صفحه 164 از 190 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Sunderland

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط A9419 نمایش پست ها
    از مدیران کسی انلاین هست که جواب سوال منو بده. 2 روزه سوال منو کسی جواب نداده. سپاسگزارتون هستم.

سلام دوستان

من واسه مستریکساله دارم میرم انگلیس، واسه من، همسر ودختر 11 ساله ام چقدر بایستی پرینت حساب نشون بدیم. دوره من 12 ماهه هست که فکر کنم 4 تا 5 ماه هم به مجوز ویزا اضافه بشه. هزینه شهریه 16100 پوندبود که حدود 4025 تاش تخفیف شهریه خورد بخاطر معدلم. یعنی الان 12000 پوند رو بایستی لحاظ کنن.
    ضمنا اونطوریکه متوجه شدم بایستی تو بانک پاسارگاد یا پارسیان حساب داشته باشیم. اشکالی داره اگه حساب بانکی دی رو نشون بدیم ودیگه اینکه حساب بانکی اگه واسه همسرم باشه قابل قبوله؟ نیازی نیست منم حساب بانکی نشون بدم؟ ممنون میشم جواب بدین.
    [/QUOTE]
    سلام دوست عزیزم، با توجه به قوانین یوکی، اگر خارج از لندن دنشگاهتون هست، به ازائ هر نفر از افراد خونودتن باید £۶۸۰ نشون بدید در ماه. مثلا شما برای خانمتون و دخترتون باید ۲*۶۸۰ هر ماه نشون بعدی برای ۹ ماه. ۲*۶۸۰*۹ به پوند و بعد هم تبدیل کنین به تومن.
    67. If the Tier 4 (General) student is studying on a course based: in London you must have at least £845 per month to support yourself; outside of London, you must have at least £680 per month to support yourself.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eldar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز و با تشکر از راهنماییها. میخواستم بدونم حساب بانکی آیا باید فقط حساب کوتاه مدت باشه؟ آیا افسر ویزا نسبت به حساب های بلند مدت یکساله حساسیت دارند؟ من حسابم بلند مدته اما قابل برداشت هستش. گواهی تمکن پدرم و نامه حمایت مالی پدر و مادر رو هم آماده کرده ام. اما حسابهای اونها هم بلند مدت هستش. آیا مشکلی وجود داره؟ اگر هست چه کار باید بکنم؟ متاسفانه اخیرا متوجه شده ام که بانکهای پارسیان و پاسارگاد مورد تایید هستند و بنابراین 4 شهریور پولمو به حسابی که در بانک پاسارگاد افتتاح کردم واریز کردم. اما این حساب بلند مدته. پولم قبلا در بانک سامان بود که پرینت 6 ماه اخیر اون رو هم گرفتم. در بانکهای دیگه هم پولایی دارم اما نمیدونم ارائه اونا به درد میخوره یا نه؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدید.
    سلام دوست عزیز به این خاطر میگن حساب کوتاه مدت باشه که بتونید ازش برداشت کنید و نشون بدید این حساب در جریان هست. مثلا من برای حساب بانکی 28 روزه ای که از بانک پارسیان گرفتم و به نام خودم بود از روز اول دوره تا روز آخر حدود 10 تا تراکنش انجام دادم. که بهتره روز اول و آخر حتما تراکنش انجام بدید که موجودی حساب در این دو روز قابل رویت باشه، و این نکته رو هم توجه داشته باشید که حتما لیست تراکنش های یک ماهه رو به سفارت ارائه بدید نه گواهی تمکن مالی که فقط موجودی حساب در اون ذکر شده. در مورد حسابی که مبلغ تحصیلتون توش هست باید همه شرایط ذکر شده در مورد حساب بانکی رو رعایت کنید و حتما حتما باید بانک پارسیان یا پاسارگاد باشه این حساب. اما در مورد حسابی که به نام ساپورتر شما هست و بیشتر به عنوان یک پشتیبان مالی معرفی میکنید هیچ محدودیتی نیست. من علاوه بر حساب خودم که در بانک پارسیان 1 ماه کل هزینه تحصیل و زندگی رو گذاشته بودم، گواهی تمکن مالی حساب بلند مدت پدرم رو بردم که توی بانک آینده بود و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق تجارت بین الملل، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط yamin_mehr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز به این خاطر میگن حساب کوتاه مدت باشه که بتونید ازش برداشت کنید و نشون بدید این حساب در جریان هست. مثلا من برای حساب بانکی 28 روزه ای که از بانک پارسیان گرفتم و به نام خودم بود از روز اول دوره تا روز آخر حدود 10 تا تراکنش انجام دادم. که بهتره روز اول و آخر حتما تراکنش انجام بدید که موجودی حساب در این دو روز قابل رویت باشه، و این نکته رو هم توجه داشته باشید که حتما لیست تراکنش های یک ماهه رو به سفارت ارائه بدید نه گواهی تمکن مالی که فقط موجودی حساب در اون ذکر شده. در مورد حسابی که مبلغ تحصیلتون توش هست باید همه شرایط ذکر شده در مورد حساب بانکی رو رعایت کنید و حتما حتما باید بانک پارسیان یا پاسارگاد باشه این حساب. اما در مورد حسابی که به نام ساپورتر شما هست و بیشتر به عنوان یک پشتیبان مالی معرفی میکنید هیچ محدودیتی نیست. من علاوه بر حساب خودم که در بانک پارسیان 1 ماه کل هزینه تحصیل و زندگی رو گذاشته بودم، گواهی تمکن مالی حساب بلند مدت پدرم رو بردم که توی بانک آینده بود و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
    متشکرم از پاسختون اگر من در کاور لتر توضیح بدم که با پول خودم هزینه دانشگاه رو میدم و در مورد هزینه زندگی، از حمایت مالی پدرم استفاده میکنم، آیا به نظرتون روش خوبی برای قانع کردن افسر ویزاست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eldar نمایش پست ها
    متشکرم از پاسختون اگر من در کاور لتر توضیح بدم که با پول خودم هزینه دانشگاه رو میدم و در مورد هزینه زندگی، از حمایت مالی پدرم استفاده میکنم، آیا به نظرتون روش خوبی برای قانع کردن افسر ویزاست؟
    اگر میخواید توی کاور لتر این رو توضیح بدید مشکلی نیست اما این رو بدونید کل هزینه تحصیل و زندگی باید توی یک حساب به نام خودتون یا پدرتون باشه که در بانک پارسیان یا پاسارگاد هست. نمیتونید مبلغ مورد نظر سفارت رو توی حساب خودتون و پدرتون به صورت جدا گانه ارائه بدید. اگر میخواید از پدرتون حساب بانکی نشون بدید باید فقط به عنوان اینکه ایشون توانایی ساپورت مالی شما رو دارن و پس اندازشون قابل قبوله باشه.

