صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 104

موضوع: تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتب

سلام دو تا سوال دارم ممنون که میخونید
    1- اگر برای دکترا و بورسیه IPRS اپلای کنیم که فرستادن مدارک با پست نمیخواد نه؟
    https://iathena.grs.uwa.edu.au/iAthe...=international
    2- چرا اینقدز پیج این دانشگاه در این فروم در مقایسه با بقیه دانشگاه های استرالیا سوت و کوره؟ دانشجوی ایرانی هم که حداقل توی مکانیک من کم دیدم ! چجوری این دانشگاه وکلا شهر PERTH ارزش زحمت کشیدن واسه رفتن را داره؟
    مرسی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتب

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام دو تا سوال دارم ممنون که میخونید
    1- اگر برای دکترا و بورسیه IPRS اپلای کنیم که فرستادن مدارک با پست نمیخواد نه؟
    https://iathena.grs.uwa.edu.au/iAthe...=international
    2- چرا اینقدز پیج این دانشگاه در این فروم در مقایسه با بقیه دانشگاه های استرالیا سوت و کوره؟ دانشجوی ایرانی هم که حداقل توی مکانیک من کم دیدم ! چجوری این دانشگاه وکلا شهر PERTH ارزش زحمت کشیدن واسه رفتن را داره؟
    مرسی
    شما باید مدارک رو پست کنید. این دانشگاه کپی برابر اصل مدارک رو هم قبول میکنه. یه روش دیگه اینه که مدارکتون رو بدین نماینده دانشگاه تایید کنه و براتون بفرسته. من خودم روش دوم رو رفتم و یکی از دوستانم روش اول رو استفاده کرد که پست مدارک از تبریز حدود یک هفته طول کشید براشون.

خیلی ممنون
    شما برای بورس IPRSهم اقدام کردید؟جداگانه بورس رو اپلای کردین؟

خیلی ممنون
    شما برای بورس IPRSهم اقدام کردید؟جداگانه بورس رو اپلای کردین؟
    همونطور که توی خود سایت نوشته فرآیند اپلای برای بورس و پذیرش دانشگاه یکی هست.

مدارک ترجمه ناتی باشن و مهر امور خارجه و دادگستری داشته باشن کفایت میکنه یا باید کار دیگه ای هم برای پست مدارک انجام داد؟

سلام
    اینجا گفته که Original or certified copies of your documents رو پست کنیم یعنی باید کپی هایی هم که از اصل مدارک گرفتیم جایی تایید بشه؟ اگه اینجوریه کجا باید تایید کنه کپی ها رو؟
    ممنون

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

مدارک ترجمه ناتی باشن و مهر امور خارجه و دادگستری داشته باشن کفایت میکنه یا باید کار دیگه ای هم برای پست مدارک انجام داد؟
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

سلام
    اینجا گفته که Original or certified copies of your documents رو پست کنیم یعنی باید کپی هایی هم که از اصل مدارک گرفتیم جایی تایید بشه؟ اگه اینجوریه کجا باید تایید کنه کپی ها رو؟
    ممنون
    Copies are attached to the translated transcripts and both are certified when you translate them. Notti stamp must be added
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

سلام.
    این مدارکی که پست کردیم وقتی به دست دانشگاه برسه ایمیلی چیزی میزنه یا نه؟اصلا خبر میده که رسیده و مورد تاییده؟

Junior Member

سلام.
    من از یک استاد در این دانشگاه جواب دارم و قصد داشتم تا قبل از ددلاین اپلای کنم (31 Aug)، ولی این رو نمیدونستم که اصل مدارک هم باید پست بشه و فکر میکردم فقط نسخه الکترونیکی آپلود شده کافیه. حالا با توجه به اینکه در توضیحات وب سایتشون نوشته تا یک هفته بعد از ددلاین باید اصل مدارک به دستمون برسه، کسی میدونه روی این مساله چقدر سخت گیر هستند؟ من الان آلمان هستم و فک نمیکنم بشه به موقع مدارک را به دستشون رسوند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)