صفحه 7 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 272

موضوع: شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزای بازدید از USA

نقل قول نوشته اصلی توسط shl_shrf نمایش پست ها
    سلام،
    لطفا اگر کسی میتونه منم راهنمایی کنه.

عموم استاد دانشگاه بوده و الآن 30 سال هست توی آمریکا زندگی میکنه و شهروند آمریکایی هست. 10 سال قبل هم برای پدرم و من درخواست اقامت داده. هرچند که قانونن برای من فایده نداره و برای پدرم هم هنوز جوابی ندادن.

حالا من ویزای شنگن از اتریش گرفتم و میخوام وقتی برم اونجا برای ویزای آمریکا F-1 اقدام کنم.
    برای یک دوره زبان انگلیسی یک ماهه از UCR پذیرش گرفتم.
    5.5 سال سابقه کار دارم با بیمه، مجردم و 25 سال سنم هست و میتونم گواهی کار ارائه بدم.
    1 سند خونه به اسمم دارم و 1 سند خونه هم به صورت ورثه ای نصفش به نامم هست. 2 تا سند ماشین هم میتونم جور کنم (البته نمیدونم بدرد میخوره یا نه)
    حساب بانکی هم حدود 5500 دلار توی ایران دارم (حساب ارزی). 2 تا حساب 10 میلیون تومن ثابت هم میتونم جور کنم.
    یه مقداری از سهام یکی از موسسات مالی هم دارم با گواهی معتبر سهام و معافیت کفالت هم دارم (تنها پسر هستم و پدرم تنهاست، سنش زیاده و مادرم فوت کرده)

به نظر شما شانسم چقدر هست؟ اسمی از عموم بیارم یا نه؟ اخه میخوام توی این مدت که دوره رو میگذرونم برم خونه اون. اگه بگم دعوتنامه برام بفرسته امتیاز مثبت میتونه باشه یا منفی؟!

1.یعنی الان پرونده شما از نظر اینها معلق هستش بعیده .اونام میدونن نمیخواد چیزی بگین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط kambizar نمایش پست ها
    1.یعنی الان پرونده شما از نظر اینها معلق هستش بعیده .اونام میدونن نمیخواد چیزی بگین
    آخه میگن اگه نگی، یعنی دروغ گفتی و احتمال رد ویزا خیلی زیاده!
    من هنوز درخواست ویزا ندادم که ببینم چی میشه.

سلام دوستان ، من دعوت نامه ای برای شرکت در یک Workshop فیلمسازی در آمریکا دارم و باید برای ویزای B1 اقدام کنم. با توجه به اینکه زمان کمی دارم ( حدوداً 2 ماه) کدوم سفارت رو پیشنهاد میکنید و بجز Job Offer چه چیزای دیگه ای باید ببرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_parsa نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من دعوت نامه ای برای شرکت در یک Workshop فیلمسازی در آمریکا دارم و باید برای ویزای B1 اقدام کنم. با توجه به اینکه زمان کمی دارم ( حدوداً 2 ماه) کدوم سفارت رو پیشنهاد میکنید و بجز Job Offer چه چیزای دیگه ای باید ببرم؟
    سلام .
    در این لینک یکی از دوستان تجربه خودش رو در گرفتن B1 به اشتراک گذاشته :
    http://www.applyabroad.org/forum/att...7&d=1250984822

برای مدارک ، بعد از انتخاب اینکه کدوم سفارت میخواین مصاحبه کنید، به وبسایت سفارت امریکا در کشور محل مصاحبه تون سر بزنید و لیست مدارک برای B1 رو چک کنید. مثلا:

