صفحه 5 از 28 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

با سلام
    من 35 سال سن دارم و همسرم گرین کارت آمریکا دارد تا بحال برایم جهت اخذ گرین کارت اقدام نکرده است او باردار است و چند ماه دیگر زایمیان می کند من سند ملکی به ارزش 150 میلیون تومان دارم و گردش مالی 6 ماه گذشته ام حدود 60 میلیون تومان بوده در ضمن خواهر خانومم هم که همسرم در منزل ایشان ساکن است برایم دعوتنامه می فرستد و نامه ای هم از پزشک همسرم هم از آمریکا هم از ایران که حدود تاریخ تولد فرزندم را اعلام کرده اند با خود دارم در ضمن کارمند یک شرکت خصوصی هستم که گواهی اشتغال و مدت مرخصی را هم با خودم می برم همچنین فیش حقوقی و تمامی مالیاتهای کسر شده از حقوقم را در مدت 4 سال کار در شرکت همراه دارم در ضمن خودم در یک طبقه از منزل پدرم ساکن هستم و ملکم در دست مستاجر است و تنها فرزند خانواده هستم . به کشور های ترکیه - چین - تایلند - و امارات هم سفر کرده ام اما ویزای شینگن ندارم بلیط رفت وبرگشت هواپیما را نیز رزرو کرده ام و همچنین بیمه 2 ماهه آکسا در مدت اقامتم در آمریکا که یک ماه قبل از تولد فرزندم به پیش همسرم برای کمک بروم و یک ماه بعد از تولد که مدارک فرزندم بیاید و اجازه پرواز به او بدهند به همراه همسرم به ایران برگردم که خانواده ام نوه شان را ببینند می خواستم ببینم چقدر شانس قبول شدن این کیس را در امارات دارم و آیا شما امارات را پیشنهاد می کنید یا باکو یا قبرس یا تاجیکستان
    پیشاپیش از راهنماییتان کمال تشکر را دارم

Junior Member

سلام دوستان
    پدر و مادرم می خوان برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنند، کسی اطلاعاتی در مورد ویزای توریستی باکو داره؟
    ممنون می شم اگه از وضع ویزا دادن باکو اطلاعاتی دارین در اختیار بگذارین.

Junior Member

pls let me know how long later after interview, tourist visa (Dubai) will be issued, 2-3days?
    any clearance applicable?

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1 نمایش پست ها
    pls let me know how long later after interview, tourist visa (Dubai) will be issued, 2-3days?
    any clearance applicable?
    You have to wait until the administrative clearance would be done. The time length would be different case by case ranging from 3 days to several months..
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member

سلام،
    پدر و مادر من وقت سفارت دارن برای کمتر از دو هفته دیگه، من امروز متوجه شدم پاسپورتشون 4.5 ماه اعتبار داره، اما سفارت زده حداقل 6 ماه، می خواستم ببینم این 6 ماه اعتبار رو واسه موقع دادن ویزا بعد از کلیرنس می خوان یا واسه مصاحبه؟ امکان رجکت کردن بابت این موضوع هست؟

دقیق بگم 10 روز دیگس چی کار کنم؟

تبریز هستن نه تهران
    ویرایش توسط MINERVAra : March 31st, 2011 در ساعت 10:52 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hatpick نمایش پست ها
    سلام،
    پدر و مادر من وقت سفارت دارن برای کمتر از دو هفته دیگه، من امروز متوجه شدم پاسپورتشون 4.5 ماه اعتبار داره، اما سفارت زده حداقل 6 ماه، می خواستم ببینم این 6 ماه اعتبار رو واسه موقع دادن ویزا بعد از کلیرنس می خوان یا واسه مصاحبه؟ امکان رجکت کردن بابت این موضوع هست؟
    دو هفته زمان کافی برای درخواست گذرنامه ی جدید می باشد. هر چه سریعتر اقدام فرمایید. نگران تعویض شماره های پاسپورت نباشید. پاسپورت قدیم را به جدید منگنه کنید. دقت کنید اسامی با همان دیکته در پاسپورت جدید قید شوند

دقیق بگم 10 روز دیگس چی کار کنم؟
    بازهم وقت دارید
    پاسپورت فقط 4 روز طول می کشد

تبریز هستن نه تهران
    It takes just a few days for getting a new passport in Tehran or Tabriz. You can even refer directly to the passport administration office for getting your passport if you do not want to wait for receiving it by post.
    ویرایش توسط MINERVAra : March 31st, 2011 در ساعت 10:52 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)-تهران جنوب

سلام به همه دوستان.یه سوال داشتم اگه راهنماییم کنین ممنون می شم.من تصمیم دارم برای ویزای توریستی اقدام کنم.شرایط من اینه:دختر مجرد 28 سالمه و 2 برادر در آمریکا دارم یکی سیتیزن و دیگری با ویزای دانشجویی اونجاست.پدر مادرم هم گرین کارت دارن.دو ویزای شینگن از سفارت آلمان و قبرس دارم و برای اقامت کانادا اقدام کردم و در مصاحبه قبول شدم و منتظر مدیکال هستم.برگه های قبولی در مصاحبه کانادا رو هم دارم.فکر می کنید با این وضعیت چقدر شانس گرفتن ویزا دارم؟کسی تجربه مشابهی داشته؟راستی قبل از اقدام برای اقامت کانادا 3 بار برای ویزای دانشجویی به خاطر اینکه خانوادم آنجا هستند رد شدم که بعد این موضوع تصمیم به مهاجرت به کانادا گرفتم.اگر کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون می شم.

Junior Member

درورد
    یه خانم 58 ساله دارای ویزای شینگن در سابقه پاسپورت(پاسپورت قبلی) همراه با سند خونه به اسمشون میخوان که یکی از دوستان رو در آمریکا زیارت کنند!
    دارای فرزند و همسر در ایران
    اون دوست که در آمریکا سیتی زن هستند باید دعوتنامه بفرستند؟
    ایشون چه اقدامی باید بکنند؟
    برای چه ویزایی باید اقدام کنند
    وقت سفارت رو به چه شکل باید بگیرند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمايي

سلام
    یه سوال داشتم؟ من می خوام ویزای توریستی بگیرم واسه آمریکا
    شرایطم اینه:

1-کارمند شهرداری هستم ، فیش حقوقی و گواهی مبلغ 1.200.000 تومان در ماه
    2-ویزای معتبر تا پایان 2012 انگلستان ( دانشجوی اونجام، فوق لیسانس، اما الان ایرانم)
    3- حساب مشترک با عمه ام دارم ملبغ بالای 50.000.000 تومان
    4- موجودی حساب خودم : 30.000.000 تومانه
    5- می تونم یه خونه به ارزش تقریبی 200.000.000 تومان رو هم به صورت وکالتی عمه ام به نامم کنه

مجردم اما تا به حال جایی ریجکت نشدم ( حتی uk رو هم دفه اول گرفتم)

پسر همین عمه ام دانشجو دالاسه 2 ساله اونجاس، فول فاند واسه دکترا،

حالا سوال: اگه برام دعوتنامه بفرسته، به من ویزا توریستی میدن؟
    ممنون، آرش

ویزا توریستی حساب کتاب نداره و برای افسر هیچکدوم دلیل نمیشه که حتما بده شما اگه برات اهمیت انچنانی نداره بگیری یا نه خوب اپلای کن ولی گه قصد موندن داری راه پرخطریه ! کلا 50 -50 حساب کن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)