صفحه 84 از 190 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    ممنون خب بالاخره تو کاورلتر ایا باید اشاره کنم که برادرم هم اقدام کرده همزمان با من؟
    شما و برادرتون جداگانه دارید برای ویزای دانشجویی اقدام میکنید؟
    ا

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    بله کاملا اشتباهه..هیچی لازم نیست آپلود کنید.شما که دارید مدارک رو دستی میبرید دیگه آپلود کردن کجای قضیه است؟ هیچی نمیخاد اسکن پاسپورتم نمیخاد..هیچیه هیچی!

پس بااین وجود بهتره به همه توصیه کنیم ، در صورتیکه میتونن پول رو بیش از 28 روز تو حسابشون نگه دارند ، حتما صبر کنند و زمانی پرینت بگیرن که مثلا فرداش دارن میرن ترکیه که به روز باشه پرینتشون حتی المقدور. درسته؟

شما و برادرتون جداگانه دارید برای ویزای دانشجویی اقدام میکنید؟
    ا
    بله همزمان با هم جداگانه دانشگاها و رشته ها متفاوت

پس بااین وجود بهتره به همه توصیه کنیم ، در صورتیکه میتونن پول رو بیش از 28 روز تو حسابشون نگه دارند ، حتما صبر کنند و زمانی پرینت بگیرن که مثلا فرداش دارن میرن ترکیه که به روز باشه پرینتشون حتی المقدور. درسته؟
    شما که پرینت رو میگیری ,اون پرینت تا 30 روز اعتبار داره. و تا 30 روز فرصت دارید که وقت رو رزرو کنید.

بله همزمان با هم جداگانه دانشگاها و رشته ها متفاوت
    اگه هرکدومتون دانشجویی دارید میرید که میتونید از شناسنامه و سند ملک 2 سری ترجمه کنید ولی اصل سند ملک باید جز مدارکتون تحویل بدین! فکر کنم یکیتون بدون اصل سند میمونه!!(الان فهمیدم چرا انقدر اصرار داشتید که اصل سند ملک رو ندین! ) اگه 2 تا سند مجزا داشته باشید که خیلی خوبه.. ولی من دقیقا نمیدونم..
    ببینید دوستان چه نظری دارند.

شما که پرینت رو میگیری ,اون پرینت تا 30 روز اعتبار داره. و تا 30 روز فرصت دارید که وقت رو رزرو کنید.

ببینید من متوجه نمیشم ربط اینا رو. تاریخ روزیکه پرینت میگیریم تا تاریخی که وقت رزرو میکنیم حداکثر باید 30 روز باشه،خب، اما چه ربطی داره به اینکه پرینت بروز ببریم تا جاییکه میتونیم؟

اگه هرکدومتون دانشجویی دارید میرید که میتونید از شناسنامه و سند ملک 2 سری ترجمه کنید ولی اصل سند ملک باید جز مدارکتون تحویل بدین! فکر کنم یکیتون بدون اصل سند میمونه!! اگه 2 تا سند مجزا داشته باشید که خیلی خوبه.. ولی من دقیقا نمیدونم..
    ببینید دوستان چه نظری دارند.

ای وای ! (( ممنون میشم دوستان دیگه هم اگه میدونن بگن

ببینید من متوجه نمیشم ربط اینا رو. تاریخ روزیکه پرینت میگیریم تا تاریخی که وقت رزرو میکنیم حداکثر باید 30 روز باشه،خب، اما چه ربطی داره به اینکه پرینت بروز ببریم تا جاییکه میتونیم؟
    اصراری نیست که حتما به روز باشه.چون مثلا شما امروز که 8 مرداد پرینت میگیرید.میرید تو سایت میبینید تا 18 مرداد اصلا سفارت جا نداره و مجبورید 18 مرداد رو رزرو کنید! همینطور که میبینید پرینت شما بعد از 10 روز که گذشته به دست اونا میرسه و خود به خود دیگه به روز نیست.شمام انقدز روی این پرینت حساس نباش.پرینت رو که گرفتی وقت رو رزرو کن دیگه.تفاوتش کم باشه بهتره.

اصراری نیست که حتما به روز باشه.چون مثلا شما امروز که 8 مرداد پرینت میگیرید.میرید تو سایت میبینید تا 18 مرداد اصلا سفارت جا نداره و مجبورید 18 مرداد رو رزرو کنید! همینطور که میبینید پرینت شما بعد از 10 روز که گذشته به دست اونا میرسه و خود به خود دیگه به روز نیست.شمام انقدز روی این پرینت حساس نباش.پرینت رو که گرفتی وقت رو رزرو کن دیگه.تفاوتش کم باشه بهتره.

اصرار من برا دیرتر پرینت گرفتن ازین جهته که اینجا دیدم نوشتن یکی از دلایلی که برا مصاحبه دوم کال میکنن اینه که مشکوک میشن و پرینت به روز میخان! چون من میخام سریع برگردم از ترکیه.. با این حال هنوز احتمال مصاحبه دوم نمیدونم چقدر کم میشه برام.

اصرار من برا دیرتر پرینت گرفتن ازین جهته که اینجا دیدم نوشتن یکی از دلایلی که برا مصاحبه دوم کال میکنن اینه که مشکوک میشن و پرینت به روز میخان! چون من میخام سریع برگردم از ترکیه.. با این حال هنوز احتمال مصاحبه دوم نمیدونم چقدر کم میشه برام.
    مصاحبه دوم 50-50 هست. ريسك نكنيد و برنگرديد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)