صفحه 19 از 28 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

سلام دوستان . من 30 سالمه تو سوید زندکی میکنم 9 ساله و به تازگی پاسپورت سویدی گرفتیم و 2 تا بچه 7و 3 ساله دارم که اینجا مدرسه و مهد می رن. کارشناسی ارشد معماری خوندم اینجا و با همسرم 4 ساله شرکت زدیم ولی کارمندی نداریم. برادرم وخانوادش امریکا هستن پدر ومادرم هم گرین کارت دارن و مقیم امریکان. برادرم 4 سال پیش برام اقدام به گرین کارت کرده که معمولا 14 سال طول میکشه و. اینجا شرایط مالی و خونمون خوبه. حساب بانکی هم داریم. 2 بار 10 سال پیش ریجکت شدیم قبل از اومدن به سوید و تحصیل. یه بارم 5 سال پیش. می خوام الان ویزا بگیرم برا دیدن خانوادم .با بچهام من ویزا بگیرم بعد شوهرم . برا تعطیللات تابستان. شانسم چه قدر؟ و ایا باید دعوت نامه داشته باشم. اینکه برادرم برام اقدام کرده تاثیری تو دادن ویزا داره؟ ممنون از راهنمایتون

Junior Member

قصد گرفتن ویزا از سفارت آمریکا در بغداد را دارم با توجه به محدودیت زمانی که دارم میخوام بدونم آیا مدارکی که ارائه میدم مثل اسناد بانکی و ملکی، استعلام میشوند یا نه و چقدر زمان استعلام طول میکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط raminy نمایش پست ها
    دوستان جوانی 17 ساله میخواد بره سفارت ویزای توریسی امریکا بگیره تا پسر عموش را ببینه و زبان بخونه، به کشور های زیاد اروپایی هم سفر کرده، با توجه به تجربیات شما شانسش چقدره؟
    ویزای توریستی فقط برای بازدید ه. حق درس خوندن نداره.
    من به شخصه فکر نمیکنم شانس گرفتن ویزاشون خیلی بالا باشه

Junior Member

سلام دوستان
    پدرو مادر همسرم 2 ماه پیش از سفارت دبی اقدام برای ویزای توریستی کردند بیان آمریکا ما رو ببینن. سفیر بهشون گفته بود که ویزاشون 2-3 هفته آماده میشه ولی الان کلی از اون گذشته. به نظر شما باید چه کار کرد و ایمیلی وجود داره که من فالو آپ کنم؟
    Practice makes perfect

سلام. پدرم 70 سال سن داره و مادرم 57 سال سن. من 18 سال سن دارم. پدرم حدود 10 سال آمریکا بوده از سال 1347 تا 1357. دانشگاه stony brook لیسانس الکترونیک گرفته. دانشگاه polytechnic فوق لیسانس مدیریت گرفته. دیپلم زبان از دانشگاه columbia و queens college داره اما نه تافل داره نه ielts. پدرم سابقه ی ویزای آمریکا-اتریش-انگلیس-عربستان رو داره. چند مدت دیگه هم میخواد به همراه مادرم ویزای شنگن بگیرن که تو پاس جدیدشون بخوره. همه مدارک آمریکا مثل social security cart و گواهینامه رانندگی رو هم داره ( موقعی که آمریکا بوده 4 تا ماشین آمریکایی خریده بود ) اون 10 سال رو هم به دولت آمریکا مالیات پرداخت کرده. ماردم متسفانه انگلیسی بلد نیست. به نظر شما شانس ویزای توریستی برای پدر و مادرم با هم چه قدره ؟ سند خونه و گردش حساب بانکی هم داریم. راستی پدرم یه بار سال 1358 رفت سفارت آمریکا و ویزای تورستی گرفت که متسفانه نرفت آمریکا. اون ویزایی که نرفته پون منفی حساب میشه عایا ؟ کلا شانس گرفتن ویزا برای پدر و مادرم چقدره ؟

