صفحه 14 از 28 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

سلام به همه دوستان
    يك راهنمايى مى خواستم
    من ميخوام زمستون يك سفر توريستى برم آمريكا. ٤ سال انگليس زندگى كردم با ٢ تا ويزا تحصيلى و يك ويزا ٢ ساله كار و ٥-٦ بار ويزا شينگن گرفتم و چند تا سفر داشتم و تو يك سالى كه برگشتم هم دوبى و تركيه رفتم و قبلش هم سفر رفتم.
    ٢٩ سالمه و گواهى كار تو يك شركت خصوصى و سابقه بيمه هم دارم و سند ملكى هم دارم.
    ميخوام بدونم چه شرايط ديگه اى داشته باشم كمك ميكنه و وضعيت حساب بانكى براى چه مدت چجورى بايد باشه و از كدوم سفارت اقدام كنم بهتره و شانسم چقدره واسه گرفتن ويزا؟
    اين مسئله براى من حياتى است و ممنون ميشم دقيق راهنمائيم كنين

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط GaryGury نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    يك راهنمايى مى خواستم
    من ميخوام زمستون يك سفر توريستى برم آمريكا. ٤ سال انگليس زندگى كردم با ٢ تا ويزا تحصيلى و يك ويزا ٢ ساله كار و ٥-٦ بار ويزا شينگن گرفتم و چند تا سفر داشتم و تو يك سالى كه برگشتم هم دوبى و تركيه رفتم و قبلش هم سفر رفتم.
    ٢٩ سالمه و گواهى كار تو يك شركت خصوصى و سابقه بيمه هم دارم و سند ملكى هم دارم.
    ميخوام بدونم چه شرايط ديگه اى داشته باشم كمك ميكنه و وضعيت حساب بانكى براى چه مدت چجورى بايد باشه و از كدوم سفارت اقدام كنم بهتره و شانسم چقدره واسه گرفتن ويزا؟
    اين مسئله براى من حياتى است و ممنون ميشم دقيق راهنمائيم كنين
    متاهل بودن که نشان وابستگی شما به ایران باشه جزء شرایط اساسی هست ولی خیلی ها هم مجرد هستند و وابستگیشون رو با مدارک کاری بیشتر و ... نشون می دهند.
    گردش حساب 3 ماهه با موجودی حدود 30 هزار دلار فکر کنم واسه شما کفایت کنه
    too much love will kill you

Junior Member

سلام دوستان

من دانشجوی دکتری هستم و ویزای F1 دارم. میخواستم برای مادرم دعوت نامه بدم که بیان دیدنم. شرایطه مادرم رو براتون میگم ممنون میشم بهم بگین چقدر شانس دارن که به دیدنم بیان.

من تک فرزند هستم و پدرم فوت شدن. یعنی الان مادرم مجرد هستن و سفره خارجی هم نداشتن . دو تا خونه دارن و حساب بانکی حدود 30 میلیون (برای دوماهی که پیشه من باشن فکر کنم کافیه ) و فیش حقوقی ماهیانه هم دارن البته خودشون خانه دارن و این حقوق مربوط به پدرمه که بهشون تعلق میگیره.

با شرایطه بالا به نظرتون کدوم سفارت شانسشون برای گرفتن ویزا بیشتره؟ و در کل شانسشون چقدره؟

سلام من يك دختر 31 ساله هستم كه به همراه مادرم قصد سفر توريستي به آمريكارو دارم شاغل هستم و 5 سال سابقه دارم ،من و مادرم هر دو سند داريم و ويزاي شنگن هم هر دو داشتيم،اما دعوت نامه نداريم،يعني اصلا كسي رو تو آمريكا نداريم،قصدمون فقط سفر توريستي هستش ،ميخواستم ببينم شانسمون چقدر هستش و از كدوم سفارت اقدام كنيم بهتره؟

Junior Member

سلام .دوستان لطفا راهنمایی کنید. شرایطم اینگونه هست:سال 1978 پس از اتمام درسم به ایران امدم البته امریکا بوده ام بمدت 4 سال .حالا فرزندم رفته امریکا ودانشجو هست 8 ماهه رفته .دلم میخواد برم امریکا برای 3یا 4 ماه ایا بنظر دوستان شانس گرفتن ویزا هست؟ و ایا عشق اباد خوبه برم برای ویزا امریکا ظمنا من 65 سال سن دارم بینهایت ممنون

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamali نمایش پست ها
    سلام .دوستان لطفا راهنمایی کنید. شرایطم اینگونه هست:سال 1978 پس از اتمام درسم به ایران امدم البته امریکا بوده ام بمدت 4 سال .حالا فرزندم رفته امریکا ودانشجو هست 8 ماهه رفته .دلم میخواد برم امریکا برای 3یا 4 ماه ایا بنظر دوستان شانس گرفتن ویزا هست؟ و ایا عشق اباد خوبه برم برای ویزا امریکا ظمنا من 65 سال سن دارم بینهایت ممنون
    هیچ مشکلی نسیت و بهتره از ارمنستان اقدام کنید .

Junior Member

. . .سلام دوستان....

بعضی از وکلا هستن که با دریافت 15 هزار دلار اقدام به دریافت ویزای توریستی برای شما می کنند...آیا ارزش داره ؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط SepandarA نمایش پست ها
    . . .سلام دوستان....

بعضی از وکلا هستن که با دریافت 15 هزار دلار اقدام به دریافت ویزای توریستی برای شما می کنند...آیا ارزش داره ؟
    اون وکلا از نادانی افراد سوء استفاده می کنند و با پرکردن یک فرم و گرفتن یک وقت شما رو راهی سفارت می کنند . حالا یا میگیرین ویزا یا نمی گیرید .
    سفارت آمریکا پارتی بازی نیست

Junior Member

سلا م من سرباز س بودم خوبه بگم ارتش

سلام بنده پزشک عمومی و همسرم لیسانس روانشناسی هستند.سربازی بیمارستان ارتش بودم.وبه مدت ۴ سال در اورژانس بیمارستان هم اکنون نیز مشغول کار هستم.bank statement در حد ۳۰ هزار برای همسرم و ۷۰ هزار برای خودم و ۷۶ هزار از پدرم دارم.به نظر شما شانس من برای ویزای توریستی چقدر هست؟
    البته میتونم از دو ایرانی ستیزن امریکا که استاد دانشگاه پزشکی در میشیگان و کالفرنیا هستند و دوست پدرم مبیاشند دعوت نامه بگیرم.
    لطفا من و راهنمایی کنید عزیزان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)