صفحه 181 از 190 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

با این کار ریسک نکن رو حساب اینکه قبلا کسی تونسته بگیره
    شما خیلی راحت میتونی پرداخت انجام بدی حودت
    برو اینجا یا یه مستر کارت مجازی شارژ کن و خودت پرداخت کن
    یا به خوده پشتیبانی سایت پیام بده اونا واست مستقیم انجام میدن اصلا کاره سختی نیست

http://www.tehranpayment.com

در مورد گواهی تمکن مالی کسی می‌دونه این روز‌ها براساس نرخ دولتی ارز و سایت oanda تعیین می‌شه یا بازار؟

Junior Member

نرخ بازار محاسبه میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    سلام اگه به حسابت سود تعلق میگیره قبول نیست و زودتر یه حساب باز کن که بدون سود باشه این موضوع رو روش حساس هستن نوع حسابت میتونه حساب جاری بدون دسته چک یا حساب پس انداز باشه که پرینتی که آخر کار میگیری تووش نشونه ای از واریز سود ماهیانه نباشه
    منشا پولت رو میتونی بابات رو اسپانسرت کنی که در این صورت ترجمه فیش حقوقی و سند ملکی یا سند ماشینی که به نامش هست رو هم میخواد که مثلا بگی این پول که توو حساب هست پدرم از اجاره دادن ملک جور کرده یا از فروش ماشینش بوده که واسه اونا هم باید یک قولنامه صوری آماده کنی و بدین ترجمه
    اینکه بگین دلار و طلا فروختم واسه اونا اصلا قابل قبول نیست
    حالا اگر هم خودتون شاغل هستین میتونین نامه از محل کارت بگیرین و توش بگین فلان مقدار حقوق میگیرم
    اگه سن شما زیر 18 سال هست نیاز به رضایت نامه پدر و ترجمه شناسنامه اون هم دارین
    فرمت خاصی هم نداره میرین دفتر اسناد رسمی پدرتون واسه تحصیل شما در خارج کشور یه رضایتنامه میده و شما اون رو میدین ترجمه همین
    اگه بالای 18 هستین به حساب خودتون بریزین پول رو اگه زیر 18 به حساب باباتون
    ودر آخر اگه منتظر نامه cas هستین نامه ها رو از اول july میدن و شما زیاد زمانی ندارین باید هر چه سریع تر اقدام کنین واسه حساب بانکیتون
    امیدوارم مفید بوده باشه توضیحاتم
    ممنون از راهنمایی ها. دوست عزیز الان حساب پاسارگاد من سپرده کوتاه مدت هست و طبق معمول همه ی بانک ها 10 درصد سود بهش تعلق میگیره یعنی این حساب مشکل داره؟ این همون حساب عادی هست که همه باز میکنن و هر زمانی هم به کل قابل برداشت هست. کلا بانک پاسارگاد سه نوع حساب سپرده ی کوتاه مدت با 10 درصد و سپرده ی یکساله با سود 15 درصد (که در این حالت نمیشه ازشتا یک سال برداشت کرد) و سومین حالت هم سپرده ی قرض الحسنه داره.
    تنها حسابی که اصلا بهش سود تعلق نمیگیره فقط قرض الحسنه هست و حساب من قرض الحسنه نیست و حساب عادی سپرده ی کوتاه مدت با سود 10 درصد هست که دسته چک هم نداره و هر زمانی قابل برداشت هست. ایا این 10 درصد مشکل داره و باید کلا فقط قرض الحسنه باز بشه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من حساب سپرده کوتاه مدت - یعنی حسابی که هر موقع میشود بدون جریمه خاصی یا محدودیت از آن برداشت کرد - بلااشکال است. باز برای اطمینان بیشتر پیشنهاد میکنم تهران از شعبه مرکزی یا یکی از شعبه های بزرگ که اطلاع دارند سوال بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_Tav نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی ها. دوست عزیز الان حساب پاسارگاد من سپرده کوتاه مدت هست و طبق معمول همه ی بانک ها 10 درصد سود بهش تعلق میگیره یعنی این حساب مشکل داره؟ این همون حساب عادی هست که همه باز میکنن و هر زمانی هم به کل قابل برداشت هست. کلا بانک پاسارگاد سه نوع حساب سپرده ی کوتاه مدت با 10 درصد و سپرده ی یکساله با سود 15 درصد (که در این حالت نمیشه ازشتا یک سال برداشت کرد) و سومین حالت هم سپرده ی قرض الحسنه داره.
    تنها حسابی که اصلا بهش سود تعلق نمیگیره فقط قرض الحسنه هست و حساب من قرض الحسنه نیست و حساب عادی سپرده ی کوتاه مدت با سود 10 درصد هست که دسته چک هم نداره و هر زمانی قابل برداشت هست. ایا این 10 درصد مشکل داره و باید کلا فقط قرض الحسنه باز بشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من حساب سپرده کوتاه مدت - یعنی حسابی که هر موقع میشود بدون جریمه خاصی یا محدودیت از آن برداشت کرد - بلااشکال است. باز برای اطمینان بیشتر پیشنهاد میکنم تهران از شعبه مرکزی یا یکی از شعبه های بزرگ که اطلاع دارند سوال بفرمایید.

