صفحه 6 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

سلام

من دعوتنامه از طرف عمه شوهر م |(30 سال در آمریکا citizenاست) با housing and food supportدارم که هم برای من و شوهرم فرستاده هم برای مادر و پدر شوهرم.من و همسرم در قبرس شمالی دانشجو هستیم. می خواستم ببینم همهمون
    1-یا هم برای مصاحبه اقدام کنیم
    2-از آنکار یا قبرس
    3-چه مقدار پول تو حسابمون یاشه؟هر خانواده
    دز ضمن مادر بزرگ همسرم هم citizen هستند و فعلا ایرانند
    thx

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دكتري مهندسی مکانیک- هوافضا

هل ناصر من ینصرنی ؟!

سلام ، من دانشجوی دکتری هوافضا توی ایرانم ... 25 سالمه ... واسه یک کنفرانس می خوام برم آمریکا ... یک دعوتنامه از کنفرانس دارم ، یک دعوت نامه کامل هم از داییم که سیتیزن آمریکاست...
    اوضاع حساب بانکیم تعریفی نداره! حدود 6و7 هزارتا ... خونه هم به نامم نیست ... یه گواهی از شرکتی که توش کار می کنم دارم ... بابام چند تا سند به نامش هستو اوراق مشارکت و از اینجور چیزا هم داره ...
    چند درصد شانس هست؟
    ای خدای بزرگ! به من کمک کن تا قبل از اینکه درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفشهای او راه بروم!

[QUOTE=mamly;552705]هل ناصر من ینصرنی ؟!

سلام ، من دانشجوی دکتری هوافضا توی ایرانم ... 25 سالمه ... واسه یک کنفرانس می خوام برم آمریکا ... یک دعوتنامه از کنفرانس دارم ، یک دعوت نامه کامل هم از داییم که سیتیزن آمریکاست...
    اوضاع حساب بانکیم تعریفی نداره! حدود 6و7 هزارتا ... خونه هم به نامم نیست ... یه گواهی از شرکتی که توش کار می کنم دارم ... بابام چند تا سند به نامش هستو اوراق مشارکت و از اینجور چیزا هم داره ...
    چند درصد شانس هست؟[/QUOTE

ممکنه بخاطر رشته تون کلیر طول بکشه ولی فکر می کنم برای کنفرانس مبلغی که گفتید تا حدودی کافیه . سند خونه هم لازم نیست نامه پذیرش کنفرانس رو داشته باشید و هر مدرکی که می تونه ثابت کنه برمی گردید به ایران و در واقع دلبستگی های شماست برای بازگشت . مثل نامه اشتغال به کار یا سوابق بیمه ....

سلام دوستان ممنون میشم 2تا سوالو جواب بدین:
    1-من میخام با دعوتنامه یک آمریکایی سیتیزن(ایرانی نیست) برم اونجا...اگه بر نگردم واسه اون بد میشه؟؟
    2-با ویزای توریستی کانادا میشه رفت امریکا؟

Junior Member

31 ساله و مجرد هستم. 10 سال هست که برای شرکتی خصوصی با حقوق نه چندان جالب ولی با بیمه کار میکنم. اغلب فامیل پدری اندکی قبل از انقلاب به امریکا مهاجرت کردند. چندی پیش یکی از عمه ها در امریکا از یکی دیگر از فامیل های دورتر که کسب و کار و وضع مالی خوبی دارند و عروسی دخترشان در راه هست خواست که به بهانه این عروسی برای من یک دعوت نامه تنظیم کنند . در این دعوت نامه که اخیرا هم به دست من رسیده، قید شده که باتوجه به عروسی 13 دسامبر، ما تصمیم به گشت و گذار در برخی مکانهای دیدنی ایالات را در 4 ماهه پیش روی بعد از جشن رو داریم و خوشحال میشیم که تو هم در این جشن و گردش به ما بپیوندی و بعد از سالها تو رو ببینیم . البته تمام هزینه ها از جمله غذا و جا و هر چیز دیگه ی تو رو به عهده میگیریم.

