صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 104

موضوع: تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتب

ما هم ریجکت شدیم ، البته از یه هفته قبل می دونستم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) و مسائل مرتب

سلام دوستان،
    منم از این دانشگاه ریجکت شدم. البته چند وقت پیش با کمیته بررسی اسکالیرشیپ مصاحبه (اسکایپ) داشتم که اونجا الکی گفتند قبلا تو Short list بودی ولی الان انتخابت کردیم!!! گفتند تنها مشکل ایرانی بودنت هست که باید پروپوزالت کاملا توسط یه مرکزی بررسی بشه تا موردی نداشته باشه! البته همون اول که من پروپوزال مینوشتم هم یه فایلی بود که برای تحریمهای استرالیا بود اونم خونده بودم و موردی نداشت و هم اینکه کلی با استاد حرف زده بودم که موضوع safe باشه! استاد هم میگفت من قبلا ایرانی داشتم و کاملا در جریان کار هستم نترس!! بنابراین این وسط یکی دروغ گو بود که ما نفهمیدیم کدومش بوده!!! بنابراین منم به لیست ریجکتی هاتون اضافه کنید. البته بنده دیروز هم زمان با فاصله یک دقیقه از یک دانشگاه دیگه هم اکسپت اسکالیرشیپم اومد! اما خوشحال نشدم چون طبق اصل ریاضی: "منفی در مثبت میشه منفی" ناراحت شدم!
    آیا کسی از دوستان میدونه جواب (ریجکت!) دانشگاه ANU دقیقا کی میاد. چون من از دانشگاه های دیگری هم اکسپت دارم نمیدونم کدوم رو اکی بکنم. ممنون میشم اگر کسی که تجربه قبلی داره کمک بکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra_2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    منم از این دانشگاه ریجکت شدم. البته چند وقت پیش با کمیته بررسی اسکالیرشیپ مصاحبه (اسکایپ) داشتم که اونجا الکی گفتند قبلا تو Short list بودی ولی الان انتخابت کردیم!!! گفتند تنها مشکل ایرانی بودنت هست که باید پروپوزالت کاملا توسط یه مرکزی بررسی بشه تا موردی نداشته باشه! البته همون اول که من پروپوزال مینوشتم هم یه فایلی بود که برای تحریمهای استرالیا بود اونم خونده بودم و موردی نداشت و هم اینکه کلی با استاد حرف زده بودم که موضوع safe باشه! استاد هم میگفت من قبلا ایرانی داشتم و کاملا در جریان کار هستم نترس!! بنابراین این وسط یکی دروغ گو بود که ما نفهمیدیم کدومش بوده!!! بنابراین منم به لیست ریجکتی هاتون اضافه کنید. البته بنده دیروز هم زمان با فاصله یک دقیقه از یک دانشگاه دیگه هم اکسپت اسکالیرشیپم اومد! اما خوشحال نشدم چون طبق اصل ریاضی: "منفی در مثبت میشه منفی" ناراحت شدم!
    آیا کسی از دوستان میدونه جواب (ریجکت!) دانشگاه ANU دقیقا کی میاد. چون من از دانشگاه های دیگری هم اکسپت دارم نمیدونم کدوم رو اکی بکنم. ممنون میشم اگر کسی که تجربه قبلی داره کمک بکنه.
    سلام. من موندم کی ریجکت نشده!!! یکی از دوستای بنده با 18 تا ای اس ای ریجکت شده!!! خبر همه دانشگاه ها تا اخر اکتبر میاد یه 2 هفته صبر کن تمومه
    موفق باشید

دوستان میشه رشته هاتونم بگین. من از طریق ایجنت اقدام کردم و هنوز اونام هیچ جوابی نگرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mq1365 نمایش پست ها
    سلام
    منم ریجکت شدم
    حالا منتظر بقیه نتایج هستیم.
    ایکاش حداقل مدارک پست نمیکردیم( حدود 500 تومن ضرر )
    متاسفم بابت ریجکت شدنتون. در مورد پست مدارک، این دانشگاه کپی برابر اصل مدارک ترجمه شده رو هم قبول میکرد و نیاز به ارسال اصل ترجمه نبود. یک راه به صرفه تر استفاده از ایجنت ها هست. من 200 تومن دادم، سه تا دانشگاه رو برام اپلای کردن. دانشگاههایی که نیاز به پست مدارک هست اگه از طریق ایجنت اقدام کنین نیاز به پست نیست. حتی ظاهرا بعد از پذیرش هم نیاز به تحویل مدارک به دانشگاه نیست. دوستانی که میخوان در اینده اقدام کنن این موضوع رو حتما در نظر بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    متاسفم بابت ریجکت شدنتون. در مورد پست مدارک، این دانشگاه کپی برابر اصل مدارک ترجمه شده رو هم قبول میکرد و نیاز به ارسال اصل ترجمه نبود. یک راه به صرفه تر استفاده از ایجنت ها هست. من 200 تومن دادم، سه تا دانشگاه رو برام اپلای کردن. دانشگاههایی که نیاز به پست مدارک هست اگه از طریق ایجنت اقدام کنین نیاز به پست نیست. حتی ظاهرا بعد از پذیرش هم نیاز به تحویل مدارک به دانشگاه نیست. دوستانی که میخوان در اینده اقدام کنن این موضوع رو حتما در نظر بگیرید.
    سلام.
    ممنونم. ایشاله تو شادیاتون جبران کنیم
    حقیقتش اینکه هیچ جا من پیدا نکردم که برام مدارک ترجمه شده توسط دارالترجمه رو کپی برابر اصل کنه. برای همین مجبور شدم یک سری مدارک که توسط دارالترجمه هم ترجمه شده بوود رو پست کنم.
    متاسفانه اطلاعاتم زیاد نبود اونموقع وگرنه هزینه کمتر میشد مثلا با ترجمه ناتی یا بقول شما با مبلغ 200 تومن برای 3 تا دانشگاه میشد اپلی کرد.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. من مدرک ارشد GIs دارم. می خوام بدونم کسی هست که تونسته باشه تو این رشته از دانشگاههای شهر پرت فاند گرفته باشه؟ ممکن کمی در مورد روند کار بهم توضیح بدید. ما چون قصد اقدام برای مهاجرت به این شهر رو داریم تنها می تونم برای همین جا اقدام کنم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

