صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 104

موضوع: تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتب

نقل قول نوشته اصلی توسط a.amini نمایش پست ها
    سلام.
    من از یک استاد در این دانشگاه جواب دارم و قصد داشتم تا قبل از ددلاین اپلای کنم (31 Aug)، ولی این رو نمیدونستم که اصل مدارک هم باید پست بشه و فکر میکردم فقط نسخه الکترونیکی آپلود شده کافیه. حالا با توجه به اینکه در توضیحات وب سایتشون نوشته تا یک هفته بعد از ددلاین باید اصل مدارک به دستمون برسه، کسی میدونه روی این مساله چقدر سخت گیر هستند؟ من الان آلمان هستم و فک نمیکنم بشه به موقع مدارک را به دستشون رسوند.
    سلام تا 7 سپتامبر که وقت واسه فرستادن مدارک هست و مدارک هم 3 4 روزه میرسه پس وقت هنوز هست ولی اگه مدارکتون الان کامل نیست و نمیرسه ایمیل بزنید ازشون بپرسید.
    تا جایی که من فهمیدم هیچ راهی جز پست کردن نیست.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتب

سلام دوستانی که از این دانشگاه پذیرش و بورس گرفتند ممکنه راهنمایی کنند که ادمیشن و بورس این دانشگاه باهم اعلام میشه یا مثله بعضی دیگر از دانشگاه های استرالیا ابتدا ادمیشن میاد بعد بورس؟
    گفتند از 22 اکتبر به بعد نتایج بورسیه اعلام میشه آیا این دانشگاه در اعلام نتایج سریع عمل میکنه؟چون تا الان که در هیچ مرحله ای این دانشگاه هیچ ایمیلی به من نزده مثلا مدارکم رسید اینا گفتن رسید. دعوت به مصاحبه شدم استاد ایمیل زد اینا اصلا ایمیل نزدند و... کلا چجوریاست!!
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام دوستانی که از این دانشگاه پذیرش و بورس گرفتند ممکنه راهنمایی کنند که ادمیشن و بورس این دانشگاه باهم اعلام میشه یا مثله بعضی دیگر از دانشگاه های استرالیا ابتدا ادمیشن میاد بعد بورس؟
    گفتند از 22 اکتبر به بعد نتایج بورسیه اعلام میشه آیا این دانشگاه در اعلام نتایج سریع عمل میکنه؟چون تا الان که در هیچ مرحله ای این دانشگاه هیچ ایمیلی به من نزده مثلا مدارکم رسید اینا گفتن رسید. دعوت به مصاحبه شدم استاد ایمیل زد اینا اصلا ایمیل نزدند و... کلا چجوریاست!!
    مرسی
    استادی که به من جواب داده توی مصاحبه گفت که معمولا این دانشگاه جوابها رو دیر اعلام می کنه و بعضی اوقات انقد این کارو دیر انجام میده که متقاضی تصمیم میگیره به گزینه های دیگش جواب مثبت بده. اما اینم گفت که اگه قرار باشه ریجکت بشی، زودتر تکلیفتو معلوم میکنند!

سلام
    دوستان من برای این دانشگاه اپلی کردم ولی هنوز استادم نواسته که باهم مصاحبه داشته باشی. ممکنه کلا نصاحبه نخواد؟ یا اینکه اگر مصاحبه نشم یعنی منصرف شده و برای بورس و ادمیشن پذیرفته نخواهم شد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaheidari770 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای این دانشگاه اپلی کردم ولی هنوز استادم نواسته که باهم مصاحبه داشته باشی. ممکنه کلا نصاحبه نخواد؟ یا اینکه اگر مصاحبه نشم یعنی منصرف شده و برای بورس و ادمیشن پذیرفته نخواهم شد؟
    ممنون
    سلام من تجربه خودمو میگم.
    من مصاحبه که کردم با خود استادم اسکایپ کردم و مثلا از طرف کمیته پذیرش یا ... نبود (شاید خود استاده عضو کمیتست نمیدونم)پس واقعا مطمن نیستم که بگم شما ممکنه حذف شده باشید ولی بچه های دیگه هم که خبر دارم مصاحبه کردن.به نظر من یه ایمیل به سوپروایزرتون بزنید ازش بپرسید چیه جریان

