صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: پژوهش در کدام یک از بخش های رباتیک ممکن است در گرفتن ویزا دردسر ساز شود؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پژوهش در کدام یک از بخش های رباتیک ممکن است در گرفتن ویزا دردسر ساز شود؟

کاربران گرامی،

لطفن ار ارسال پست های نامرتبط با عنوان موضوع خودداری کنید. کلیۀ ارسال های نامرتبط به دلیل نقض مقررات فروم حذف شدند.

با تشکر
    مدیریت انجمن

Banned

پیش فرض پاسخ : پژوهش در کدام یک از بخش های رباتیک ممکن است در گرفتن ویزا دردسر ساز شود؟

سلامدوستانی که سودای ادامه تحصیل در آمریکا و کانادا در ضمینه رباتیک رو دارند بهتره از موضوعاتی مثل Space robotics چه فیلد Dexterous Manipulator ها و چه Planetary Rover ها صرف نظر کنند... طبیعتا حضور رباتیک در لیست TAL به اندازه کافی بد هست...ایرانی بودن و انتخاب موضوعات فضایی و تلفیق اون با رباتیک شانس شما رو بیش از پیش کاهش خواهد داد....من این موضوع رو تجربه کردم.موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام
    یک لیست جدیدتر (2011) مربوط به Technology Alert List - Information for Scholars/Students از طرف دانشگاه Carnegie Mellon University موجود هست که در اون موضوع های حساس به شرح زیر یاد شده

Updated 11/2011.
    • Conventional Munitions;
    • Nuclear Technology, Physics, and Engineering;
    • Rocket Systems and Unmanned Air Vehicle;
    • Navigation, Avionics and Flight Control;
    • Chemical, Biotechnology and Biomedical Engineering;
    • Remote Sensing, Imaging and Reconnaissance;
    • Advanced Computer/Microelectronic Technology;
    • Materials Technology;
    • Information Security;
    • Laser and Directed Energy Systems Technology;
    • Sensors and Sensor Technology;
    • Marine Technology; and

• Robotics Urban Planning.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام
    شبکه های عصبی و بیو انفورماتیک مشکل ساز میشه؟ مطمئن هستید این لیست جدی گرفته میشه در سفارت؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    سلام
    شبکه های عصبی و بیو انفورماتیک مشکل ساز میشه؟ مطمئن هستید این لیست جدی گرفته میشه در سفارت؟
    دوست من بستگی به افیسر هم داره البته ولی در کل:
    لیست الکی نیستش که بلاخره بچه هایی رفتن و دیدن مشکل ایجاد شده براشون میان میگنن...
    همه چی به شانس هم بستگی داره
    سربلند باشی
    ویرایش توسط torkanturk : June 2nd, 2013 در ساعت 08:32 AM

Junior Member

لطفا دوستانی که به این مشکل تو سفارت برخوردن بیان بگن چیکار کنیم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_ نمایش پست ها
    لطفا دوستانی که به این مشکل تو سفارت برخوردن بیان بگن چیکار کنیم
    اگه دانشجوی مستر بودید و برای دکترا می خواید اقدام کنید کار خاصی از دستتون بر نمی یاد و فقط باید به شانس و نظر مساعد آفیسر بستگی داره.....ولی اگه دانشجوی لیسانس باشید بهتره هرچه سریع تر فیلدتون توی رباتیک عوض کنید...مثلا من به عنوان جایگزین Space Robotics سراغ Cognitive Robotics رفتم..... خوبی این کار اینه که با کار تحقیقاتی فراوان توی فیلد جایگزین می تونید تا حدی سابقه سیاهتون (از دید سفارت!) رو مخفی کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

جدیداً برای ویزای آمریکا Swarm Robotics منجر به رد شدن با بند 212 میشه! اینجا رو بخونید.
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member behnam.k آواتار ها

سلام دوستان
    این تاپیک رو خوندم خیلی نگران شدم
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی رباتیک هستم و معدلم نزدیک 18 هست
    میخواستم ببینم اگه برای رشته ی هوش مصنوعی یا پردازش تصویر و بینایی ماشین و یا حتی مهندسی پزشکی اقدام کنم از دانشگاه های آمریکا و کانادا بازم خطر ریجکت هست برام ؟
    ممنون میشم جواب بدین
    به جان زنده دلان سعدیا ملک وجود********** نیارزد به آنکه دلی را ز خود بیازاری
    توکل به خدا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)