نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: کارشناسی- فرآیند پذیرش در دانشگاه پلی تکنیک میلان(مدارک لازم-ددلاینها-ارسال مدارک..)

Junior Member

پیش فرض کارشناسی- فرآیند پذیرش در دانشگاه پلی تکنیک میلان(مدارک لازم-ددلاینها-ارسال مدارک..)

سلام میخواستم بدونم رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه پلی تکنیک میلان کدوم کمپس برگزار میکند؟از نظر سطح علمی و کیفیت کمپس چگونه هست؟؟آب و هوای شهر لکو چطوریه؟(من آب و هوای خیلی سرد رو زیاد دوست ندارم )کمپس لکو چطوریه؟؟البته من تو اینترنت بررسی کردم زیاد به دلم ننشست.(خوابگاه و دانشکده)البته نمیدونم شاید اشتباه میکنم.من میخوام دانشکده و خوابگاه امکانات خوبی داشته باشه
    خود شهر میلان رشته مهندسی مکانیک نداره؟؟
    انشاالله من شهریور سال ۹۳ باید اونجا باشم که میشم پذیرش اول و بورس ممکنه بشم،درسته؟؟؟
    ممکنه بورس دانشگاه برای کارشناسی بهم تعلق بگیره؟؟؟
    با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت

پیش فرض پاسخ : کارشناسی- فرآیند پذیرش در دانشگاه پلی تکنیک میلان(مدارک لازم-ددلاینها-ارسال مد

من دانشگاه پلی تکنیک میلان انتخاب کردم بخاطر اینکه شنیدم تو طراحی صنعتی
    بهترینه ولی وقتی مدارکمو تحویل سفارت دادم یه چیزایی شنیدم که خیلی استرس گرفتم و الان واقعا نمیدونم باید چی کار کنم
    میشه لطفا منو راهنمایی کنید اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید
    من شنیدم که آلفا تست طراحی صنعتی از معماری جداس و کتاباش فرق داره و من حتی اسم کتابارو هم نمیدونم
    دوم اینکه شنیدم بری گرفتن بورس استانی باید آلفا تست بالای ۶۰ بشم
    لطفا منو راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی- فرآیند پذیرش در دانشگاه پلی تکنیک میلان(مدارک لازم-ددلاینها-ارسال مد

سلام دوستان من لیسانس حسابداری دارم میشه برای مستر روانشناسی بخونم؟ اگه نه مدیریت میتونم بخونم که؟ و اینکه ثبت نام ۲۰۱۵ ترم اول تاریخش کی هست؟ ممنونم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط parmil نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس حسابداری دارم میشه برای مستر روانشناسی بخونم؟ اگه نه مدیریت میتونم بخونم که؟ و اینکه ثبت نام ۲۰۱۵ ترم اول تاریخش کی هست؟ ممنونم
    درود
    اینی که میگی لیسانس با ارشد رشته فرق کنه باید با دپارتمان مربوطه حرف بزنی ببینی قبول میکنن یا نه.
    برای فال 2015 هم که first call تموم شده second مونده.
    ددلاینهای مربوطه
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

درود دوستان
    سوالم رو اینجا مطرح میکنم اما در حقیقت سوال من فقط مرتبط با میلان نیست اگر در ارتباط با سایر دانشگاه ها هم اطلاعاتی دارید لطفا کمک بفرمایید.
    برای پذیرش میلان و سایر دانشگاه هادر مقطع لیسانس معدل حدودا چند لازمه؟این معدل چه معدلی است؟ دیپلم یا پیش و یا معدل کل چهار پایه دبیرستان؟ بچه هایی که تجربی خوندن می تونن برای مهندسی اقدام کنند؟
    سپاس از راهنمایی شما

Junior Member

سلام
    من تصمیم دارم برای مقطه کارشناسی در پلی تکنیک میلان اقدام کنم تاپیک ها رو خیلی خوندم اما یک چیز رو متوجه نشدم
    اینکه مدارک مورد نیاز چه چیزی هستند و چگونه باید به دانشگاه میلان رسوند؟ در سایت خود دانشگاه پلی تکنیک هم چیزی دستگیرم نشد
    اگه دوستان اطلاعاتی دارند خواهشا بفرمایند
    ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان
    با معدل 15 دیپلم و 13 پیش دانشگاهی رشته ریاضی فیزیک + مدرک علمی کاربردی طراحی داخلی از مجتمع فنی تهران با معدل 19 آیا امکانش هست که برای مقطع کارشناسی یکی از رشته های معماری یا طراحی داخلی از دانشگاه پلی تکنیک میلان پذیرش بگیرم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)