صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 99

موضوع: اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای سایر کشورها قبل از اقدام برای ویزای آمریکا

سلام
    من هم از امریکا و هم از کانادا پذیرش فول فاند دارم ولی دوستان من امروز این پیغام رو تو سایت در بخش کشور کانادا دیدم. و خوب دیگه کلا بیخیال کشود کانادا میشم

shibaak:
    ببین من از یکی از دوستام که کارمند وزارت امور خارجه هستش و دیپلماته و چندین سال هم سفیر و معاون سفیر و از این چیزا بوده تو کشورای مختلف پرسیدم. (از همکلاسیهای ما بود تو دوره فوق لیسانس و الان 50 سالشه. از شانس تو الان زنگ زد یه سوالی در مورد کارای فارغ التحصیلیش بپرسه من این سوالو هم ازش کردم برات.)

میگه احتمال اینکه این کشورا با هم برای ویزا یه دیتابیس مشترک داشته باشن تقریبا 100% هست. چون آمریکا، کانادا و کشورهای اتحادیه اروپا همه شون باهم یه تفاهم نامه امنیتی دارن و این تفاهم نامه شامل دیتابیس ویزا هم میشه.

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    سلام
    من هم از امریکا و هم از کانادا پذیرش فول فاند دارم ولی دوستان من امروز این پیغام رو تو سایت در بخش کشور کانادا دیدم. و خوب دیگه کلا بیخیال کشود کانادا میشم

shibaak:
    ببین من از یکی از دوستام که کارمند وزارت امور خارجه هستش و دیپلماته و چندین سال هم سفیر و معاون سفیر و از این چیزا بوده تو کشورای مختلف پرسیدم. (از همکلاسیهای ما بود تو دوره فوق لیسانس و الان 50 سالشه. از شانس تو الان زنگ زد یه سوالی در مورد کارای فارغ التحصیلیش بپرسه من این سوالو هم ازش کردم برات.)

میگه احتمال اینکه این کشورا با هم برای ویزا یه دیتابیس مشترک داشته باشن تقریبا 100% هست. چون آمریکا، کانادا و کشورهای اتحادیه اروپا همه شون باهم یه تفاهم نامه امنیتی دارن و این تفاهم نامه شامل دیتابیس ویزا هم میشه.
    اصلا همچین چیزی نیست! هیچ هم از هم خبر ندارن کی دیگه چه کشورهایی برای ویزا اقدام کرده مگه اینکه توی پاسپورتتون معلوم باشه! شما برای هر چند تا کشور که میخواین اقدام کنید. جواب ویزاها که اومد (ترجیحا قبل از اینکه ویزا رو در پاسپورت بزنن) تصمیم بگیرین کدوم رو میرین. من همزمان برای امریکا و کانادا اقدام کردم. خیلی ها هم این کار رو میکنن!

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

ممنون از پیغامتون
    شکا الان امریکا کلیر شدید؟؟ یا اینکه ویزا کاناداتون آماده شده؟؟

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    ممنون از پیغامتون
    شکا الان امریکا کلیر شدید؟؟ یا اینکه ویزا کاناداتون آماده شده؟؟
    ترم پیش ویزای امریکام ریجکت شد، این ترم هم ویزای امریکا و هم کانادا قبول شدم ولی چون میرم امریکا، ویزای کانادا رو پیک آپ نکردم.

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم به این سوال من پاسخ بدید: من پارسال برای دکتری بورس شدم یکی از دانشگاههای آلمان. ولی بعد از گذشت نه ماه متوجه شدم که بخاطر مشکلات جامعه آلمان اصلا ادامه کار برام ممکن نیست:اولا که تمام دانشجوهای بخش و تقریبا کل دانشگاه آلمانی صحبت میکردند چه در فاز علمی و چه غیر علمی و افراد با زبان انگلیسی رو به هیچ وجه در جمع خودشون راه نمی دادند. ثانیا که در کل جامعه آلمان حساسیت شدید و برخوردهای بد به زبان و نژاد غیر آلمانی وجود داره. ناگفته نماند که هرساله تعدادی از دانشجویان غیر آلمانی مشغول به تحصیل انصراف می دهند و بر میگردن.
    من در حال حاضر از یکی از دانشگاههای آمریکا بورس گرفتم و نامه بورسم در راهه. ولی از یک مساله نگرانم و اونم اینکه با این ویزای دانشجویی آلمان که تو پاسپورتمه سفارت آمریکا چقدر به این مساله حساسیت نشون میده؟ البته نه ماه اروپا بودن از یک دید مثبت هست ولی از وجههای دیگه نمیدونم. ممنون میشم افراد با تجربه من رو راهنمایی کنند که چکار باید کرد.

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط melany2 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم به این سوال من پاسخ بدید: من پارسال برای دکتری بورس شدم یکی از دانشگاههای آلمان. ولی بعد از گذشت نه ماه متوجه شدم که بخاطر مشکلات جامعه آلمان اصلا ادامه کار برام ممکن نیست:اولا که تمام دانشجوهای بخش و تقریبا کل دانشگاه آلمانی صحبت میکردند چه در فاز علمی و چه غیر علمی و افراد با زبان انگلیسی رو به هیچ وجه در جمع خودشون راه نمی دادند. ثانیا که در کل جامعه آلمان حساسیت شدید و برخوردهای بد به زبان و نژاد غیر آلمانی وجود داره. ناگفته نماند که هرساله تعدادی از دانشجویان غیر آلمانی مشغول به تحصیل انصراف می دهند و بر میگردن.
    من در حال حاضر از یکی از دانشگاههای آمریکا بورس گرفتم و نامه بورسم در راهه. ولی از یک مساله نگرانم و اونم اینکه با این ویزای دانشجویی آلمان که تو پاسپورتمه سفارت آمریکا چقدر به این مساله حساسیت نشون میده؟ البته نه ماه اروپا بودن از یک دید مثبت هست ولی از وجههای دیگه نمیدونم. ممنون میشم افراد با تجربه من رو راهنمایی کنند که چکار باید کرد.
    سلام
    از حساسيت سفارت امريكا به ويزاي دانشجويي آلمان بي اطلاعم. تنها چيزي كه شايد خوب باشه تهيه كنيد گواهي عدم سو پيشينه در آلمان هست.

سلام به همه دوستان
    من میخوام برای ویزای دانشجویی وقت سفارت بگیرم و ویزای اقامت دائم کانادا توی پاسم دارم ایا این موضوع تاثیری در ویزای دانشجویی امریکا داره ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    ما واقعا نیاز به دونستن پاسخ این سوال داریم...
    منو همسرم ایا میتونیم برای ویزای کانادا اقدام کنیم و بعد واسه امریکا اقدام کنیم؟
    یکی از دوستانمون میگه این کار منجر به ریجکت شدن ویزای امریکامون میشه اگه ممکنه ما رو راهنمایی کنید!!!

سلام من پزشک هستم.ویزا دانشجویی چند ماه آلمان (4 ماه)درخواست دادم(فرصت مطالعاتی).آیا می تونم در خواست ویزا آمریکا J1 research در آلمان بدم یا باید از سفارت کشور های اطراف ایران این کار رو بکنم؟

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    سلام من پزشک هستم.ویزا دانشجویی چند ماه آلمان (4 ماه)درخواست دادم(فرصت مطالعاتی).آیا می تونم در خواست ویزا آمریکا J1 research در آلمان بدم یا باید از سفارت کشور های اطراف ایران این کار رو بکنم؟
    اگه به زبان انگلیسی مسلط هستین بله میشه، مانعی نداره.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)