صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: برای تابستون می خوام از امریکا برم کانادا آیا باید ویزا بگیرم؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برای تابستون می خوام از امریکا برم کانادا آیا باید ویزا بگیرم؟

سلام دوستان.ممنونم میشم راهنماییم کنید.واقعا مردد هستم و نمیدونم آیا تصمیم درسته یا نه و تنها اینجارو مرتبط با سوالم دیدم.
    من برای ویزای دانشجویی آمریکا اقدام کردم و منتظر جوابم.
    از طرف دیگه موازی با این فرآیند پرونده مهاجرتیم رو برای کبک یک سال پیش فرستادم و اون هم داره پروسه ی کندش رو ادامه میده. تو این فاصله تصمیم گرفتم برم آمریکا. می خوام بدونم اگر هنوز درسم تو آمریکا تموم نشده بود و تو این فاصله کار کانادا جور شد یعنی ویزای اقامت دائم رو گرفتم از کانادا و قرار شد برم کانادا که CSQ رو بگیرم، می تونم آمریکارو ترک کنم و برم کانادا سه ماه اونجا باشم و برگردم؟ اگه ویزای دانشجویی آمریکام سینگل باشه آیا برای ورود مجدد به آمریکا دچار مشکل میشم؟ و امکانش هست بتونم دوباره ویزا بگیرم؟ کلا این دو پروسه باهم تناقضی دارن؟
    ممنون می شم نظرتون رو بهم بفرمایین
    ممنونم

Banned

بستگی دارد که جزو دیمندها بوده باشید یا غیردیمندها. در حال حاضر دیمندها بعد از گرفتن CSQ تقریبا 12 ماه بعد می توانند ویزایشان را بگیرند. در مورد غیردیمندها با روال کنونی دست کم 36 ماه طول می کشد. بعد از لندینگ در کانادا شما در بازه زمانی حدود 2 ماه می توانید کارت اقامت 5 ساله خود را دریافت کنید که برای تمدید آن باید از این 5 سال 2 سال و برای شهروند شدن دست کم 3 سال آن را کانادا بوده باشید. پس دکترای خود در آمریکا را باید طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید بین تحصیل هنگام آمدن ویزای کانادا به آنجا رفته و کارت اقامت بگیرید و برگردید تحصیلتان را تمام کنید. اگر بعد از تحصیل در آمریکا، 2 یا 3 سال از اعتبار کارت اقامت کانادایتان باقی مانده باشد می توانید روی گزینه های تمدید کارت یا اقدام برای شهروندی تصمیم گیری کنید.
    ویرایش توسط M1KE : January 9th, 2013 در ساعت 08:01 PM

سلام.من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و الان منتظر کلیرنسم.ااحتمالا ویزای سینگل.ز طرفی برادرم ساکن مونترال کبک هست.از اونجایی که دانشگاه من هم نیویورک هست.این دوشهر خیلی بهم نزدیکن.بنظرتون من میتونم برای دیدن برادرم سفر کوتاه مدت به کبک داشته باشم؟چندبار در سال ؟اطلاعی دارید که برای فرد ساکن کانادا امکان گرفتن ویزای توریستی به امریکا هست یا خیر؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)