صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 104 , از مجموع 104

موضوع: تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

سلام دوستان ببخشید یه سوالی داشتم این جمله منظورش چیه؟ داخل قسمت اپلای برای تحصیلات تکمیلی این دانشگاه بود
    There are no deadlines unless you're applying for a UWA scholarship. We don't take applications to start a research degree in December or January though, due to the University’s shutdown period.
    قسمت دومش مخصوصا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

سلام دوست عزیز

میگوید که اگر کسی بورس نخواهد هر موقعی میتواند شروع کند البته این هر موقعی شامل دسامبر -همین ماه- و ژانویه نمیشود برای اینکه دانشگاه در این ماهها تعطیلی دارد.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط m1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید یه سوالی داشتم این جمله منظورش چیه؟ داخل قسمت اپلای برای تحصیلات تکمیلی این دانشگاه بود
    There are no deadlines unless you're applying for a UWA scholarship. We don't take applications to start a research degree in December or January though, due to the University’s shutdown period.
    قسمت دومش مخصوصا

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

سلام دوستان
    حدود شش ماه پیش به یه ایستادی تو این دانشگاه ایمیل دادم و اومن به من گفت که برای بورس اپلای کن ببینیم چی میشه. بعد من به HDR دپارتمان ایمیل دادم و بهم گفت که بزار رزومه ات رو بررسی کنیم ببینیم کوالیفیکیشن داری برای بورس. بعد از یکی دو هفته ایمیل داد گفت که سوابق ریسرچت کمه و امکانش خیلی کمه که بگیری. بعد از اون من دیگه بیخیالش شدم تا اینکه بعد از 5 ماه استاده یه ایمیل یه خطی فرستاد که تو جولای اپلای کن برای بورس. حالا من نمیدونم فازشون چیه واقعا؟ کسی میتونه کمکم کنه در فهم این مهم؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من فکر میکنم مساله خیلی پیچیده نباشد. استاد شما را میخواهند و تلاش میکنند شما را بگیرند. از دید من حتما اقدام بفرمائید ولی توجه هم داشته باشید احتمال اینکه شرایط تغییر خیلی زیادی کرده باشد هم بالا نیست.

پایدار باشید

QUOTE=meriii;2659666]سلام دوستان
    حدود شش ماه پیش به یه ایستادی تو این دانشگاه ایمیل دادم و اومن به من گفت که برای بورس اپلای کن ببینیم چی میشه. بعد من به HDR دپارتمان ایمیل دادم و بهم گفت که بزار رزومه ات رو بررسی کنیم ببینیم کوالیفیکیشن داری برای بورس. بعد از یکی دو هفته ایمیل داد گفت که سوابق ریسرچت کمه و امکانش خیلی کمه که بگیری. بعد از اون من دیگه بیخیالش شدم تا اینکه بعد از 5 ماه استاده یه ایمیل یه خطی فرستاد که تو جولای اپلای کن برای بورس. حالا من نمیدونم فازشون چیه واقعا؟ کسی میتونه کمکم کنه در فهم این مهم؟
    مرسی[/QUOTE]

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)