به نظر شما 1- شانس این کیس من چقدر هست و 2- برای بهبودش چه کارهایی باید انجام بدم؟ و خیلی کنجکاو هستم که بدونم 3- سفارت امریکا در کدام کشورهای همسایه وضعیت بهتری داره. هم از نظر بالاتر رفتن شانس قبولی هم از نظر ارزونتر بودن مخارج و مخصوصا هزینه سفارت. آیا هزینه دریافتی سفارت ها با هم یکی هست ؟
    در ضمن اینا رو هم بگم که
    - من تا حالا فقط یکبار خارج شدم اون هم یکسال پیش به مدت 9 ماه با موافقت و مرخصی شرکت در مالزی زبان خوندم .
    - حساب بانکیم هم در حال حاضر به زور به 18 ملیون تومان میرسه.
    - دو دانگ از خانه ای که توش زندگی میکنیم هم به نام من هست. (پدرم چند سال پیش آنرا بین مادر و فرزندان تقسیم کرد)
    منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

Member Farinaz62s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc. International business -Nottingham Trent university

نقل قول نوشته اصلی توسط kam5iz نمایش پست ها
    31 ساله و مجرد هستم. 10 سال هست که برای شرکتی خصوصی با حقوق نه چندان جالب ولی با بیمه کار میکنم. اغلب فامیل پدری اندکی قبل از انقلاب به امریکا مهاجرت کردند. چندی پیش یکی از عمه ها در امریکا از یکی دیگر از فامیل های دورتر که کسب و کار و وضع مالی خوبی دارند و عروسی دخترشان در راه هست خواست که به بهانه این عروسی برای من یک دعوت نامه تنظیم کنند . در این دعوت نامه که اخیرا هم به دست من رسیده، قید شده که باتوجه به عروسی 13 دسامبر، ما تصمیم به گشت و گذار در برخی مکانهای دیدنی ایالات را در 4 ماهه پیش روی بعد از جشن رو داریم و خوشحال میشیم که تو هم در این جشن و گردش به ما بپیوندی و بعد از سالها تو رو ببینیم . البته تمام هزینه ها از جمله غذا و جا و هر چیز دیگه ی تو رو به عهده میگیریم.

به نظر شما 1- شانس این کیس من چقدر هست و 2- برای بهبودش چه کارهایی باید انجام بدم؟ و خیلی کنجکاو هستم که بدونم 3- سفارت امریکا در کدام کشورهای همسایه وضعیت بهتری داره. هم از نظر بالاتر رفتن شانس قبولی هم از نظر ارزونتر بودن مخارج و مخصوصا هزینه سفارت. آیا هزینه دریافتی سفارت ها با هم یکی هست ؟
    در ضمن اینا رو هم بگم که
    - من تا حالا فقط یکبار خارج شدم اون هم یکسال پیش به مدت 9 ماه با موافقت و مرخصی شرکت در مالزی زبان خوندم .
    - دو دانگ از خانه ای که توش زندگی میکنیم هم به نام من هست. (پدرم چند سال پیش آنرا بین مادر و فرزندان تقسیم کرد)
    منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم
    معمولا برای ویزای توریستی آنکارا بهترین جاست. چون برای رفتن به آنکارا ویزا نمیخواد. پس دیگه هزینه صدور ویزا رو ندارین. کلا هزینه رفتن به آنکارا با هواپیما و هتل 3 ستاره برای 3 شب حول و حوش 500-600 تومان میشه. حالا این پول سوای از هزینه سفارت و هزینه خرید و گشت و گذاره. یه خوبیه دیگه آنکارا مصاحبه به زبان فارسیه. دبی هم مصاحبه فارسی داره ولی من خودم زیاد دبی رو به کسی توصیه نمیکنم برای ویزا. البته خیلیا رفتن دبی و ویزا گرفتن. ولی معمولا شانس گرفتن ویزا در آنکارا بیشتر از دبی هست. هزینه ای که به سفارت باید بپردازید برای همه سفارتها 160$ است . شما حتما هر چیزی که نشون دهنده وابستگیتون به ایران هست. مثل گواهی اشتغال به کار- نامه تمکن مالی از حسابتون - سند خونه و ... + دعوتنامه رو با خودتون به سفارت ببرید. ایشالا که ویزا رو میگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sodami نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم 2تا سوالو جواب بدین:
    1-من میخام با دعوتنامه یک آمریکایی سیتیزن(ایرانی نیست) برم اونجا...اگه بر نگردم واسه اون بد میشه؟؟
    2-با ویزای توریستی کانادا میشه رفت امریکا؟
    1- بله، برای سوابقش خوب نیست ولی اگر شما با یه روش قانونی (مثلا استخدام بشید) بعد از ورودتون اونجا بمونین خیلی مشکلی نداره.
    2- با ویزای توریستی با غیر توریستی کانادا نمی شه رفت آمریکا ولی اگه داشته باشینش شانس گرفتن ویزای آمریکا رو زیاد می کنه.
    … Life is a Journey

