نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: Defer کردن پذیرش تحصیلی

پیش فرض Defer کردن پذیرش تحصیلی

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر در رابطه با دیفر کردن منو راهنمایی کنید
    من بنا به دلیل شخصی که مدارکشم مستند هست نمی تونم بیام الان التو و بهتر که دیفر کنم
    حالا نگرانم که اونطور که فهمیدم بهتره درخواست ویزا اصلا ندهم و با دانشگاه هماهنگ کنم و دیفر کنم
    اما ایا سفارت مهربون فنلاند سال دیگه هم با توجه به دیفر یکساله ی من بازم بهم ویزا میده یا ممکنه از اینکه یکسال تحصیلو عقب انداختم خوشش نیاد و نامهربونی کند؟؟؟؟؟؟
    گذشته از شوخی واقعا نگرانم چون تصمیم داشتم بیام وحتی خوابگاه هم رزرو کرده بودم
    الانم اومدن واقعا برام سخته از اونورم اوضاع سیاسی مزخرف ایران منو میترسونه که این فرصت خیلی خوبو برای همیشه از دست بدم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : Defer کردن پذیرش تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط thereafter نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگر در رابطه با دیفر کردن منو راهنمایی کنید
    من بنا به دلیل شخصی که مدارکشم مستند هست نمی تونم بیام الان التو و بهتر که دیفر کنم
    حالا نگرانم که اونطور که فهمیدم بهتره درخواست ویزا اصلا ندهم و با دانشگاه هماهنگ کنم و دیفر کنم
    اما ایا سفارت مهربون فنلاند سال دیگه هم با توجه به دیفر یکساله ی من بازم بهم ویزا میده یا ممکنه از اینکه یکسال تحصیلو عقب انداختم خوشش نیاد و نامهربونی کند؟؟؟؟؟؟
    گذشته از شوخی واقعا نگرانم چون تصمیم داشتم بیام وحتی خوابگاه هم رزرو کرده بودم
    الانم اومدن واقعا برام سخته از اونورم اوضاع سیاسی مزخرف ایران منو میترسونه که این فرصت خیلی خوبو برای همیشه از دست بدم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

در مورد ویزا نمی دونم ولی مطمئنید که می تونید برای دو ترم دیفر کنید؟ فکر کنم امکان دیفر کردن فقط برای یک ترم وجود داره و اگه بخواین سال دیگه شروع کنید باید دوباره مدارکتونو بفرستید و از اول اپلای کنید. حالا بازم خودتون یه پرس و جو بکنید که مطمئن بشید.

دوستان میشه منو راهنمایی کنین؟ این پیغام دانشگاه منه... یعنی امکان دیفر نیست؟

An offer of acceptance is valid only for the semester the applicant is admitted. If an applicant does not atttend during his/her admitted term, the applicant must resubmit an admissions application and fee before the application deadline for the semester he/she wishes to begin.

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    دوستان میشه منو راهنمایی کنین؟ این پیغام دانشگاه منه... یعنی امکان دیفر نیست؟

An offer of acceptance is valid only for the semester the applicant is admitted. If an applicant does not atttend during his/her admitted term, the applicant must resubmit an admissions application and fee before the application deadline for the semester he/she wishes to begin.
    نه دیگه؛ داره می‌گه پذیرشی که گرفتید فقط برای همین ترمه و برای ترم‌های بعد باید دوباره اپلای کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)