Junior Member

منم به مصاحبه دعوت نشدم ، حتی نمیدونم سوپروازیر ام کیه؟ چوم وقتی ایمیل میزدم به استاد ها ی دانشکده معماری ، همشون فوروارد می کردن به کوردینیتور و بعد خود coordinator بهم میل زد که اینجا لازم نیست با استاد ها تماس بگیری، مدارک و پروپوزال رو برام بفرست و اگه سوپروایزر داشته باشیم خودمون دعوتت می کنیم که اپلی کنی. خلاصه بعد 3 ماه من را invite کردن که اپلی کن و سوپروازیر هست برات. خلاصه ما اپلای کردیم و مدارک پست کردیم ، از اون موقع دیگه هیچی به هیچی. به مصاحبه ام هنوز دعوت نشدم هنوز . تنها جایی که مصاحبه کردم تا الان ملبورن بوده.
    شما مصاحبه تون بعد از فرستادن اپلیکیشن بود یا زمان که با استاد راهنما در تماس بودین ( قبل از اپلای رسمی) ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    منم به مصاحبه دعوت نشدم ، حتی نمیدونم سوپروازیر ام کیه؟ چوم وقتی ایمیل میزدم به استاد ها ی دانشکده معماری ، همشون فوروارد می کردن به کوردینیتور و بعد خود coordinator بهم میل زد که اینجا لازم نیست با استاد ها تماس بگیری، مدارک و پروپوزال رو برام بفرست و اگه سوپروایزر داشته باشیم خودمون دعوتت می کنیم که اپلی کنی. خلاصه بعد 3 ماه من را invite کردن که اپلی کن و سوپروازیر هست برات. خلاصه ما اپلای کردیم و مدارک پست کردیم ، از اون موقع دیگه هیچی به هیچی. به مصاحبه ام هنوز دعوت نشدم هنوز . تنها جایی که مصاحبه کردم تا الان ملبورن بوده.
    شما مصاحبه تون بعد از فرستادن اپلیکیشن بود یا زمان که با استاد راهنما در تماس بودین ( قبل از اپلای رسمی) ؟
    بنده بعد از اپلای رسمی و پست کردن مدارک و چک شدن اونها به مصاحبه دعوت شدم ولی مصاحبه کننده کمیته خاصی نبود بلکه استادی بود که ماه ها بود باهاش در تماس بودم.
    کلا این دانشگاه با اینکه دانشگاه خیلی خوبیه نه ایمیلی به آدم میزنه که آقا مدارکت مثلا رسید یا اینکه چیه جریان واسه همین فکر کنم خودتون باید پیگیر باشین

Junior Member

سلام دوستان ، این دانشگاه من رو ریجکت کرد. به coordinator ایمیل زده بودم که امروز جواب داده که رنکینگ ها چند روزه اومده و responsibility خودتون بوده که پیگیر شید و البته شما هم ریجکت شدی!

سلام دوستان ، این دانشگاه من رو ریجکت کرد. به coordinator ایمیل زده بودم که امروز جواب داده که رنکینگ ها چند روزه اومده و responsibility خودتون بوده که پیگیر شید و البته شما هم ریجکت شدی!
    شما به چه ادرسی ایمیل زدی؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

متاسفم... هزینه هم زیاد کردید فکر کنم برای این دانشگاه چون مدارک پستی بوده دیگه!
    دلیل رد شدن را نگفتن بهتون؟ تعداد مقالات ISI فکر کنم مهم بوده... معدل ارشد شما و دانشگاه ارشد شما خیلی خوبه اما لیسانس شاید مشکل ساز شده
    منم شنیده بودم این دانشگاه خیلی سخت گیر هستش...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)