صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 99

موضوع: اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

پیش فرض پاسخ : آيا Accept يه دانشگاه از كانادا براي ويزا و كليرنس امريكا مشكلي ايجاد مي كند؟

کانادا و امریکا 2 کشور جدا از هم هستند. گرفتن ویزا از این دو به هم ربطی نداره. درسته که ایندو با هم همسایه اند اما قرار نیست تمام دیتابیسهاشون یکی باشه.

Senior Member

پیش فرض اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

دوستان با تجربه کسی اطلاعی داره که آیا در خواست ویزای کشوری مثل آلمان (برای شرکت در کنفرانس )چند روز قبل از اقدام برای ویزای آمریکا مشکلی ایجاد می کنه؟ کسی تجربه ای داره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

ما- من و همسرم- قبل از گرفتن ویزا آمریکا برای ویزا کانادا اقدام کردیم .قبل کلیر شدن ویزای کانادا را هم گرفتیم که آن هم ویزای دانشجویی بود.بعد هم که کلیر شدیم بدون هیچ دردسری ویزای آمریکا را گرفتیم و به آمریکا آمدیم.ان شا الله آلمان خوش بگذره

پیش فرض پاسخ : اول ویزای کانادا ، بعد آمریکا

سلام

دوستانی که از باکو واسه ویزای دانشجویی آمریکا اقدام کردن کسی هست که ویزای دانشجویی کانادا رو اقدام کرده باشه؟ گرفتن ویزای کانادا برای pick up ویزای آمریکا از باکو مشکلی پیش نمیاره؟ در مورد سالهای قبل میدونم مشکلی نبوده اما در مورد باکو نمی دونم چی میشه؟!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر rejection ویزای قبرس بر ویزای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Verifone
    خیلی ناراحت کننده است که قبرس هم جدیدا برامون بازی در میاره.

فکر نمی کنم بتونین Case مشابه پیدا کنین که تجربشو بپرسین. این حالت خیلی کم پیش می یاد.

قبرس به من هم ویزا نداده هر چی پرسیدم چرا، کسی جواب نداد آخرش هم گفتن تو کیس های مشابه گفتن از قیافه یارو خششون نیومده. واسه من که بد نشد چون نامه I-20 اشتباه داشت. به هر حال من بلافاصله واسه دوبی اقدام کردم و وقت گرفتم. امید وارم که بتونم اینجا ویزا بگیرم با اینکه شانسش از قبرس کمتره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اول ویزای کانادا ، بعد آمریکا

سلام

من الان فنلاند دارم به عنوان research scientist توی lab وابسته به دانشگاه کار می‌کنم، هفته دیگه وقت مصاحبه دارم برای F1 . دو تا سوال داشتم، یکی‌ اینکه آیا باید قرداد کاری مربوط به اینجا رو به سفارت نشون بدم یا نه، سوال دیگم اینکه آیا اینکه اینجا کار می‌کنم تاثیر بدی داره
    ممنون از کمکتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر rejection ویزای قبرس بر ویزای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط lida_a86 نمایش پست ها
    من برای 8 جولای از قبرس وقت گرفته بودم اما نتونستم ویزای توریستی بگیرم و الان تو پاسپورتم مهر سفارت قبرس خورده و میخوام سال دیگه (May) دوباره واسه قبرس وقت بگیرم. یکی از دوستان AA بهم گفت که این موضوع در نگرفتن ویزای F-1 موثره. اگه کسی اطلاعی در این مورد داره ممنون میشم مطرح کنه.
    سلام

من از قبرس reject شدم ولی تونستم تو سفارت دوبی approve شدم و توی این هفته دارم میرم واسه pick up ویزای f1
    نگران نباش. اگه خدا بخواد و مدارکت درست باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد. دوبی رو پیشنهاد میکنم در ضمن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran, Isfahan

Smile احتمال بروز مشکل در گرفتن ویزای آمریکا با داشتن ویزای سفارت کانادا در پاسپورت

با سلام خدمت دوستان
    من برای ویزای دانشجویی کانادا و آمریکا به طور همزمان اقدام کرده بودم. با این حال الویتم کشور آمریکا بوده. الان در حالی که نزدیک دو ماه از مصاحبه ویزا در دبی میگذره خبری از کلیرنس نیست. از طرفی سفارت کانادا چند روز پیش ازم خواسته که پاسپورتمو واسه تصمیم نهایی و احتمالا مهر کردن ببرم سفارت. حالا دو تا مشکل وجود داره. اول اینکه اصلا نمیدونم اگه مهر ویزای دانشجویی کانادا توی پاسپورتم باشه و بعد بخوام پاسپورتمو بفرستم دوبی، مشکلی پیش میاد یا نه؟ دوم اینکه اگه تو مدت یک هفته ای که پاسپورتم توی سفارت کاناداست، کلیر شدم باید چیکار کرد؟ ( ضمن اینکه داره کم کم دیر میشه و من ترم 20 آگوست شروع میشه در آمریکا)
    خیلی ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن ( همون طور که گفتم یه کم فوریه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال بروز مشکل در گرفتن ویزای آمریکا با داشتن ویزای سفارت کانادا در پاسپورت

امین جان سلام

راجع به این که اگه با ویزای کانادا توی پاسپورت بری سفارت هیچ مشکلی برات پیش نمی آید.ویزای تو دیگه صادر شده و فقط اون روز برات رو پاسپورت می زنن.نگران نباش .در ضمن اطلاعات رو هم برای تجربه به ما بگو:معدل ارشد-معدل کارشناسی --فاند داری یا نه -
    toefl-gre

در ضمن وقتی هم کلیر شدی اگه پاست دستت نبود صبر می کنی تا سفارت کانادا بهت بر گردونه بدش می ری -نگران نباش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran, Isfahan

پیش فرض پاسخ : احتمال بروز مشکل در گرفتن ویزای آمریکا با داشتن ویزای سفارت کانادا در پاسپورت

خیلی ممنون از راهنمایت‍ت. شما مطمئنید که مشکلی پیش نمیاد؟ کیسی بوده که به همین شکل تونسته بوده ویزا بگیره؟ من چون آمریکا گزینه ی اولمه نمیخوام ریسک کنم راستش :-؟
    اطلاعات من شامل معدل و جی ار ای و تافل هم تو قسمت نتایج پذیرش گذاشتم
    بازم ممنون از کمکت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)