صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

Shaya
    Guest

پیش فرض شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

[lMy parents rejected in Dubai at their first attempt to get visiting visa due to having no European travel experience within last five years. For their second try, they were interviewed at US
    lEmbassy in London,but they were refused again. Officer told them that they need to get an appointment from Ankara or Dubai
    My Question is that which embassy (Ankara or Dubai) has better chance of getting visiting visa after these attemts? Any comments would be appreciated.
    Thanks for sharing your experience]

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : Any comments about my parents choice would be appreciated

I think Ankara is a much better choice
    If they can speak English, tell them try Cyprus because according to statistics Cyprus is the best one; in addition, usually the clearance period for tourists is very short in Cyprus
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Any comments about my parents choice would be appreciated

سلام
    من فکر می کنم پدر و مادرتون شاید بهتر باشه اگر می تونن یک سفر به اروپا برن. من دوستم شرایط مشابه شما را داشت و وقتی پدر و مادرش
    برای بار دوم رفتن افیسر اولین سوالی که ازشون پرسیده بوداین بود :" شما اون کاری که همکار من گفته بود یعنی سفر به اروپا را انجام دادید یا نه؟"
    و وقتی اونا گفته بودن" نه" اصلا باهاشون مصاحبه نکرده بود.

البته نمی خوام نا امیدتون کنم ولی خوب از طرف دیگه یکی از دوستام هم بودن که پدر و مارشون اولین پاسپورت عمرشون رو گرفته بودن ???
    ولی بهشون ویزا هم دادن.

Junior Member

پیش فرض شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

درود.
    به نظر شما چقد شانس دارم با این شرایط:

مشکل زبانی ندارم . social tie در ایران ندارم. دوس دخترم که سیتیزنه دعوتم کنه! (موقعیت خوبی داره مثلا داره دندونپزشک میشه)
    و کلا چطور شانسو میشه افزایش داد؟!!
    مرسی.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

No one can exactly comment on this but most likely and due to statistics in these years, I believe it is really hard to convince a consular officer that you won’t stay there!!...But there is still chance if you go somewhere like Cyprus...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

اگر از قبل با هم ارتباط داشته باشین و بتونین به سفارت اثبات کنید، خوبه که دعوتنامه نامزدی بدن... اون وقت چون سیتیزن هستند شاید تا 6 ماه شانسه ویزا داشته باشین... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

یکی از دوستای من از دبی ویزا گرفت اون هم به دلیل دیدن دختر عمویی که تازه عروس شده!به همین سادگی.خودش می گفت توی سفارت همه چشمهاشون گرد شده بود که من چطور گرفتم.این چیزها رو اصلاً نمیشه پیش بینی کرد.
    Before the Dawn

Junior Member

سلام.
    من برای ملاقات کسی میخوام برم امریکا در حال حاضر در ایران داروساز هستم و مشغول گذروندن دوره ی طرح برای ازاد کردن مدرکم.
    ویزای اقامت دائم انگلیس رو هم دارم و مرتب در حال رفت و امد به اونجا هستم برای دیدن خانوادم.
    دوست من در امریکا f1
    داره و شاید بعد از دیدنش تصمیم به ازدواج بگیریم.تنها گزینه ای که به ذهنم میرسه ویزای توریستی هست که از همون uk
    اقدام کنم.به نظرتون شانس گرفتن ویزای من چقدره؟و اگه دفعه اول با توریستی برم و برگردم بعد از ازدواج شانس f2گرفتن دارم؟
    قبلا از راهنمائیتون ممنونم.

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط bigfoot
    سلام.
    من برای ملاقات کسی میخوام برم امریکا در حال حاضر در ایران داروساز هستم و مشغول گذروندن دوره ی طرح برای ازاد کردن مدرکم.
    ویزای اقامت دائم انگلیس رو هم دارم و مرتب در حال رفت و امد به اونجا هستم برای دیدن خانوادم.
    دوست من در امریکا f1
    داره و شاید بعد از دیدنش تصمیم به ازدواج بگیریم.تنها گزینه ای که به ذهنم میرسه ویزای توریستی هست که از همون uk
    اقدام کنم.به نظرتون شانس گرفتن ویزای من چقدره؟و اگه دفعه اول با توریستی برم و برگردم بعد از ازدواج شانس f2گرفتن دارم؟
    قبلا از راهنمائیتون ممنونم.
    شما چون اقامت دائم انگلیس داری و به احتمال زیاد پاس انگلیسی هم داری، از همون انگلیس توریستی اقدام کن، مطمئنا ویزا خواهی گرفت. با پاس ایرانی هم چون اقامت دائم انگلیس داری شانس گرفتن ویزا زیاده. بعد از ازدواج هم می تونی اونجا پیش همسرت باشی، با همون ویزای F2 و اگر هم همسر شما اونجا Citizen بشه، میتونه برای شما هم اقدام کنه که البته یه مقدار قوانینشون سخت شده و زمان زیادی می بره، ولی در کل شدنیه و به نتیجه می رسه
    موفق باشید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

خیلی ممنون از اینکه جواب دادین.
    من هنوز passانگلیسی ندارم و ایرانیه اما ویزای اقامت دائم UKتوی PASS هست.
    اگه بقیه دوستان هم نظر یا تجربه ای دارن ممنون میشم.

صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)