پایدار باشید
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز. دیروز از شعبه ی مرکزی بانک پاسارگاد در خیابان میرداماد تهران پرسیدم، گفتن حساب سپرده ی کوتاه مدت هیچ مشکلی نداره و حساب جاری بدون دسته چک هم مشکلی نداره و همچنین حساب قرض الحسنه هم مشکلی نداره. در واقع در نامه تمکن مالی برای سفارت نوشته میشه که کل پول چقدر هست و مقدار پول آماده برای برداشت چقدر هست که باید حتما این دو مقدار برابر باشند. یعنی حتما باید تمام پول در حساب شما قابل برداشت در هر زمان دلخواه باشه و حرفی هم از سود در این حساب ها خورده نمیشه چون فقط حساب بلند مدت یک ساله یا چند ساله سود داره.
    باز هم مرسی از جوابتون. منتهی این رو اینجا نوشتم تا اگر سوال کسی دیگه هم بود رفع بشه.
    پایدار باشید.

Junior Member

دوستان کسی جدیدا خودش یا نردبکانش برای ویزای دانشجویی اقدام کرده که متوجه بشیم نرخ تبدیل ارز رو بر اساس oanda حساب می‌کنند یا بازار آزاد؟ خیلی برام مهمه لطفا جواب بدهید

Junior Member

دوستان؛ اگه هزینه ثبت نام دانشگاه و هزینه زندگی برای 9 ماه جمعا به نرخ آزاد حدود 600 میلیون تومن بشه و اون رو توی یه حساب نزد یکی از اون دو بانک پارسیان و پاسارگاد نگه داریم آیا برای مدرک منابع تأمین پول آیا سابقه کار شخص متقاضی و همسرش کفایت میکنه؟ حدود ده سال (مثلا حکم کارگزینی همه سالهایی که کار کردند رو ترجمه و ارائه بده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdijs نمایش پست ها
    دوستان؛ اگه هزینه ثبت نام دانشگاه و هزینه زندگی برای 9 ماه جمعا به نرخ آزاد حدود 600 میلیون تومن بشه و اون رو توی یه حساب نزد یکی از اون دو بانک پارسیان و پاسارگاد نگه داریم آیا برای مدرک منابع تأمین پول آیا سابقه کار شخص متقاضی و همسرش کفایت میکنه؟ حدود ده سال (مثلا حکم کارگزینی همه سالهایی که کار کردند رو ترجمه و ارائه بده)
    سلام دوست عزیز. برای ویزای دانشجویی خیلی از مواقع اتفاق افتاده که اصلا منبع پول رو سوال نکرده اند. ولی معمولا اگر خیلی بیشتر از حد نیاز پول بگذارید بیشتر ممکن هست که منبع پول رو از شما بپرسند. در هر صورت برای ارایه ی منبع پول سعی کنید تا آماده باشید. راجع به سابقه کار میشه ترجمه کرد و به عنوان منبع پول معرفی کرد ولی احتمالا باید فیش حقوقی و سابقه ی مالی رو هم از بانک بگیرید تا متوجه بشن که حقوق شما واقعا کافی بوده و می توانستید این پول رو ذخیره کنید. به نظرم اگر مشکل مالی ندارید سعی کنید نرخ نزدیک به پول را با ارز آزاد حساب کنید و در بانک بگذارید (کمی هم بیشتر از مقدار خواسته شده بهتر است اما نه به صورت اغراق شده بیشتر) مثلا من کسی را مشناسم که باید فقط 25000 پوند در حساب نشون میداد اما بالای 1 میلیارد تومن در حساب گذاشته بود. سفارت به شخصی دیگر در همون وضعیت که پول کمتری گذاشته بود (حدود 380 میلیون تومان) گیر نداد اما به این آقا با یک میلیارد تومن درخواست مدارک منبع پول رو کرد.
    در هر صورت اگر منبع مالی از شما خواستن باید بتونید ثابت کنید واقعا توانایی ذخیره ی این پول را داشته اید. اینکه فقط بگید ده سال کار کرده اید ممکنه کافی نباشه. معملا ذخیره ی پول با کار کردن رو باید با فیش حقوقی و گردش حساب ثابت کنید.

Junior Member

سپاسگزارم؛ بله مبلغ ۶۰۰ میلیون رو برای این عرض کردم که حدود ۱۶ هزار پوند هزینه دانشگاه و ۲۰هزار پوند هزینه زندگی با نرخ ازاد حدودا ۶۰۰ میلیون میشه. من با فروش ماشین تقریبا ۴۰٪ این میزان رو تامین میکنم و بقیه‌ش رو هم دارم. پس بنظرم مناسبه که قولنامه فروش ماشین رو هم ترجمه کنم و احتمالا با مدارک سابقه کار کفایت کنه. نظرتون چیه؟
    الان برای همه قطعی و مسلم شده که حتما باید با نرخ ازاد پول بزاریم توی حساب. با اینکه توی نامه بانک با نرخ دولتی محاسبه و اعلام میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)