صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 104

موضوع: تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

سلام دوستان، کسی برای این دانشگاه برای بورسیه جاری میخواد اقدام کنه؟ چند تا سوال داشتم.
    1- برای ثبت نام بورسیه لازمه که با استاد
    پروپوزال رو چک کنیم؟ اصلا" پروپوزال لازمه برای بورسیه RTP؟ توی خود سایت دانشگاه هیچ چیزی دراینمورد اشاره نکرده...
    2- احتیاج به مصاحبه اسکای
    پ با استاد قبل از ثبت نام هستش؟ استاد به من اکی داده و گفته که بورسیه رو باید اول قبول بشی تا ادامه بدیم ولی هنوز مصاحبه نکردیم.
    3- ضمنا" این فایل Expression of Interest که اول واسه خود دانشگاه میفرستیم تاییدیش به دردی میخوره یا کلا" بی مصرف هستش؟ آخه تو این فایل همه چیز رو من وارد کردم حتی مدارک رو هم که آ
    پلود کردم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

سلام شما برای بورسیه اقدام کردین؟ مصاحبه ای باهاتون شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط evhb87 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی برای این دانشگاه برای بورسیه جاری میخواد اقدام کنه؟ چند تا سوال داشتم.
    1- برای ثبت نام بورسیه لازمه که با استاد
    پروپوزال رو چک کنیم؟ اصلا" پروپوزال لازمه برای بورسیه RTP؟ توی خود سایت دانشگاه هیچ چیزی دراینمورد اشاره نکرده...
    2- احتیاج به مصاحبه اسکای
    پ با استاد قبل از ثبت نام هستش؟ استاد به من اکی داده و گفته که بورسیه رو باید اول قبول بشی تا ادامه بدیم ولی هنوز مصاحبه نکردیم.
    3- ضمنا" این فایل Expression of Interest که اول واسه خود دانشگاه میفرستیم تاییدیش به دردی میخوره یا کلا" بی مصرف هستش؟ آخه تو این فایل همه چیز رو من وارد کردم حتی مدارک رو هم که آ
    پلود کردم.

سلام دوستان من امروز نامه اسکالرشیپم اومد RTP tuition & Stipend. کس دیگه ایم هست که جواب گرفته باشه؟

می شه بگید با کدوم موسسه کار کردید؟

Junior Member

تبریک میگم و امیدوارم که تا آخر دوره دکتری به خوبی پیش برید. شما چه رشته ای اپلای کردین؟

ممنونم امیدوارم شماها هم به نتیجه ای که میخواین برسین. School of Mechanical and Chemical Engineering و بدون موسسه

Junior Member

نامه من هم امروز اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط erfantalab نمایش پست ها
    ممنونم امیدوارم شماها هم به نتیجه ای که میخواین برسین. School of Mechanical and Chemical Engineering و بدون موسسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ChemEng - RMIT University

با احترام
    دوستان محترمی که جواب اسکالرشیپ براتون این هفته اومده:
    اولا که تبریک میگم بهتون
    دوما اینکه راجع به رزومه و اینکه آیا مصاحبه اسکایپ داشتید یا خیر، کمی توضیح بدید ممنون میشیم..
    موفق باشید..

Junior Member

من یک فایل از سایت دانشگاه دانلود کردم که در مورد نحوه امتیاز دهی برای رنکینگ اسکولارشیپ ، اطلاعات خوبی توش هست . لینک فایل:
    http://www.scholarships.uwa.edu.au/_...und-1-2018.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان
    من برای این دانشگاه با یکی از استادها مکاتبه کردم و به من گفت اپلای کن. ولی در مدارک لازم، research proposal میخواد میشه منو راهنمایی کنید راجع به این مدرک. من چطور میتونم بدون راهنمایی استاد ریسرچ پرووزال بنوسم وقتی نمیدونم رو چه موضوعی میخوام کار کنم دقیقا! همین طور استاد به من نگفته که بورس داره یا نه میشه راهنمایی کنید که من ازاستاد بپرسم راجع به بورس یا برای اسکولارشیپ باید جداگانه اقدام کرد؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)