Junior Member

با سلام دوستان عزیز اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه من 22 سالمه مجرد دوتا دایی دارم آمریکا پارسال برای ویزای توریستی آمریکا از آنکارا اقدام کردم و ریجکت شدم ولی الان وضعم یکم فرق کرده مثلا جوازکسب گرفتم و حساب بانکیم بهتر شده واقعا هم قصد دارم از آمریکا برگردم چون سربازی هم کفیل پدرم شدم و در هرصورت باید برگردم حالا سوال من به نظر دوستان من امسال از کدوم سفارت اقدام کنم و شانس گرفتن ویزام چند درصد هست؟
    ممنون

سلام،
    من متاهل و 33 ساله هستم و همسرم من رو در سفر به آمریکا همراهی نمیکنه.
    سه ساله که ویزای یک ساله شنگن دارم ، قبل از اون ویزاهای شش ماهه. میخوام از سفارت آکریکا در برن سویس وقت بگیرم. دو تا خواهر دارم که هر دو در آمریکا زندگی میکنن.
    میدو نم که شانسم زیاد نیست ولی ممکنه بگن چرا اومدی سویس و باید بری یک کشور همسایه ایران برای مصاحبه؟

من برای یک شرکت سویسی کار میکنم هر ماه میرم اونجا. به همین خاطر از برن وقت گرفتم.
    Which is worse? Failing, or never trying

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanWVU نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پدرو مادر همسرم 2 ماه پیش از سفارت دبی اقدام برای ویزای توریستی کردند بیان آمریکا ما رو ببینن. سفیر بهشون گفته بود که ویزاشون 2-3 هفته آماده میشه ولی الان کلی از اون گذشته. به نظر شما باید چه کار کرد و ایمیلی وجود داره که من فالو آپ کنم؟
    لینک زیر مربوط به کسانی هست که بیشتر از 6 ماه از مصاحبه شون می گذره. ولی شاید به شما هم جواب بدهند. همین مسئله رو براشون توضیح بدین ببینین چی می گن.

https://www.dubainiv.net/vars/questi...ion_Type_ID=15

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Souly نمایش پست ها
    سلام،
    من متاهل و 33 ساله هستم و همسرم من رو در سفر به آمریکا همراهی نمیکنه.
    سه ساله که ویزای یک ساله شنگن دارم ، قبل از اون ویزاهای شش ماهه. میخوام از سفارت آکریکا در برن سویس وقت بگیرم. دو تا خواهر دارم که هر دو در آمریکا زندگی میکنن.
    میدو نم که شانسم زیاد نیست ولی ممکنه بگن چرا اومدی سویس و باید بری یک کشور همسایه ایران برای مصاحبه؟

من برای یک شرکت سویسی کار میکنم هر ماه میرم اونجا. به همین خاطر از برن وقت گرفتم.
    سلام. به نظر من که شانس خوبی دارید. همین رو براشون توضیح بدید که هر ماه به سوییس می روید وقت گرفتن از آنجا برای شما راحت تر است و کشور های همسایه دیر به دیر وقت می دهند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin137320 نمایش پست ها
    با سلام دوستان عزیز اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه من 22 سالمه مجرد دوتا دایی دارم آمریکا پارسال برای ویزای توریستی آمریکا از آنکارا اقدام کردم و ریجکت شدم ولی الان وضعم یکم فرق کرده مثلا جوازکسب گرفتم و حساب بانکیم بهتر شده واقعا هم قصد دارم از آمریکا برگردم چون سربازی هم کفیل پدرم شدم و در هرصورت باید برگردم حالا سوال من به نظر دوستان من امسال از کدوم سفارت اقدام کنم و شانس گرفتن ویزام چند درصد هست؟
    ممنون
    سلام. به نظر من بهتره شما از طریق دانشجویی اقدام کنید و نه توریستی. البته من در مورد این که آیا کفیل پدرتون بودن از نظر سفارت مدرک معتبری برای برگشتن تون هست یا نه اطلاعی ندارم. اگر قانع کننده باشه براشون قضیه فرق می کنه. در هر صورت موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)