صفحه 10 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

نقل قول نوشته اصلی توسط kia67 نمایش پست ها
    سلام و درود

ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه
    من برای کنفرانس ASME که تو آمریکا برای november 2013 برگزار میشه دعوت نامه دارم(اسمم به عنوان نفر اول و همچنین presenter مقاله خورده) چند تا سوال داشتم ممنون می شم اگه بتونین جواب بدین :
    1-شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟
    1-از کدوم سفارت اقدام کنم بهتره؟
    2-از چند ماه قبل اقدام کنم خوبه؟

مرسی
    شانس دارید ولی مطمئن نباشید به کنفرانس برسید
    از ایروان اقدام کنید
    من که از سه ماه قبل اقدام کردم و کنفرانس رو از دست دادم و هنوز هم در مرحله بررسی هستش کیس نامبرم

من و مادرم ميخوايم بريم سه هفته بگرديم و برگرديم.دعوتنامه هم از طرف يه فرد خيلي معتبر كه دوستمونه داريم. منم متاهل هستم.شوهرمم باهامون نمياد.سفر فقط تركيه و مكه و دبي داشتيم و شنگن نداريم.به نظرتون شانسي داريم واسه ويزا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی( چینه شناسی و فسیل)

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    با توجه به اینکه شما جوون هستید و اقوام درجه یک شما در آمریکا هستند اگر هم بدند به یک نفرتون میدند و اصلن به ویزای شنگن داشتن یا نداشتن هم کاری ندارند اینکه سند و شغل در ایران دارید میتونه جزو نکات مثبت کیس شما باشه و اینکه قرارداد یکساله با اون شرکتی که در آن کار میکنید دارید. با توجه به تجربه من احتمال گرفتن ویزای برای شما نه همسرتون 50 هست حتما در مصاحبه بگید که برای دید/:@>@ خواهرتون که 4 سال هست ندیدینش میخواهید برید.
    مرسی که جوابم رو دادین یعنی می گین ممکنه که اونجا بگن خوب به شما می دیم اما به همسرتون نه؟ و نظرتون راجع به سفارت ارمنستان چیه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط آرمیتا نمایش پست ها
    مرسی که جوابم رو دادین یعنی می گین ممکنه که اونجا بگن خوب به شما می دیم اما به همسرتون نه؟ و نظرتون راجع به سفارت ارمنستان چیه؟
    بله دقیقن ممکنه همین حرف رو بزنند، نظرم راجع به سفارت ارمنستان راجع به ویزاهای توریستی مثبت هست یعنی اینکه معقولتر عمل میکنند ولی باز هم میگم همه اینها متغیر هست و هیچ کس نمیدونه که دقیقن چه اتفاقی در روز مصاحبه براش میفته
    موقعی که من میخواستم اقدام کنم خیلها میگفتند چون دختری و مجردی و سنت هم کم هست شک نکن که ریجکت میشی ولی اینجوری نشد به من گفتند که شما ویزا رو میگیرید ولی برادرم رو ریجکت کردند گفتند نمیتونیم اجازه بدیم از یک خانواده دو نفر که نسبت نزدیک دارند برند اونجا زن و شوهر جوون زیاد اومده بودند که ریجکت شدند ولی یک زن و شوهر مسن تونستند موافقت گرفتن ویزا رو بگیرند چون بچه هاشون اینجا بودند خلاصه کلام این هست که اونها باید یک دلیلی تو حرفهای شما و مستنداتتون پیدا کنند که بدونند برمیگردید و اونجا ماندگار نیستید قرارداد کاریتون رو ببرید هم همسر و هم شما وابستگی های مالیتون ( سند خونه، زمین و هر چی که ارزش بالایی داره) حتمن عنوان کنید که رابطه نزدیکی با خواهرتون دارید و 4 سال هست که ندیدشون و دلتون براش تنگ شده و این یک فرصتی برای دیدار و رفع دلتنگیتون هست اونها آدمهای معقولی هستند و با یک انرژی مثبت و فکر اینکه حتمن ویزا رو میگیرید برید به سفارت امیدوارم همه چی بخوبی پیش بره

