیستمشون مگه چجوریه؟
    من الان باید چیکار کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)