Junior Member

...
    [/COLOR]به نظر شما 1- شانس این کیس من چقدر هست و 2- برای بهبودش چه کارهایی باید انجام بدم؟ و خیلی کنجکاو هستم که بدونم 3- سفارت امریکا در کدام کشورهای همسایه وضعیت بهتری داره. هم از نظر بالاتر رفتن شانس قبولی هم از نظر ارزونتر بودن مخارج و مخصوصا هزینه سفارت. آیا هزینه دریافتی سفارت ها با هم یکی هست ؟
    در ضمن اینا رو هم بگم که
    منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم[/QUOTE]

اگر ریجکت شدن براتون مهم نیست امتحان کنید شاید هم شد و انشاا... هم می شه.
    ولی اگر سفرهای خارجی بیشتری رفته باشید (بخصوص منطقه شینگن) خیلی شانس بهتری دارید.
    سفارت معمولا رو این حساسه.
    موفق باشید
    … Life is a Journey

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

Question پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

سلام،
    لطفا اگر کسی میتونه منم راهنمایی کنه.

عموم استاد دانشگاه بوده و الآن 30 سال هست توی آمریکا زندگی میکنه و شهروند آمریکایی هست. 10 سال قبل هم برای پدرم و من درخواست اقامت داده. هرچند که قانونن برای من فایده نداره و برای پدرم هم هنوز جوابی ندادن.

حالا من ویزای شنگن از اتریش گرفتم و میخوام وقتی برم اونجا برای ویزای آمریکا F-1 اقدام کنم.
    برای یک دوره زبان انگلیسی یک ماهه از UCR پذیرش گرفتم.
    5.5 سال سابقه کار دارم با بیمه، مجردم و 25 سال سنم هست و میتونم گواهی کار ارائه بدم.
    1 سند خونه به اسمم دارم و 1 سند خونه هم به صورت ورثه ای نصفش به نامم هست. 2 تا سند ماشین هم میتونم جور کنم (البته نمیدونم بدرد میخوره یا نه)
    حساب بانکی هم حدود 5500 دلار توی ایران دارم (حساب ارزی). 2 تا حساب 10 میلیون تومن ثابت هم میتونم جور کنم.
    یه مقداری از سهام یکی از موسسات مالی هم دارم با گواهی معتبر سهام و معافیت کفالت هم دارم (تنها پسر هستم و پدرم تنهاست، سنش زیاده و مادرم فوت کرده)

به نظر شما شانسم چقدر هست؟ اسمی از عموم بیارم یا نه؟ اخه میخوام توی این مدت که دوره رو میگذرونم برم خونه اون. اگه بگم دعوتنامه برام بفرسته امتیاز مثبت میتونه باشه یا منفی؟!
    ویرایش توسط shl_shrf : November 16th, 2012 در ساعت 10:27 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

کسی یعنی نیست جواب سوال ما رو بدونه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)