صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 99

موضوع: اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال بروز مشکل در گرفتن ویزای آمریکا با داشتن ویزای سفارت کانادا در پاسپورت

هیچ اتفاقی نمی افته برات .وقتی کلیر بشی دیگه همه چی درست شده .امیدوارم دورانه خوبی در آمریکا داشته باشی .در ضمن یکی مثل شما رو هم می شناختم ولی فکر کنم بجای کانادا یه کشور دیگه هم ویزا تحصیلی گرفته بود فکر کنم سوییس.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

سلام من برای ویزای آمریکا اقدام کردم و کلیر هم شدم منتها چون به این ترم نمیرسیدم دیفر کردم برای ترم بعد و پاسپورتم در 20 روز آینده باید بفرستم برای ویزا. از طرفی از هلند پذیرش دارم و اونا خودشون برای ویزا اقدام میکنند و دانشگاه از من خواسته تا کپی پاسپورت و مدارک دیگه رو براشو ن بفرستم تا برای ویزام اقدام کنند.
    میخواستم ببینم به نظر شما من الان مدارکم براشون بفرستم(هلند) تا برای ویزام اقدام کنند یا منتظر بمونم ویزای آمریکا رو بزنند تو پاسم و بعد بفرستم.
    منظورم اینکه احتمال داره که سفارت هلند متوجه بشه من برای آمریکا هم اقدام کردم و یه موقع تاثیر بد رو ویزای آمریکام باشه و نتونم ویزا بگیرم. چرا که ممکنه سفارت آمریکا فکر کنه که من زیاد رو آمریکا مصمم نیستم و ویزا نده.
    ممنون میشم اگر نظراتونو بگین.

Member mosafer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق-کنترل

من هفته آینده وقت سفارت در دبی دارم.به نظرتون csq کانادا تأثیری در ویزای آمریکا میتونه داشته باشه؟من 1 سال از csq گذشته و همین روزهاست که مدیکالم بیاد.
    ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اول ویزای آمریکا بعد هلند

سلام من برای ویزای آمریکا اقدام کردم و کلیر هم شدم منتها چون به این ترم نمیرسیدم دیفر کردم برای ترم بعد و پاسپورتم در 20 روز آینده باید بفرستم برای ویزا. از طرفی از هلند پذیرش دارم و اونا خودشون برای ویزا اقدام میکنند و دانشگاه از من خواسته تا کپی پاسپورت و مدارک دیگه رو براشو ن بفرستم تا برای ویزام اقدام کنند.
    میخواستم ببینم به نظر شما من الان مدارکم براشون بفرستم(هلند) تا برای ویزام اقدام کنند یا منتظر بمونم ویزای آمریکا رو بزنند تو پاسم و بعد بفرستم.
    منظورم اینکه احتمال داره که سفارت هلند متوجه بشه من برای آمریکا هم اقدام کردم و یه موقع تاثیر بد رو ویزای آمریکام باشه و نتونم ویزا بگیرم. چرا که ممکنه سفارت آمریکا فکر کنه که من زیاد رو آمریکا مصمم نیستم و ویزا نده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا Accept يه دانشگاه از هلند براي ويزا و كليرنس امريكا مشكلي ايجاد مي كند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال بروز مشکل در گرفتن ویزای آمریکا با داشتن ویزای سفارت کانادا در پاسپورت

سلام دوستان
    مطمین باشید نه داشتن ویزای کانادا واسه گرفتن ویزای آمریکا مشکل ایجاد میکنه و نه برعکس. من هردو حالتشو دیدم. با خیال راحت واسه هر دو ویزا به صورت همزمان اقدام کنین.

اگر که مهر ریجکت کانادا داشته باشیم چی؟

پیش فرض پاسخ : اول ویزای کانادا ، بعد آمریکا

همزمان اقدام کردن برای ویزای دانشجویی از امریکا و کانادا؟؟
    من از دانشگاه تورنتو و ucla البته بدون فاند جواب گرفتم. می تونم همزمان برای جفتشون اقدام کنم، یا وجود ویزای دانشجویی از یک کشور برای دیگری نکته منفی حساب میشه؟ ترجیح من امریکاست ولی هنور i20 نرسیده تا کی صبر کنم و اول برای کدوم اقدام کنم؟
    لطفا یکی کامل جواب بده چون جوابهای داده شده کامل نبود.
    ممنون

پیش فرض آیا می توان همزمان برای ویزای تحصیلی آمریکا و کانادا اقدام کرد؟

سلام دوستان

این سئوال رو دیروز یکی از دوستام ازم پرسید ولی من جوابش رو نمیدونستم: ایشون فامیل درجه 1 (برادر) در امریکا دارن و میخواد برای دانشگاههای امریکا و کانادا اپلای کنه. چون شانس گرفتن ویزا از آمریکا (به علت داشتن فامیل درجه 1) کم میشه میخواد ببینه اگه از دانشگاهی در کانادا هم پذیرش داشته باشه میتونه همزمان برای ویزای دو کشور اقدام کنه که اگر نتونست ویزای آمریکا رو بگیره لااقل کانادا رو از دست نده؟

با سپاس

سلام لطفا دوستان سریع جواب بدهید . این موضوع خیالی برام مهمه . به نظرتون گرفتن ویزا از یک کشور اروپایی مثل سوییس تاثیری در گرفتن ویزای آمریکا داره ؟ به عبارتی دیگه اگه اول از کشور سوییس برای ویزا اقدام کنم ممکن است که نتونم ویزای آمریکا را بگیرم؟
    ممنون از جوابتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)