http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html

یا

http://photos.state.gov/libraries/ua...ranslation.pdf

موفق باشید.
    ویرایش توسط LADAN_1978 : December 9th, 2012 در ساعت 04:31 PM

Junior Member

سلام.
    بنده دانشجو هستم و August امسال برای یک Workshop قصد رفتن به Austin رو دارم، اونطور که تا الان فهمیدم باید نامه از دانشگاه بگیرم و ببرم نظام وظیفه تا اونا وصیقه رو تعیین بکنن .
    چند سوال دارم
    * اول اینکه بهم گفتن چون مدتی که میخواهی بری 1 هفته هست ممکنه خیلی سخت بهت ویزا بدن، میخواستم ببینم این قضیه چقدر صحت داره؟ و آیا اگه بگم یک ماه میخوام بمونم ممکنه مشکل حل بشه؟
    سوال بعدی اینکه آیا الزاماً نیازی به دعوت نامه دارم برای گرفتن ویزای موقت ؟
    مورد بعد اینکه آیا روال کار رو به من صحیح گفتن یا موضوع دیگه ای هست و طور دیگه ای باید اقدام کنم؟ (با توجه به بند ستاره داری که ذکر کردم)
    بعد سوال آخرم اینکه وصیغه همون 15 میلیون هست یا ممکنه بیشتر باشه و معیار تعیین وصیغه برای این سفر کوتاه مدت چطوریه
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان می خواستم بدونم برای ویزای توریستی باید سند خونه حتماً به نام خودت باشه؟ اگه به جای سند وکالت نامه تام الاختیار فروش یا قولنامه ببریم هم قبول می کنند؟ ممنون می شم جواب بدید. من 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم و فکر نمی کنم برسم واسه انتقال قطعی سند اقدام کنم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo0o0 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم بدونم برای ویزای توریستی باید سند خونه حتماً به نام خودت باشه؟ اگه به جای سند وکالت نامه تام الاختیار فروش یا قولنامه ببریم هم قبول می کنند؟ ممنون می شم جواب بدید. من 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم و فکر نمی کنم برسم واسه انتقال قطعی سند اقدام کنم!
    az man ke hichii nkahastannnn

شما برای B2 اقدام کردین؟ میشه مختصری از شرایطتون بگین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rana_744 نمایش پست ها
    az man ke hichii nkahastannnn
    شادی از خرد عاقل تر است

Junior Member

سلام
    دوستان من چند تا سئوال داشتم
    1. من برای ویزای توریستی اقدام کردم و هفته دیگه وقت مصاحبه دارم
    مادرم رو به عنوان کسی که خرج سفرم رو می ده معرفی کردم
    پرینت حسابش که 20 ملیون پوال توش هست و ترجمه سند خونه ای که به نامش هست رو دارم
    ولی حساب خودم پول زیادی توش نیست نهایتا می تونم 5 ملیون توش بریزم
    به نظرتون شانسی دارم
    2. کسی می دونه من الان باید برای سفر آمریکا بلیط سفر رزرو کنم و بیمه سفر بگیرم یا نه (به خاطر اینکه می ن باید برنامه مشخصی داشته باشی)

ممنون می شم سرع کمک کنید
    هفته دیگه وقت مصاحبه دارم

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

در مورد اول
    اینکه حساب شخصی شما توش پول نیست می تونه بهتر باشه و وابستگی شما رو به ایران بیشتر می کنه. ضمن اینکه امیدوار باشید و شانس رو کسی نمی تونه تعیین کنه

در مورد دوم
    نه اصلا لازم نیست، خود سفارت اصرار داره تا ویزا صادر نشده بلیط و ... تهیه نکنین

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zmzm_6165 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من چند تا سئوال داشتم
    1. من برای ویزای توریستی اقدام کردم و هفته دیگه وقت مصاحبه دارم
    مادرم رو به عنوان کسی که خرج سفرم رو می ده معرفی کردم
    پرینت حسابش که 20 ملیون پوال توش هست و ترجمه سند خونه ای که به نامش هست رو دارم
    ولی حساب خودم پول زیادی توش نیست نهایتا می تونم 5 ملیون توش بریزم
    به نظرتون شانسی دارم
    2. کسی می دونه من الان باید برای سفر آمریکا بلیط سفر رزرو کنم و بیمه سفر بگیرم یا نه (به خاطر اینکه می ن باید برنامه مشخصی داشته باشی)

ممنون می شم سرع کمک کنید
    هفته دیگه وقت مصاحبه دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)