صفحه 190 از 190 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,894 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

ممنون از کمکتون اگه ممکنه براتون این دو تا سوال رو هم کمکم کنید
    اخر همون متن اینو نوشته:You can only qualify as a sponsored student if you are sponsored by one of the following official sponsors: UK government; British Council; your government; or any international organisation, international company, university or UK independent school. You cannot be sponsored by anyone else, including other family members or friends.
    من مادرمو به عنوان اسپانسر خودم معرفی کردم و کارای دفترخانه رو هم انجام دادم
    الان یعنی نمیتونم این کارو انجام بدم؟
    یه جایی هم نوشته Do not provide a bank letter or certificate quoting an average balance
    اینو من چطوری به بانک بگم که نزنه؟
    چون تو account balance certificate که بانک داد دقیقا میانگین رو هم زده
    من باید به بانک بگم که دقیقا چیو به من بده؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    اینجا را ببینید خیلی خوب توضیح داده است

https://www.gov.uk/government/news/t...or%2028%20days.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majmah نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    دقیقا کی باید موجودی حساب و گردش 28 روزه رو گرفت؟
    یعنی اگه فرضا من فردا نوبت سفارت دارم امروز باید این کارو بکنم یا همون روزی که میرم سفارت؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من در زمان تسلیم تقاضای ویزا از نامه بانک نباید بیشتر از یک ماه گذشته باشد.

یعنی اگه فرضا من فردا نوبت سفارت دارم امروز باید این کارو بکنم یا همون روزی که میرم سفارت؟

یعنی اگر امروز تقاضای ویزا را تسلیم میکنید و هزینه ها ی آنرا میپردازید(زمان پرداخت هزینه های ویزا معیار است) هر موقع در یک ماه گذشته میتوانسته اید نامه بانک را بگیرید.

پایدار باشید
    سلام مجدد دوست عزیز

این سوالها را خوب است دوستانی که به تازگی اقدام کرده اند مشارکت کنند و نظر بدهند.

با درک من اسپانسر شما دانشگاهیست که از آن در انگلستان پذیرش گرفته اید. حساب بانکی برای مسایل مالی ویزا هست که میتواند به اسم فقط پدر یا مادر باشد. حتی پیشنهاد من این است که تا حد ممکن حساب هم به نام خود شما باشد.

یه جایی هم نوشته Do not provide a bank letter or certificate quoting an average balance

نامه بانک باید نشان بدهد هیچ موقع در این ۲۸ روز موجودی کمتر از میزان لازم نبوده است. اگر این نکته در نامه روشن است و میانگین هم نوشته شده فکر میکنم ایرادی نداشته باشد. با اینحال اگر تردید دارید روشن به بانک بفرمایید این نکته را حذف کنند. قبلا بانک پاسارگاد و پارسیان نسبت به این نکات توجه داشتند و روشن بودند.

امیدوارم دوستان دیگر هم همفکری بفرمایند و مساله برای شما کاملا روشن شود.

پایدار و موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام مجدد دوست عزیز

این سوالها را خوب است دوستانی که به تازگی اقدام کرده اند مشارکت کنند و نظر بدهند.

با درک من اسپانسر شما دانشگاهیست که از آن در انگلستان پذیرش گرفته اید. حساب بانکی برای مسایل مالی ویزا هست که میتواند به اسم فقط پدر یا مادر باشد. حتی پیشنهاد من این است که تا حد ممکن حساب هم به نام خود شما باشد.

نامه بانک باید نشان بدهد هیچ موقع در این ۲۸ روز موجودی کمتر از میزان لازم نبوده است. اگر این نکته در نامه روشن است و میانگین هم نوشته شده فکر میکنم ایرادی نداشته باشد. با اینحال اگر تردید دارید روشن به بانک بفرمایید این نکته را حذف کنند. قبلا بانک پاسارگاد و پارسیان نسبت به این نکات توجه داشتند و روشن بودند.

امیدوارم دوستان دیگر هم همفکری بفرمایند و مساله برای شما کاملا روشن شود.

پایدار و موفق باشید
    سلام مجدد و ممنون از راهنمایی های خوبتون
    جناب من تازه فهمیدم که باید حسابی که توش پول داشتم گردش حساب هم داشته باشه
    این حساب رو من چند ماهی هست که دارم ولی به جز سود خودش هیچ فعالیتی نداشته
    البته دیروز و امروز یه مقدار خیلی کمی واریز کردم
    هفته ی بعد هم نوبت سفارت دارم
    به نظرتون تا روزی که میرم سفارت هر روز یه مقدار جزئی واریز کنم؟
    الان با این وضع مشکلی ایجاد نمیشه؟
    این عکس اخرین گردش حسابی هستش که گرفتم
    https://s4.uupload.ir/files/untitled_dzvw.jpeg
    ممنون

آیا الان هم هنوز سفارت فقط دو بانک پارسیان و پاسارگاد روقبول دارن یا بانکای دیگه هم اوکیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)