صفحه 3 از 28 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

Junior Member

پیش فرض سوال ویزای توریستی؟

سلام من 25 سال و مجردم.از نظر مالی وسند برای bank statement اصلا مشکلی ندارم.وسابقه سفر به اماراتو دارم فقط.
    آیا می تونم ویزای توریستی برای دیدار عموم بگیرم با تو جه به اینکه عموم و زن عموم ناشنوا و سابقه جراحی وبیماری داشته هستند؟ آیا امتیازی محسوب میشه؟
    در این صورت بجز دعوتنامه چه چیزی نیازه و باکو بهتره یا آنکارا؟
    خواهش می کنم سریع و دقیق جواب بدین.آیا کسی رو میشناسین که مجرد و جون ویزای توریستی گرفته باشه؟؟؟ چطور؟

Exclamation پاسخ : سوال ویزای توریستی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gilbert3 نمایش پست ها
    سلام من 25 سال و مجردم.از نظر مالی وسند برای bank statement اصلا مشکلی ندارم.وسابقه سفر به اماراتو دارم فقط.
    آیا می تونم ویزای توریستی برای دیدار عموم بگیرم با تو جه به اینکه عموم و زن عموم ناشنوا و سابقه جراحی وبیماری داشته هستند؟ آیا امتیازی محسوب میشه؟
    خواهش می کنم سریع و دقیق جواب بدین.آیا کسی رو میشناسین که مجرد و جون ویزای توریستی گرفته باشه؟؟؟ چطور؟
    شانس خیلی کمی برای گرفتن ویزای توریستی امریکا دارید، هر چند با داشتن ویزای شنگن ممکن است شانستان برای گرفتن ویزای توریستی امریکا بیشتر شود

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوال ویزای توریستی؟

بله من دو نفر رو می شناسم که یکی هم پارسال و هم امسال و یکی هم امسال ویزای توریستی گرفتن و اومدن آمریکا. هر دو زیر 30 سال و دختر هستند و هر دو هم از آنکارا ویزا گرفتن. اونی که هم امسال و هم پارسال گرفت دفعه اول دعوتنامه نداشت و رفته بود گفته بود من میخوام برم دوستام رو ببینم! هر دو نفر گواهی اشتغال به کار از شرکتهای معتبر داشتند.
    البته من هم با پیمان موافقم که شانس زیاد نیست، اما به هر حال هستند کسانی که گرفتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    بله من دو نفر رو می شناسم که یکی هم پارسال و هم امسال و یکی هم امسال ویزای توریستی گرفتن و اومدن آمریکا. هر دو زیر 30 سال و دختر هستند و هر دو هم از آنکارا ویزا گرفتن. اونی که هم امسال و هم پارسال گرفت دفعه اول دعوتنامه نداشت و رفته بود گفته بود من میخوام برم دوستام رو ببینم! هر دو نفر گواهی اشتغال به کار از شرکتهای معتبر داشتند.
    البته من هم با پیمان موافقم که شانس زیاد نیست، اما به هر حال هستند کسانی که گرفتن.
    اونها هم شنگن داشتند.؟؟؟؟دانشجو بودند؟

Senior Member

اونها هم شنگن داشتند.؟؟؟؟دانشجو بودند؟
    هر دو فارغ التحصیل فوق لیسانس بودند و یکیشون شنگن داشت، یکیشون نداشت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

ميخواستم بدونم كه با اين شرايط شانسي براي ويزاي كوتاه مدت دارم يا نه :
    دوست من كه تو آمريكا زندگي ميكنه بارداره و والدينش فوت شدند . خواهر داره ولي اونا يا خيلي پيرند يا اينكه به خاطر فرزند كوچيك و شرايط زندگي شخصيشون نميخوان و نميتونند از كشور خارج بشند.ميخواستم ببينم كه دوستم ميتونه براي من دعوت نامه بفرسته كه من براي نگهداري از بچه اش وقتي كه به دنيا مياد برم اونجا ؟
    در ضمن بايد بگم كه دوستم گرين كارت آمريكا رو داره و شوهرش هم شهروند اونجاست . آيا شانسي هست؟
    البته دوستم بيماري داره (سرطان) آيا اين اهميت داره؟

Junior Member

البته بايد اضافه كنم من سابقه ي سفر نداشتم تا به حال و 25 ساله ام

سلام دوستان و ممنون از اين لطفتون
    منم از طرف خاله ام در آمريكا برام دعوت نامه اومده و اگر خدا بخواد مي خوام برم اونجا، 32 سالمه ، مجرد هستم و كارمند يه اداره دولتي، نامه گواهي اشتغال دارم و سند خونه و ماشين و 2 تا حساب بانكي مدت دار بالاي ده ميليون و حسابهاي كوچيك ديگه
    اينجا خيلي دوستان روي شينگن تأكيد مي كنن من نمي دونم كه آيا اقدام كنم به وقت گرفتن از سفارتهاي دبي يا آنكارا (اينم خودش يه معزل ديگه كه نمي دونم كجا رو انتخاب كنم) و يا اينكه يه مسافرت كوچيكي مثل تور به اروپا داشته باشم و بعد اقدام كنم.
    ممنون از راهنماييتون
    الهي ! دانايي ده که از راه نيفتم و بينايي ده که در چاه نيفتم
    الهي ! آفريدي رايگان و روزي دادي رايگان، بيامرز رايگان که تو خدايي نه بازرگان

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    من توصیه میکنم که یک سفر شینگن بروید و بعد اقدام کنید در کل داشتن این ویزا میتواند برای شما که با توریستی عازم آمریکا هستید موثر باشد. در کویت افیسر به دوست من گفته بود که داشتن شینگن مثبت است ولی گارانتی برای ویزای آمریکا نیست. در کل نشان میدهد که شما به اروپا رفتید و باز تمایل به برگشت به کشور خودتان را داشتید. البته من فکر میکنم گرفتن ویزا شینگن هم سخت است برای ما ایرانیان. ولی اگر از طریق آژانسهایی که تخصص در گرفتن آن دارند اقدام کنید شانس بالا برای گرفتن خواهید داشت. بعد از برگشت ،شانس خودتان را برای ویزای آمریکا از قبرس یا ترکیه امتحان کنید.

موفق باشید.

ممنون، پس شما دبي رو توصيه نمي كنيد براي اقدام ....
    الهي ! دانايي ده که از راه نيفتم و بينايي ده که در چاه نيفتم
    الهي ! آفريدي رايگان و روزي دادي رايگان، بيامرز رايگان که تو خدايي نه بازرگان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)