سلام دوستان
    من میخوام کپی مدارکم رو برای دانشگاه وسترن استرالیا بفرستم. خود دانشگاه بهم ایمیل زده که کپی مدارک باید تایید شده باشند، ایجنتهای این دانشگاه تو تهران مدارک رو تایید میکنن اما میگن که خودمون باید پست کنیم و مدرک تایید شده رو به دانشجو نمیدیم. دوستان آیا راهی وجود داره که من تایید کپی مدارکم رو بگیرم و خودم پست کنم؟ جایی رو میشناسید که معتبر باشه که اینکار رو انجام بده و مدارک رو تحویل دانشجو بده؟ اگر این امکان وجود نداره، اگر ایجنت دانشگاه ارسال کنه مشکلی پیش نمیاد؟ چون من خودم اقدام کردم واسه ارتباط با دانشگاه و سوپروایزر نه از طریق ایجنت.
    یک دنیا تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط SaAdatmech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام کپی مدارکم رو برای دانشگاه وسترن استرالیا بفرستم. خود دانشگاه بهم ایمیل زده که کپی مدارک باید تایید شده باشند، ایجنتهای این دانشگاه تو تهران مدارک رو تایید میکنن اما میگن که خودمون باید پست کنیم و مدرک تایید شده رو به دانشجو نمیدیم. دوستان آیا راهی وجود داره که من تایید کپی مدارکم رو بگیرم و خودم پست کنم؟ جایی رو میشناسید که معتبر باشه که اینکار رو انجام بده و مدارک رو تحویل دانشجو بده؟ اگر این امکان وجود نداره، اگر ایجنت دانشگاه ارسال کنه مشکلی پیش نمیاد؟ چون من خودم اقدام کردم واسه ارتباط با دانشگاه و سوپروایزر نه از طریق ایجنت.
    یک دنیا تشکر
    با سلام،

اصولا برای هارد کپی دو راه وجود داره: 1. استفاده از مهر دادگستری و امور خارجه. برای اینکار شما باید ابتدا در سایت وزارت علوم ثبت نام کرده باشید و کد رهگیری مورد نظر را دریافت کنید. سپس خودتون یا از طریق یک دارالترجمه اصل مدارک را به وزارت علوم برده و مهر تائیده ی مدارک رو بگیرید. بعد از این مرحله دارالترجمه اصل مدارکی که دارای مهر تائیدیه هستند را به همراه ترجمه ی مدارک به دادگستری و امور خارجه برده و مهرهای موردنظر را براتون می گیره. این روش هم زمان بر هست و هم هزینه بر. 2. استفاده از مهر ناتی که مورد تائید استرالیا هست (این روش تا جایی که میدونم فقط برای استرالیا کاربرد داره و اگر مثلا یه دانشگاه اروپایی از شما ترجمه ی رسمی مدارکتون را خواست باید حتما از روش اول استفاده کنید). برای اینکار شما مدارکتون را به دارالترجمه ای که دارای مهر ناتی هست داده و اونا براتون ترجمه کرده و مهر ناتی میزنند. این روش هم باصرفه تر هست و هم زمان کمتری نیاز داره. بنده برای مدارک ارسالی به دانشگاه چون از روش دوم اطلاع نداشتم از روش پرهزینه و زمان بر اول استفاده کردم ولی برای سفارت از روش دوم و مشکلی هم پیش نیومد. فکر کنم شما هم بتونید از روش دوم استفاده کنید
    بازهم سایر دوستان اگر غیر از این هست راهنمائی کنند.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام. ببخشید میشه کپی برابر با اصلو فرستاد؟ هزینه ش خیلی میشه اگه بخوایم اینجوری بدیم.
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)