صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 99

موضوع: اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

پیش فرض پاسخ : اول ویزای کانادا ، بعد آمریکا

وقت کم نمیاد ؟ پروسه ویزای کانادا چقدر طول می کشه ؟ یعنی بعد reject از سفارت امریکا میشه تو 1 ماه ویزای کانادا رو گرفت؟ !
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط شروین
    وقت کم نمیاد ؟ پروسه ویزای کانادا چقدر طول می کشه ؟ یعنی بعد reject از سفارت امریکا میشه تو 1 ماه ویزای کانادا رو گرفت؟ !
    نه وقت کم نمیاد، پروسه ی اولیه اش 2 هفته اس.

نقل قول نوشته اصلی توسط robosha
    یعنی اگه من (که باید 10 شهریور اونجا باشم) تازه 15 مرداد واسه ویزای کانادا اقدام کنم، می تونم ویزا بگیرم و برسم؟
    ای آفتاب آهسته نه، پا در حریم یار من      ترسم صدای پای تو، خواب است بیدارش کند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_sharifzadeh
    یعنی اگه من (که باید 10 شهریور اونجا باشم) تازه 15 مرداد واسه ویزای کانادا اقدام کنم، می تونم ویزا بگیرم و برسم؟
    براچي 15 مرداد، نكنه منتظر فارغ التحصيلي هستي؟اگه پذيرشت اومده اقدام كن همين الان

نقل قول نوشته اصلی توسط Es'hagh
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_sharifzadeh
    براچي 15 مرداد، نكنه منتظر فارغ التحصيلي هستي؟اگه پذيرشت اومده اقدام كن همين الان
    آره عزیزم، هنوز دفاع نکردم و استادم هم تازگیا گیر داده که بیا implementation هم به کارت اضافه کن!!! حالا دارم فکر می کنم که اصلا می رسم یا نه؟!!!
    ای آفتاب آهسته نه، پا در حریم یار من      ترسم صدای پای تو، خواب است بیدارش کند

arman2286
    Guest

پیش فرض تأثیر داشتن ویزای تحصیلی سوئد در گرفتن ویزای آمریکا

دوستان، من برای اینکه ریسک نکرده باشم علاوه بر گرفتن وقت سفارت آمریکا(8 جولای قبرس) برای سفارت سوئد هم اقدام کردم و اونطور که اونا گفتن باید تا هفته دیگه ویزا رو بدن. حالا سؤالم اینه که داشتن ویزای تحصیلی سوئد تأثیرش مثبته (یعنی صرفا رفتن به آمریکا خیلی واسم مهم نبوده قصدم ادامه تحصیله آمریکا نشد سوئد،جونه...!!) و یا منفی (یعنی فقط خارج رفتن واست مهم بوده هر جا که شد! دانشگاه خوب و امکاناتشو تحقیقاتی که توش میشه واست مهم نیست)
    حالا می تونم ویزا رو همین هفته بعد برم بگیرم و یا بعد که از قبرس برگشتم. از لحاظ ویزای شنگن هم یکیشو قبلا تو پاسم دارم بنابراین تأثیر شنگنی نداره گرچه وقتی هنوز نرفتی سوئد و مهر ورود خروج نداره چه آشی چه کشکی!

پیش فرض پاسخ : تأثیر داشتن ویزای تحصیلی سوئد در گرفتن ویزای آمریکا

Hi
    One of my friends rejected two weeks ago and the reason which he has been heard was "you are insisting to go and study in USA"
    Before applying for F1 he was accepted for J1 visa!
    I think is some how difficult to predict the effect of having any other visa (such a case you are talking about)!

فکر میکنم اگر ویزا تو پاست نباشه بهتره سوالی براشون بوجود نمیاد چون ویزایه سوئد یک ساله است میگن خوب تو که میخوای بری سوئد برا چی اومدی اینجا!
    بچه هاییم که میخوان برا کانادا و امریکا اقدام کنن به همین دلیل اول امریکا رو اقدام میکنن
    البته این نظره من

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام

اگر شک دارید می تونید گرفتن ویزای سوئد را به تاخیر بیاندازید. چون سفارت سوئد نه پاسپورت را میگیره نه بعد از آمدن ویزا زنگ می زنه! در ضمن ممکنه ویزا حداکثر دو ماه طول بکشه. بنابراین مشکلی نیست.
    Resigned Mod. <br />.

سلام
    خب وقتی زمان اعلام نتیجه دانشگاه ها فرق داره و همینطور مثلا سفارت کانادا یا امریکا خودشونم می دونن که سخت ویزا می دن، یعنی نباید جای دیگه ای را امتحان کرد؟ اگر نریم ویزای سوئد را تو پاسپورت بزنن، بعد از مدت معقولی باطلش نمی کنن؟ ویزای کانادا تا نهایی شدن فکر کنم 5/1 ماه طول می کشه، نه؟ البته اگر همون اول ریجکت نکنن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)