یکی لطفا اینو جواب بده...
    این تعهد محضری پدر اون پایین که مبلغی که به دفتر دادیم و حق تحریر و ثبت و...نوشته و این رو هم ترجمه کرده دفتر ترجمه ... برای شما هم همین بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SomiA000 نمایش پست ها
    یکی لطفا اینو جواب بده...
    این تعهد محضری پدر اون پایین که مبلغی که به دفتر دادیم و حق تحریر و ثبت و...نوشته و این رو هم ترجمه کرده دفتر ترجمه ... برای شما هم همین بوده؟
    برای من فقط پایین یک قسمت legal costs گذاشته و جمع مبلغی که دریافت شده رو نوشته. اما فکر نمیکنم موردی هم داشته باشه که تک تک ترجمه کردن. مهم متن تعهد هست و اینکه نوشته باشه که توسط پدر شما امضا شده.

در فرم اپلیکیشن ویزا قسمتی داره که میپرسه این هزینه ها در حسابی به اسم خودتونه و بعد پایینش یک باکس ستاره دار داره میگه
    What original documents have been supplied showing evidence of funds for the fees that still need to be paid?

اینو باید همه ی مدارک مالی ای که میخواهیم به سفارت ارائه کنیمو بنویسیم (مدارک اسپانسر و ...)یا اینکه فقط مثلا بنویسیم "استیتمنت بانک پاسارگاد به اسم خودم" ؟!