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    من و مادرم ميخوايم بريم سه هفته بگرديم و برگرديم.دعوتنامه هم از طرف يه فرد خيلي معتبر كه دوستمونه داريم. منم متاهل هستم.شوهرمم باهامون نمياد.سفر فقط تركيه و مكه و دبي داشتيم و شنگن نداريم.به نظرتون شانسي داريم واسه ويزا؟
    شانس شما 50 هست برای روز سفارت سند ازدواج و مدارکی که بالا برای آرمیتا گفتم رو حتمن با خودتون داشته باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی( چینه شناسی و فسیل)

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    بله دقیقن ممکنه همین حرف رو بزنند، نظرم راجع به سفارت ارمنستان راجع به ویزاهای توریستی مثبت هست یعنی اینکه معقولتر عمل میکنند ولی باز هم میگم همه اینها متغیر هست و هیچ کس نمیدونه که دقیقن چه اتفاقی در روز مصاحبه براش میفته
    موقعی که من میخواستم اقدام کنم خیلها میگفتند چون دختری و مجردی و سنت هم کم هست شک نکن که ریجکت میشی ولی اینجوری نشد به من گفتند که شما ویزا رو میگیرید ولی برادرم رو ریجکت کردند گفتند نمیتونیم اجازه بدیم از یک خانواده دو نفر که نسبت نزدیک دارند برند اونجا زن و شوهر جوون زیاد اومده بودند که ریجکت شدند ولی یک زن و شوهر مسن تونستند موافقت گرفتن ویزا رو بگیرند چون بچه هاشون اینجا بودند خلاصه کلام این هست که اونها باید یک دلیلی تو حرفهای شما و مستنداتتون پیدا کنند که بدونند برمیگردید و اونجا ماندگار نیستید قرارداد کاریتون رو ببرید هم همسر و هم شما وابستگی های مالیتون ( سند خونه، زمین و هر چی که ارزش بالایی داره) حتمن عنوان کنید که رابطه نزدیکی با خواهرتون دارید و 4 سال هست که ندیدشون و دلتون براش تنگ شده و این یک فرصتی برای دیدار و رفع دلتنگیتون هست اونها آدمهای معقولی هستند و با یک انرژی مثبت و فکر اینکه حتمن ویزا رو میگیرید برید به سفارت امیدوارم همه چی بخوبی پیش بره
    شما از کدوم سفارت اقدام کردین؟ آیا اونجا به آدم اجازه انتخاب میدن؟ مثلا اینطور که ما به یکی از شما میتونیم ویزا بدیم و بعد ما خودمون من رو انتخاب کنیم. یا ممکنه مثلا به همسرم بدن و به من نه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط آرمیتا نمایش پست ها
    شما از کدوم سفارت اقدام کردین؟ آیا اونجا به آدم اجازه انتخاب میدن؟ مثلا اینطور که ما به یکی از شما میتونیم ویزا بدیم و بعد ما خودمون من رو انتخاب کنیم. یا ممکنه مثلا به همسرم بدن و به من نه؟
    من از سفارت ارمنستان اقدام کردم، نه به هیچ عنوان اجازه انتخاب نمیدند البته من یک مورد سراغ دارم که پدر و دختر رفته بودند برای مصاحبه و پدر اون دختر 4-5 باری رفته بود امریکا ولی دخترش نه و وقتی رفتند سفارت دبی یک آقای آسیایی (ژاپنی، چینی نمیدونم از همین کشورهای چشم بادومی) بهشون گفته که به دخترت نمیدیم ولی به شما میدیم پدر هم گفته مال من رو بدید به دخترم من زیاد رفتم و اونجا رو دیدم ولی دخترم تا حالا نرفته و آفیسر بعد از فکر و اینکه نمیشه و اینها آخر سر به دختره میده و پدره رو ریجکت میکنه (اون آقا یکی از مدیرهای شرکت من بود و حدود سن 65 سال و دخترش هم 24-25 بود) اون زمان.
    ولی چون دعوتنامه از جانب خواهر شماست خیلی فرض بعیدی هست که به همسرتون بدند به شما ندند شما میخواین برید خواهرتون رو ببینید نه همسرتون
    اگه بخوان بدند فقط و فقط به شما میدند اینو مطمئن باشید. به هر حال شما با این فکر برید سفارت که به جفتتون بدند و همه مدارک لازم رو ببرید حتمن تو نامه شرکت ذکر بشه که قرارداد شما مثلن تا اخر سال برقرار است و تعهد دارید که تا اون زمان در شرکت به فعالیت خود ادامه بدید.

