صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    سلام. پدرم 70 سال سن داره و مادرم 57 سال سن. من 18 سال سن دارم. پدرم حدود 10 سال آمریکا بوده از سال 1347 تا 1357. دانشگاه stony brook لیسانس الکترونیک گرفته. دانشگاه polytechnic فوق لیسانس مدیریت گرفته. دیپلم زبان از دانشگاه columbia و queens college داره اما نه تافل داره نه ielts. پدرم سابقه ی ویزای آمریکا-اتریش-انگلیس-عربستان رو داره. چند مدت دیگه هم میخواد به همراه مادرم ویزای شنگن بگیرن که تو پاس جدیدشون بخوره. همه مدارک آمریکا مثل social security cart و گواهینامه رانندگی رو هم داره ( موقعی که آمریکا بوده 4 تا ماشین آمریکایی خریده بود ) اون 10 سال رو هم به دولت آمریکا مالیات پرداخت کرده. ماردم متسفانه انگلیسی بلد نیست. به نظر شما شانس ویزای توریستی برای پدر و مادرم با هم چه قدره ؟ سند خونه و گردش حساب بانکی هم داریم. راستی پدرم یه بار سال 1358 رفت سفارت آمریکا و ویزای تورستی گرفت که متسفانه نرفت آمریکا. اون ویزایی که نرفته پون منفی حساب میشه عایا ؟ کلا شانس گرفتن ویزا برای پدر و مادرم چقدره ؟

سلام. به نظر من با توجه به اطلاعاتی که دادین و اگر شما باهاشون نروید شانسشون خوبه. فقط شاید بهتر باشه در مورد ویزای عربستانشون چیزی نگید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminy نمایش پست ها
    دوستان جوانی 17 ساله میخواد بره سفارت ویزای توریسی امریکا بگیره تا پسر عموش را ببینه و زبان بخونه، به کشور های زیاد اروپایی هم سفر کرده، با توجه به تجربیات شما شانسش چقدره؟
    سلام. به نظرم شانسشون برای توریسی کم باشه. شاید یک راه دیگه این باشه که براشون پذیرش هر موسسه ای که می خواهند در آن زبان بخوانند را از ایران بگیرید و از طریق دانشجویی اقدام کنید. البته مطمئن نیستم.

سلام و درود من ٣٣ سالمه و شوهرم ٣٥ ساله ،تصميم به سفر توريستي به امريكا دارم،١-دعوت نامه معتبر از طرف دايي ام داريم٢ -تصميم داريم بچمون را با خودمون نبريم ،به هر با بچه سخته .٣-سفر به چين ١٠ بار،استامبول ،مالزي ،دبي داريم ولي شنگن نداريم٤-شركت ده ساله داريم با حساب بانكي بالا ٥-سند خونه و ماشين و شركت هم داريم از واسه ويزا اقدام كنيم يا ممكنه رجكت بشويم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ertebat_co نمایش پست ها
    سلام و درود من ٣٣ سالمه و شوهرم ٣٥ ساله ،تصميم به سفر توريستي به امريكا دارم،١-دعوت نامه معتبر از طرف دايي ام داريم٢ -تصميم داريم بچمون را با خودمون نبريم ،به هر با بچه سخته .٣-سفر به چين ١٠ بار،استامبول ،مالزي ،دبي داريم ولي شنگن نداريم٤-شركت ده ساله داريم با حساب بانكي بالا ٥-سند خونه و ماشين و شركت هم داريم از واسه ويزا اقدام كنيم يا ممكنه رجكت بشويم؟!
    شانس ویزاتون خوبه. چیزی که واسه سفارت در درجه اول مهمه اینه که تمام اعضای خانواده باهم ویزای توریستی نمیده. شما که پسرتونو نمی برید خودش دلیل خیلی خوبی هست که نمی مونید آمریکا.
    سند ملکی و سفر های متعدد به کشور های هم مهمه. اگر میتونید قبل از اقدام برای آمریکا یه سفر چند روزه شنگن برید(مثلا برید قبرس).

قبرس شنگنه؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    قبرس شنگنه؟؟؟؟
    بله قسمت شمالی واقع در اروپا. خود قبرست هم تو سف اتظاره تا کاملا وارد شنگن بشه.
    http://www.schengenvisainfo.com/sche...ountries-list/

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    بله قسمت شمالی واقع در اروپا. خود قبرست هم تو سف اتظاره تا کاملا وارد شنگن بشه.
    http://www.schengenvisainfo.com/sche...ountries-list/
    قسمت جنوبی قبرس در اروپاست نه شمالی، و هیچ کدومشون فعلا شنگن نیستند.

رفتن به کشوری که به فرض تو لیست شنگن باشه اعتبار نمیاره
    با رفتن به ۴ ۵ مسافرت راحت میشه برای ویزای شنگن یونان و فرانسه ایتالیا اقدام کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    رفتن به کشوری که به فرض تو لیست شنگن باشه اعتبار نمیاره
    با رفتن به ۴ ۵ مسافرت راحت میشه برای ویزای شنگن یونان و فرانسه ایتالیا اقدام کرد
    بله چیزی که بیشتر در نظر سفارت میاد سفر های متعدد به چندین کشور هست نه فقط ویزای شنگن. اما برای کم کردن هزینه ها و صرفه جویی در وقت من یه کشور شنگن رو پیشنهاد دادم. (بالاخره یه سفر به کشور شنگن بهتر از هیچی سفر هست.)

Junior Member

پاسخ : ویزای توریستی

سلام

امیدوارم که جای درستی دارم سوالمو مطرح میکنم

من 23 سالمه ، مجردم ، دانشجوی مهندس برق الکترونیک که ترم آینده (پاییز) ترم پایانی تحصیلم هست. سربازی نرفتم

دو بار سفر خارجی داشتم، یکی به عربستان سعودی که زیارتی بوده و دیگری به کشور سوئیس شهر ژنو که با ویزای شنگن برای شرکت در جشنواره بین المللی اختراعات بوده که با کسب مدال نقره و دیپلم افتخار پس از 10 روز اقامت برگشتم ایران.

الان یک دعوتنامه برای شرکت در یک کنفرانس دارم که قرار هست در اویل دسامبر در امریکا برگزار بشه، در اون دعوتنامه فیلد سخنرانی من که مربوط به اختراعم در جشنواره اختراعات سوئیس بوده اشاره شده. موضوع اختراع یک مقدار نظامی هست.

پرینت حساب بانکی با 10 هزار دلار موجودی می تونم داشته باشم. اما سند ملکی ندارم

شغلم هم در واقع self employment هست ولی قرارداد کاری با جاهای مختلف دارم. فعلا تا پایان تحصیل از طریق پدر بیمه هستم.

هیچ آشنای نزدیکی هم در امریکا ندارم...

با این اوصاف اولا چقدر شانس برای اخذ ویزا هست؟ ویزای B1 باید بگیرم؟

ثانیا از لحاظ زمانی با توجه به اینکه اوایل دسامبر باید امریکا باشم چقدر فرصت دارم که برای تعیین وقت مصاحبه صبر کنم؟ چون احتمالا هزینه های سفرم رو اسپاسنر متقبل خواهد شد و منتظرم که مراحل تأمین هزینه ها از طرف اسپانسر انجام بشه.

سوال بعدی اینکه چه چیزهای دیگری برای اثبات برگشتم به ایران جمع آوری کنم؟ چون واقعا قصد موندن ندارم. همچنین با توجه به توضیحات بالا از کدوم سفارت اقدام کنم بهتره؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)