صفحه ی 19 این لینک

http://www.imperial.ac.uk/media/impe...line-Guide.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام دوستان من یک سوال داشتم که یکم فوری هست و ممنون میشم اگر دوستان بهم پاسخ بدن
    بنده در حال حاضر ایتالیا هستم و بعد از پایان ارشد در ایتالیا از یک دانشگاه در انگلیس برای دوره دکترا پذیرش گرفتم، نوع کورس ریسرچ هست و با همکاری یک شرکت که این پازیشن بصورت partially funded هست. شهریه دانشگاه سالیانه 12400£ هست که 4200£ رو funding body پرداخت میکنه و مابقی رو (8200£) و علاوه بر این سالیانه tax-free stipend £15000 بهم پرداخت خواهد شد. الان میخوام اپلیکیشن ام رو برای CAS بفرستم که مدارکی مالی هم شاملش هست و قاعدتا همین مدارک رو باید به سفارت هم ارائه بدم.
    یک سوال من این هست که الان با توجه به این بورس سالیانه 15000£ که قراره به من پرداخت شه و اینکه 4200£ از شهریه رو هم نیاز نیست پرداخت کنم،به چه میزان باید پول در حسابم ارائه بدم ( این رو هم در نظر بگیرید که ظاهرا باید 3000£ پیش پرداخت شهریه بدمقبل از صادر شدن CAS که فکر میکنم از میزانی پولی که باید ارائه بدم کم میشه)
    سوال دوم درمورد حساب بانکی من هست من دو حساب بلند مدت یکساله (که بهش سود تعلق میگیره و نوع حساب long term ذکر شده در گواهی که بانک صادر کرده) و مجموعن 239 میلیون تومان هست و یک حساب لوتوس (نوع اکانت Investment Bonds ذکر شده) که حدود 63 میلیون تومان هست در بانک پارسیان دارم که نامه تمکن مالی از هر سه و گردش حساب برای دو حساب بلند مدت رو گرفته ام که ارائه بدم. متاسفانه نتونستم عکس مدارک حسابم رو که از بانک گرفته ام اینجا آپلود کنم(نمیدونم چرا). اگر دوستانی که اطلاع دقیق دارند لطف کنند و به من پاسخ بدند که آیا با این پرینت حساب ها و با توجه به مواردی که توضیح دادم مشکلی برای ویزا پیش نخواهد آمد ؟ چون الان داشتم یکبار دیگه مدارک مالی مورد نیاز رو از راهنمای رسمی ویزای Tier4 میخوندم به این مورد که برخوردم: Property, shares, bonds pension funds, life insurance or similar savings accounts are not acceptable. This applies to your own and your parents accounts. یکم نگرانم کرد که نکنه نوع حساب مشکل ساز شه و از طرفی چون تاریخ شروع من اول فوریه هست میترسم اگر ویزا ریجکت شه موقعیت رو از دست بدم.
    ضمنن من دارم از ایتالیا برای ویزا اقدام میکنم نه از ایران.
    ممنون میشم اگر بهم سریعتر جواب بدن دوستان
    ویرایش توسط gemnitiger : January 1st, 2018 در ساعت 06:39 PM

Junior Member

سلام
    من برای یه دوره فوق لیسانس در لندن اقدام کردم
    درباره مدارک مالی لازم برای ویزا میخواستم بپرسم. حتما حسابی که ارائه میدم باید در گردش باشه و سپرده یکساله قبول نیست؟ شهریه 4 ترم 36 هزار پوند هست که بورس هم ندارم. حداقل حساب بانکی که ارائه میدم باید چقدر باشه؟

Junior Member

سلام دوستان. من پارشیال فاند دارم. living cost با خومه. من در بانک پارسیان حساب به اسم خودم دارم با مبلغ حدود 9200 پوند. آیا باید مدرکی داشته باشم که بگم این پول از کجا اومده؟ خوب من یه مقداریش پس انداز بوده و مقداری هم خانواده بهم دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)