صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 99

موضوع: اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط BrainDrain2011 نمایش پست ها
    سلام لطفا دوستان سریع جواب بدهید . این موضوع خیالی برام مهمه . به نظرتون گرفتن ویزا از یک کشور اروپایی مثل سوییس تاثیری در گرفتن ویزای آمریکا داره ؟ به عبارتی دیگه اگه اول از کشور سوییس برای ویزا اقدام کنم ممکن است که نتونم ویزای آمریکا را بگیرم؟
    ممنون از جوابتون
    نفهمیدم چی نوشتی؟ یعنی اول 1 شینگن بگیری بعد بری درخواست ویزای آمریکا کنی ؟

اگه اینه که خوب برای دبی خیلی تاثیر داره و برای جاهای دیگه هم می تونه تاثیر داشته باشه. مثلا من برای کنفرانس شینگن گرفتم که اگه ازم بپرسه هدفت ازش چی بوده خیلی راحت می گم که برای ارائه مقاله و آکادمیک بوده که این می تونه روی وجه آکادمیک من تاثیر داشته باشه!

هرچند فقط خدا می دونه که اون موقع چی میشه و آفیسر چی کار می کنه و رفتارش چی هستش.

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

راستش قضیه اینه که من هم از دانشگاه سوییس و هم از دانشگاه آمریکا پذیرش دارم اما چون هنوز نمی دونم کدام دانشگاه را انتخاب کنم می خواهم برای ویزای هر دو کشور اقدام کنم تا اگر یکی را رد شدم، بتوانم برای دیگری ویزا داشته باشم. حالا نمی دونم اگه اول برای سوییس اقدام کنم و بعد برای آمریکا , این موضوع ممکنه در گرفتن ویزای آمریکا مشکل ایجاد کنه یا نه؟ امیدوارم تونسته باشم منظورم را برسونم

.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال بروز مشکل در گرفتن ویزای آمریکا با داشتن ویزای سفارت کانادا در پاسپورت

سلام
    من با ویزای کانادا تو پاسپورتم ویزای امریکا رو گرفتم. اصلا نگران نباشید که ویزای یک کشور ممکنه برای گرفتن ویزای کشور دیگه مشکل ساز بشه!

پیش فرض پاسخ : احتمال بروز مشکل در گرفتن ویزای آمریکا با داشتن ویزای سفارت کانادا در پاسپورت

با سلام خدمت دوستان گرامی‌؛
    آمریکا هستم و یکی‌ از بستگان می‌‌خواهد "student visa" اقدام کند و از من کمک خواسته. به علت مشغله‌های متفاوت از این مسائل مهاجرتی و visa دانشجو یی به کلی‌ بی‌ خبرم. سر فرصت سایت را مطالعه خواهم کرد ولی‌ در آغاز ۲ پرسش اصلی‌ داشتم؛
    ۱) "full fund", "partial fund" امتیاز محسوب می‌‌شود یا بر عکس؟
    ۲) حتما باید فرد متقاضی " مقاله" داشته باشد؟
    ۳) برای ویزا دانشجوی در امارت؛ باید به دوبی‌ رفت یا ابو ذبی‌؟
    از اینکه حتما سوال‌های تکراری کردم عذر می‌‌خواهم.

پیش فرض پاسخ : آیا می توان همزمان برای ویزای تحصیلی آمریکا و کانادا اقدام کرد؟

سلام بله میتونید من هم از آمریکا پذیرش دارم هم از کانادا و هر دو رو همزمان اقدام کردم

پیش فرض گرفتن وقت همزمان از آمریکا و سوییس ( لطفا سریع جواب بدهید )

سلام به همه دوستان
    من کل فروم را گشتم و متاسفانه جواب قطعی برای سوالم پیدا نکردم. من برای دو دانشگاه سوییس و امریکا پذیرش دارم و چون می ترسم که یکی سفارتها بهم ویزا نده ,می خواهم برای ویزای هر دوشون اقدام کنم . سوالم اینه که اگه من برای ویزا آمریکا یا سوییس اقدام کنم , مهر سفارت در پاسم خورده میشه یا نه ؟ آیا این موضوع باعث میشه که از سفارت دیگه نتونم وقت بگیرم ؟

Junior Member

سلام دوستان.همسر من 1 سال پیش از سفارت کانادا ریجکت شده.(ویزای تحصیلی) البته بعدش موفق شد که ویزای شنگن بگیره.به نظر شما ریجکت شدن از کانادا شانس گرفتن f2 رو واسه امریکا کم میکنه؟تا حالا کسی این مشکل داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sevini نمایش پست ها
    سلام دوستان.همسر من 1 سال پیش از سفارت کانادا ریجکت شده.(ویزای تحصیلی) البته بعدش موفق شد که ویزای شنگن بگیره.به نظر شما ریجکت شدن از کانادا شانس گرفتن f2 رو واسه امریکا کم میکنه؟تا حالا کسی این مشکل داشته؟
    معمولا ويزاي F2 بسيار راحت تر از ويزاي F1 هست . هم از نظر مصاحبه و هم كليرنس. به نظر من به اين خاطر كه بعدش تونستند شينگن بگيرند نشون مي ده كه شايد ريجكتشون از كانادا به دلايلي مربوط به آفري بوده كه از دانشگاه داشتند (فاند و سطح علمي و...) بنابراين اين عوامل براي ايشون كه مي خوان براي F2 اينبار ويزا بگيرند نمي تونه مشكل ساز بشه.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE- Sharif

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت همزمان از آمریکا و سوییس ( لطفا سریع جواب بدهید )

من برای آمریکا که رفتم، مهری تو پاسم نزدند ولی وقتی برای پیک آپ ویزا میری، خب طبعا ویزا تو پاستون میخوره! این موضوع مشکلی قطعا ایجاد نمی کنه. شرایط ما ایرانیها خاصه و اونا اینو میفهمن.
    احتمال میدم که سوییس تو پاس شما یه مهری بزنه، چون پاسو بهتون پس میده و اگر ویزا بدن بهتون مثل آمریکا، بعدش وبزارو میزنه.

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت همزمان از آمریکا و سوییس ( لطفا سریع جواب بدهید )

ممنون از جوابتنون. راستش چون من میترسم که نتونم ویزا بگیرم می خواهم برای هر دو کشور اقدام کنم . اما نمی دونم اول برای کدوم سفارت برم ؟ با توضیحات شما آیا بهتره که اول برای سفارت آمریکا برم بعد سوییس ؟ یک سوال دیگه اگه دوسفارت بفهمند که دارم برای هر دو کشور اقدام میکنم ممکنه در پروسه ویزا گرفتنم مشکل ایجاد کنه ؟
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)