مرسي.
    من و مامانم كلي سند مالكيت ترجمه شده و تاييديه بانكي خوب و مدارك ترجمه شده اعم از سند ازدواج و مدارك شناسايي اماده كرديم.كلي هزينه فقط واسه اماده كردن اينا كرديم.مداركمون خيلي زياد شده،اما بعضيا ميگن ممكنه اصلا مصاحبه كننده مدارك رو نخواد! به نظرتون اگه نخواست باز من بهش نشون بدم؟بي احترامي نيست ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    مرسي.
    من و مامانم كلي سند مالكيت ترجمه شده و تاييديه بانكي خوب و مدارك ترجمه شده اعم از سند ازدواج و مدارك شناسايي اماده كرديم.كلي هزينه فقط واسه اماده كردن اينا كرديم.مداركمون خيلي زياد شده،اما بعضيا ميگن ممكنه اصلا مصاحبه كننده مدارك رو نخواد! به نظرتون اگه نخواست باز من بهش نشون بدم؟بي احترامي نيست ؟
    بله ممكنه اصلا ازتون نخواد. سفارت به سفارت فرق داره. به نظر من بودنشون از نبودنشون بهتره. ديگه خيالتون راحته.شما محترمانه بگيد اينها هم هست. اگر خودشون راغب باشند ميگن بده ببينم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    بله ممكنه اصلا ازتون نخواد. سفارت به سفارت فرق داره. به نظر من بودنشون از نبودنشون بهتره. ديگه خيالتون راحته.شما محترمانه بگيد اينها هم هست. اگر خودشون راغب باشند ميگن بده ببينم. شادزي
    دقیقن بهتون درست گفتند من با نظر سایمون موافقم چون من یک پوشه پر از مدارک با خودم برده بودم و تنها چیزی که ازم خواست دعوتنامه کنفرانس بود که من بهش گفتم اصلش رو هم دارم میخواین ببینید که گفت بله ممنون میشم و من اون رو هم بهشون دارم و وقتی هم راجع به شرکت پرسید گفتم من نامه شرکت مبنی بر اینکه توی اون شرکت تا آخر سال قرارداد دارم رو دارم لازم هست که نشون بدم که خودش گفت نه همینی که در فرم (منظورش دی 160) بود کفایت میکنه در واقع توی فرم باید همه چیز رو بنویسید و شبهه ای باقی نزارید هر سوالی داشت از من اول بخش مربوط به فرم رو نگاه میکرد بعد ازم سوال میکرد مثلن گفت زدی که تو شرکت فلان کار میکنی میشه بگی مسئولیتت اونجا چیه...
    خلاصه اینکه اصلن واسه خودتون گنده نکنید این مسئله رو فکر کنید دارید یکجایی میرید مصاحبه مثلن برای کار، که ممکنه پذیرفته بشید یا نه و همونطور که سایمون گفت اینکه مدارک داشته باشید کمک زیادی میکنه به کم شدن استرستون و با قوت قلب بیشتری میرید برای مصاحبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)