صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 104

موضوع: تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط P_N نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای این دانشگاه با یکی از استادها مکاتبه کردم و به من گفت اپلای کن. ولی در مدارک لازم، research proposal میخواد میشه منو راهنمایی کنید راجع به این مدرک. من چطور میتونم بدون راهنمایی استاد ریسرچ پرووزال بنوسم وقتی نمیدونم رو چه موضوعی میخوام کار کنم دقیقا! همین طور استاد به من نگفته که بورس داره یا نه میشه راهنمایی کنید که من ازاستاد بپرسم راجع به بورس یا برای اسکولارشیپ باید جداگانه اقدام کرد؟ ممنون
    سلام..

برای پروپوزال 3 تا راه دارید: 1- از استاد بخواید یه تاپیکی به شما بده (بپرسید که آیا موضوع خاصی مد نظرشون هست)؛ 2- خودتون پروژه ها و مقالات استاد رو نگاه کنید و ببینید بیشتر رو چه حوزه هایی کار شده همونو کار کنید؛ 3- طبق علاقه به موضوعی که خودتون تسلط دارید پروپوزال بنویسید.

اساتید در استرالیا معمولن فاند ندارن پس دلیلی برای پرسیدن وجود نداره. شما طبق ددلاین اسکولارشیپ هر دانشگاه اپلای میکنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

اگه إستاد بهتون موضوعي بده و روي اون پروپوزال بنويسد احتمالا شانستون را براي اسكالرشيپ بالا ميبريد ، چون معمولا أساتيد روي موضوعاتي كار ميكنن كه در راستاي سياست هاي دانشكده است .
    نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام..

برای پروپوزال 3 تا راه دارید: 1- از استاد بخواید یه تاپیکی به شما بده (بپرسید که آیا موضوع خاصی مد نظرشون هست)؛ 2- خودتون پروژه ها و مقالات استاد رو نگاه کنید و ببینید بیشتر رو چه حوزه هایی کار شده همونو کار کنید؛ 3- طبق علاقه به موضوعی که خودتون تسلط دارید پروپوزال بنویسید.

اساتید در استرالیا معمولن فاند ندارن پس دلیلی برای پرسیدن وجود نداره. شما طبق ددلاین اسکولارشیپ هر دانشگاه اپلای میکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلامم
    ببخشید دوستان برای certify کردن مدارک برای اپلای این دانشگاه مهر وزارت خارجه و دادگستری کافیه یا از طریق agent ها حتما باید certify بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط P_N نمایش پست ها
    سلامم
    ببخشید دوستان برای certify کردن مدارک برای اپلای این دانشگاه مهر وزارت خارجه و دادگستری کافیه یا از طریق agent ها حتما باید certify بشه؟
    سلام.. مهر وزارت خارجه و دادگستری (/ یا ناتی که ارزونتره!) + تایید و فرستادن توسط Agent
    توجه کنید که این تاییدیه توسط Agent رایگانه

سلام
    برای سرتیفای کردن نیاز هست که مدارکمون مهر دادگستری داشته باشه یا همون مهر دارالترجمه کافی هستش؟

Junior Member

اگر دارالترجمه مهر ناتی داشته باشه اکی هست بنظرم

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme1148 نمایش پست ها
    سلام
    برای سرتیفای کردن نیاز هست که مدارکمون مهر دادگستری داشته باشه یا همون مهر دارالترجمه کافی هستش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    اگر دارالترجمه مهر ناتی داشته باشه اکی هست بنظرم
    من میخوام مدارکمو پست کنم و نیاز هست مهر سرتیفای زده بشه ولی ایجنت ها میگن مهر نمی زنن خودشون ایمیل میکنن، من مدارکمو بدون سرتیفای پست کنم به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme1148 نمایش پست ها
    من میخوام مدارکمو پست کنم و نیاز هست مهر سرتیفای زده بشه ولی ایجنت ها میگن مهر نمی زنن خودشون ایمیل میکنن، من مدارکمو بدون سرتیفای پست کنم به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟
    خیر مشکلی نیست،مهر دادگستری و وزارت خارجه در ایران هیچ اعتباری به هیچ نوع مدرکی اضافه نمی کند.

دوستان سلام ممنون میشم منو راهنمایی کنید. من به یه استادی ایمیل زدم و بعد از یک روز candidature officer همون دانشکده به من ایمیل زد که یه فرمی رو پر کنم گویا قبل از اپلای رسمی لازمه این فرم پر بشه و بررسی کنن و اگه اوکی بود بگن برو اپلای کن. حالا سوال من اینه برای قسمتی که گفته چند درصد از کارشناسیتون رو پایان نامتون تشکیل داده. من رشتم مکانیک بوده و 142 واحد داشتم و 3 واحد پایان نامه بوده. تو گزینه ها 0%، 5%، 10%، 25% و بالاتر هست. 3 واحد از 142 میشه 2 % حالا من چی بزنم؟ آیا واحدهای آزمایشگاه و یا کارگاه رو هم میشه حساب کرد باهاش؟ من چون گرایشم ساخت و تولید بوده واحد آزمایشگاه و کارگاه هم خیلی زیاد داشتم
    سوال بعدی هم اینه که یه قسمتی برای اسکالرشیپ پرسیده که چه اسکالرشیپی میخوای؟ من باید Research Training Program Scholarship رو انتخاب کنم؟
    آخه یه فایل pdf یکی از دوستان همینجا قرار داده بود راجع به امتیازبندی بورسها و تعداد بورسها دیدم این بورس RTPS سالانه فقط به 5 نفر از دانشجویان خارجی تعلق میگیره. چقدر کم!!! اسکالرشیپ دیگه ای نیست که شانس ادم بالا باشه براش؟

Junior Member

سلام بر همگی. یک سوال داشتم اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشه
    من به یک استاد توی دانشگاه غربی استرالیا ایمیل دادم برای پذیرش دکتری. در جواب نوشته که من خیلی دوست دارم سوپروایزر شما باشم و شانس خیلی خوبی برای گرفتن اسکولارشیپ داری اپلای کن و اسم منو به عنوان سوپروایزر معرفی کن . به نظر شما نظر استاد در گرفتن اسکولارشیپ چقدر میتونه مهم باشه. آیا میشه روش حساب کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)