صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 99

موضوع: اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : تاثیر rejection ویزای قبرس بر ویزای آمریکا

خیلی متاسفم که به خاطر این موضوع 1 سال از برنامه تون عقب افتادین.
    بر فرض هم اگه توی قبرس از شما بپرسن که چرا پارسال از قبرس ریجکت شدین، می تونین صادقانه موضوع رو براشون توضیح بدین، نگران نباشین آفیسر های قبرس خیلی منطقی هستن و فکر نمی کنم همچین مساله ای واقعا تاثیر منفی روی ویزای شما بذاره. اما من یک پیشنهاد دارم. حالا که از قبرس ریجکت شدین یه بهانه ای جور کنین برین فرانکفورت. اونجا هم خوب ویزا می دن و می تونین برای ترم بعد اقدام کنین. اما باید حتما یک دلیلی پیدا کنین که چرا اونجا رو انتخاب کردین.

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر rejection ویزای قبرس بر ویزای آمریکا

چرا مي خواهي برنام ات را يك سال عقب بندازي برو آنكاار دوبي يا هر جاي ديگه
    قبرس سال ديگه ايراني نكي گيره داره جزو اتحاديه اورپا مي شه آفيسر آمريكايي به دوست من گفته بوده از سال بعد هندوستان ديگه ايراني مي گيره و سفارت آمريكا در قبرس ايراني پذيرش نداره البته دوستم اين را گفت دختر دروغگويي نيست خودش الان امريكاست پس بنابراين كار امروز را به فردا ننداز برو آنكارا استانبول يا هر جاي ديگه
    در ثاني به نظرم اصلا ريجكت شدن ويزاي قبرست اثري در ويزاي آمريكات نخواهد داشت اين را مطمئن باش چون همونطور كه دوستمون گفت كساني كه خود سفارت آمريكا مثلا در دوبي ردشون كرده بوده يا كيس آقاي طاهري كه خود قبرس ردش كرده بوده باز تئنسته ويزا بگيره
    پس اميدوار باش و اگه مذهبي هستي به خدا توكل كن
    HAPPINESS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تأثیر داشتن ویزای تحصیلی سوئد در گرفتن ویزای آمریکا

سلام

یک سئوال در مورد ویزای سوئد و قبرس دارم.اگر کسانی تجربه مشابه دارند خیلی ممنون می شم که راهنمایی کنند.

من توی پاس پورتم ، ویزای دانشجویی سوئد رو دارم. ویزای دانشجویی امریکا هم 2 هفته پیش از قبرس گرفتم و منتظر کلیرنس هستم. می خواستم بدونم حالا با این ویزای سوئد می تونم برم قبرس برای پیک آپ ؟ دیگه دردسر ویزای قبرس و 2 هفته معطلی رو نداشته باشم.(با توجه به اینکه قبرس عضو شینگن نیست )
    من سفارت قبرس زنگ زدم ، از ویزای دانشجویی سوئد اطلاع درستی نداشتند.
    Different View

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayena
    سلام

یک سئوال در مورد ویزای سوئد و قبرس دارم.اگر کسانی تجربه مشابه دارند خیلی ممنون می شم که راهنمایی کنند.

من توی پاس پورتم ، ویزای دانشجویی سوئد رو دارم. ویزای دانشجویی امریکا هم 2 هفته پیش از قبرس گرفتم و منتظر کلیرنس هستم. می خواستم بدونم حالا با این ویزای سوئد می تونم برم قبرس برای پیک آپ ؟ دیگه دردسر ویزای قبرس و 2 هفته معطلی رو نداشته باشم.(با توجه به اینکه قبرس عضو شینگن نیست )
    من سفارت قبرس زنگ زدم ، از ویزای دانشجویی سوئد اطلاع درستی نداشتند.
    تا اونجایی که من میدونم همچین چیزی امکان پذیر نیست شما برای قبرس احتیاج به ویزای قبرس دارید چون قبرس جز شینگن نیست در ضمن با وجود ویزای تحصیلی در پاسپورتتون فکر کنم باید توضیح مناسبی هنگام پیک آپ ویزای آمریکا داشته باشید

Junior Member

راستی این لینکم اطلاعات خوبی داره:

سفارت قبرس در استکهلم:

http://www.cyprusemb.se/dbase/cypemb/visas.asp

Junior Member

وجود ویزای تحصیلی سوئد چه مشکلی هنگام پیک آپ به وجود میاره ؟ ممکنه که کلیرنس آنقدر طول بکشه که به شروع ترم نرسم و یا اصلا نیاد .
    Different View

وجود ویزای تحصیلی سوئد چه مشکلی هنگام پیک آپ به وجود میاره ؟ ممکنه که کلیرنس آنقدر طول بکشه که به شروع ترم نرسم و یا اصلا نیاد .
    به نظر من هم نباید تاثیر داشته باشه. شما حق انتخاب دارید. دلیل نداره به خاطر احتمالات، ویزای نقد سوئد را از دست بدید! اگر امریکا بشه ترجیحتون امریکاست، در غیر اینصورت فرصتهای دیگر را هم که دارید، استفاده کنید. من هم همین مساله را با کانادا دارم، ولی دیدم که نباید فرصتهامو از دست بدم! با داشتن ویزای سوئد باید حواسشون باشه که یه وقت شما را از دست ندن

سلام
    ویزای سوئد رو تو پاس شما زدن و شما نمیتونید اون صفحه رو دستکاری کنید!!!، پس حتی بر فرض محال اگه مشکلی باشه کاری از دستتون بر نمیاد. بنابراین برا خودتون استرس و نگرانی درست نکنید...
    ضمن اینکه لیاقت دارا بودن ویزای سوئد به نظر من پوئن مثبتی هست. امیدوار و مطمئن باشید که هیچ مشکلی نخواهید داشت.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

پیش فرض آيا Accept يه دانشگاه از كانادا براي ويزا و كليرنس امريكا مشكلي ايجاد مي كند؟

سلام. من يه دانشگاه تو امريكا رو Accept كردم. حالا اگه يه دانشگاهم تو كانادا accept كنم، برا ويزاي امريكا و كليرنس اون مشكلي پيش نمياد؟
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. <br />John F. Kennedy

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا Accept يه دانشگاه از كانادا براي ويزا و كليرنس امريكا مشكلي ايجاد مي كند؟

اصلا ئ ابدا مشکلی ایجاد نمی کنه
    HAPPINESS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)