صفحه 2 از 28 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

من و همسرم می خوایم بریم دیدن عموی من
    سند خونه و زمین داریم. هر دو شاغلیم و حقوقمون هم در حد نفری یک میلیون
    حساب بانکیمون باید چقدر باشه که ثابت کنه بر می گردیم؟
    پرینت گردش حسابمون برای گردش چه مدت باشه خوبه؟ یک ماه، دو ماه یا بیشتر

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط negin_22ir
    شما ترجیحا بهتره یه دعوت نامه از عموتون داشته باشید که تو اون گفته باشه شما برای دیدن ایشون دارید میرید اونجا، معمولا تو نامه هم قید می کنن که هزینه اسکان و خورد و خوراک شما توسط ایشون cover میشه. با این حال یه حساب بانکی با یه رقم معقول نه خیلی زیاد نه خیلی کم به اضافه نامه از وضعیت کاری و فیش حقوقی و همون سند خونه و و زمین و ازدواج و چیزائی مثل این که نشون بده با هم هستید و بر می گردید لازمه. در مورد ویزای توریستی گفته میشه که شما ترجیحا باید قبلش ویزای اروپا حالا یا شنگن یا UK داشته باشید و در اکثر موقع آفیسر اونو لازمه گرفتن ویزای آمریکا می دونه که باید بهش ارائه بدید. اینها چیزائیه که به طور جنرال باید انجام بدید، ولی خوب می دونید که در عین حال هیچ وقت هیچ تضمینی برای گرفتن ویزا نیست و اگه مدارک هم کامل و بی نقص باشه به هر دلیل ممکنه آفیسر از دادن ویزا امتناع کنه. اینا چیزائی بود که به ذهن من رسید، امیدوارم مفید واقع بشه
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط negin_22ir
    سلام
    ویزای شینگن یا انگلیس یا کانادا خیلی تاثیر داره و هرچی پاس گردش بیشتری داشته باشه شانستون را بالا می بره.ولی بنظر من اگر بصورت تکی تکی اقدام کنید بازهم شانس کمی نخواهید داشت.یعنی ابتدا یکی بره وبرگرده ودفعه بعد دیگری. بعد از آنه هم هروقت که خواستید میتوانید دوتایی اقدام کنید.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

داشتن ویزای استرالیا چطور؟
    اون هم مثل ویزای انگلیس یا شینگن توی گرفتن ویزای توریستی امریکا تاثیر داره؟
    در ضمن این گواهی اشتغال به کار خطاب به کی باید نوشته بشه؟
    به سفارت امریکا؟!!!!!

Junior Member

پیش فرض درخواست راهنمايي

با سلام
    من جديد با اين انجمن آشنا شدم و بيشتر مطالب را خواندم و جستجو كردم.جسارتا مي واستم شرايط خودم را مطرح كنم تا اگه بخش خاصي هست آنجا را مطالعه كنم و گرنه در همين قسمت راهنماييم فرماييد.
    من 41 سال سن دارم و مجرد هستم و در يك شركت خصوصي مهندسين مشاور كار مي كنم ، خواهرم در امريكا زندگي مي كند و سيتي زن مي باشد. براي مادرم و من دعوتنامه فرستاده است و مدارك مالياتي خود و همسرش را هم تهيه و براي ما ارسال كرده است. آيا به من براي ويزيت از آنها ويزا ميدهند؟ چه كارهايي بايد انجام بدهم؟ مادرم نيز خواستار اخذ ويزا مي باشد، با هم اقدام كنيم؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.
    بابك

Junior Member

Lightbulb پاسخ : درخواست راهنمايي

نقل قول نوشته اصلی توسط bobtiger نمایش پست ها
    با سلام
    من جديد با اين انجمن آشنا شدم و بيشتر مطالب را خواندم و جستجو كردم.جسارتا مي واستم شرايط خودم را مطرح كنم تا اگه بخش خاصي هست آنجا را مطالعه كنم و گرنه در همين قسمت راهنماييم فرماييد.
    من 41 سال سن دارم و مجرد هستم و در يك شركت خصوصي مهندسين مشاور كار مي كنم ، خواهرم در امريكا زندگي مي كند و سيتي زن مي باشد. براي مادرم و من دعوتنامه فرستاده است و مدارك مالياتي خود و همسرش را هم تهيه و براي ما ارسال كرده است. آيا به من براي ويزيت از آنها ويزا ميدهند؟ چه كارهايي بايد انجام بدهم؟ مادرم نيز خواستار اخذ ويزا مي باشد، با هم اقدام كنيم؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.
    بابك
    با ارئه ساپورت مالی قوی و مدارک شغلی و سند خانه شانس برای اخذ ویزا دارید و بختر است شما و مادرتان جدا و با فاصله برای اخذ ویزا اقدام کنید.

Exclamation شانس گرفتن ویزای بازدید از usa

سلام دوستان من عموم دعوتم کرده که برم usa .
    ایران تو شرکت نفت کار می کنم ساپورت مالی نزدیک 150,000,000 T گرفتم سربازیم معاف شدم ویزای شنگین تو پاسم نخورده ولی ویزای بلغارستان وتایلند و مالزی خورده به نظر شما چقدر شانس دارم و کدوم سفارت برم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از usa

I sent another post yesterday !! if you listen to me I recommend you not to apply right now till you get some schengen visas on your passport as they are recently checking that issue carefully but at the end of the day it's totally up to you!!!

Being single=1 negative point
    not having schengen visa : 1 negative point
    having somebody in the U.S. to be able to support you in case of over stay= 1 negative point

I think those three negative points would be enough for the officer to refuse your visa application

Good luck

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمايي

با سپاس از پاسخگويي
    سند خانه ندارم ،
    منظور از ساپورت مالي قوي چيه؟
    براي مدارك شغلي ، يك نامه اشتغال به كار از شركتي كه مشغول به كار هستم كافي است ؟ اين مدارك را بايد ترجمه كنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمايي

نقل قول نوشته اصلی توسط bobtiger نمایش پست ها
    با سپاس از پاسخگويي
    سند خانه ندارم ،
    منظور از ساپورت مالي قوي چيه؟
    براي مدارك شغلي ، يك نامه اشتغال به كار از شركتي كه مشغول به كار هستم كافي است ؟ اين مدارك را بايد ترجمه كنم؟

1- سند خانه به نام پدرتان هم متونه باشه
    2- ساپورت مالی یعنی شما یه statement از حساب کسی که خرج تحصیلتونو میده (پدر یا خودتون یا هرکس دیگه) از بانک بگیرید که حدودا باید 40-50 میلیون با گردش مالی 6 ماه باشه ، تحویل سفارت بدید
    3- بله . ترجمه کنید
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)