صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 104

موضوع: تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتب

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    متاسفم... هزینه هم زیاد کردید فکر کنم برای این دانشگاه چون مدارک پستی بوده دیگه!
    دلیل رد شدن را نگفتن بهتون؟ تعداد مقالات ISI فکر کنم مهم بوده... معدل ارشد شما و دانشگاه ارشد شما خیلی خوبه اما لیسانس شاید مشکل ساز شده
    منم شنیده بودم این دانشگاه خیلی سخت گیر هستش...
    چرا اتفاقا بهش گفتم علت چیه گفت تو این دانشگاه اکثر بورس های به مهندسی ها اختصاص پیدا می کنه و سهم دانشگاه معماری فقط دوتا است که به شدت هم comptetitive اند. همین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتب

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    شما به چه ادرسی ایمیل زدی؟
    من به research coordinator دانشکده معماری ایمیل زدم.. Cristian Vernon

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خوب رشته شما هم مهندسی بوده دیگه! شاید استادتون تو دپارتمان مهندسی نبوده ..... اینجاست که میگم استرالیا الویت را داده به رشته های مهندسی و علوم انسانی براش اهمیت نداره... هرچند رشته شما مهندسی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    چرا اتفاقا بهش گفتم علت چیه گفت تو این دانشگاه اکثر بورس های به مهندسی ها اختصاص پیدا می کنه و سهم دانشگاه معماری فقط دوتا است که به شدت هم comptetitive اند. همین

Junior Member

خوب رشته شما هم مهندسی بوده دیگه! شاید استادتون تو دپارتمان مهندسی نبوده ..... اینجاست که میگم استرالیا الویت را داده به رشته های مهندسی و علوم انسانی براش اهمیت نداره... هرچند رشته شما مهندسی هست
    نه دیگه معمولا جاهای دیگه دنیا معماری رو مهندسی دسته بندی نمی کنن. ولی ماشالاه شما رزومه بچه ها رو حفظی ها !!))) من که فعلا امیدم به دیکین و ملبورنه ( با توجه به مصاحبه ای که با سوپروایزر داشتم).

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ملبورن هم زیاد دست کمی از این UWA نداره... دیکین هم دیگه باید همین روزا جواب بدن... خبری از رنک بندیت نداری؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    نه دیگه معمولا جاهای دیگه دنیا معماری رو مهندسی دسته بندی نمی کنن. ولی ماشالاه شما رزومه بچه ها رو حفظی ها !!))) من که فعلا امیدم به دیکین و ملبورنه ( با توجه به مصاحبه ای که با سوپروایزر داشتم).

Junior Member

ملبورن هم زیاد دست کمی از این UWA نداره... دیکین هم دیگه باید همین روزا جواب بدن... خبری از رنک بندیت نداری؟
    نه جوابی ندادن!

واسه پیگیری اپلای در مهندسی ها باید به کی ایمیل بزنیم؟این دانشگاه عمرا خودش ایمیل نمیزنه باید خودمون پیگیر باشیم.
    دوست عزیزی که در این دانشگاه پذیرفته نشدید انشالله خیری توش هست. ایا در پروفیل iathena شما چیزی از رد شدن نوشته؟

من ازشون پرسیدم که کی نتایجو میدین گفتن:
    You will be advised of the outcome of your IPRS application in mid-October 2015.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    من ازشون پرسیدم که کی نتایجو میدین گفتن:
    You will be advised of the outcome of your IPRS application in mid-October 2015.
    نه توی iATHEAN هیچی نزده. کلا این دانشگاه خیلی عجیبه... هیچکی حتی واسه من کانفیرم نکرد که transcri[t رو دریافت کردن .2000 تا هم ایمیل زدم واسش.

Junior Member

دوستان به من هم اون موقع ایمیل زدند که:
    You should receive notice of the results of your application by 19/10/15.
    الان به نطرتون ایمیل بزنم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)