صفحه 11 از 190 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    مرجع سفارت فقط اوانداست.
    خب اون سایت هم به هر حال قاعدتا باید بر اساس بانک مرکزی ایران باشه دیگه؟ یعنی اونم به تدریج تغییر خواهد کرد نه؟

Junior Member

من چون هم دلار داشتم و هم ریال پولامو تو دو تا حساب جداگانه خوابوندم. حالا هم میخوام دو تا گردش حساب بصورت جداگانه از هر حساب بگیرم که البته دوتاشم موقع اقدام برای ویزا ارائه میکنم. چون تو فروم تا حالا ندیدم که کسی تو دو تا حساب پول خوابونده باشه میخواستم ببینم نکته خاصی یا موضوع خاصی هست که من باید بهش توجه داشته باشم یا همین کاری که گفتم کافیه؟

Junior Member

سلام
    من یه پرینت حساب از حساب پدرم در آمریکا + یه پرینت از حساب ارزی در بانک پارسیان که حاوی دلار هستش + یه حساب ارزی در بانک پارسیان که حاوی ریال هستش --- رو اگه برای سفارت انگلستان در امارات ببرم, اینکه 3 پرینت حساب دارم ممکنه برام مشکلی ایجاد کنه؟ (مجموع مقادیر موجود در این 3 حساب برابر مقدار خواسته شده میشه. یعنی هزینه تحصیل+9000 پوند هزینه زندگی)
    سوال دیگه اینکه: امروز ارز تک نرخی شد (دلار حدود 2400 تومان). ولی در سایت oanda که چک کردم,همچنان دلار حدود 1200 تومانه. من میتونم رو همین نرخ oanda حساب کنم (برای تبدیل حساب ریالیم توسط سفارت میپرسم)؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sagharb نمایش پست ها
    خب اون سایت هم به هر حال قاعدتا باید بر اساس بانک مرکزی ایران باشه دیگه؟ یعنی اونم به تدریج تغییر خواهد کرد نه؟
    بله مطمئنا طی چند روز آینده باید تغییر کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin4582 نمایش پست ها
    سلام
    من یه پرینت حساب از حساب پدرم در آمریکا + یه پرینت از حساب ارزی در بانک پارسیان که حاوی دلار هستش + یه حساب ارزی در بانک پارسیان که حاوی ریال هستش --- رو اگه برای سفارت انگلستان در امارات ببرم, اینکه 3 پرینت حساب دارم ممکنه برام مشکلی ایجاد کنه؟ (مجموع مقادیر موجود در این 3 حساب برابر مقدار خواسته شده میشه. یعنی هزینه تحصیل+9000 پوند هزینه زندگی)
    سوال دیگه اینکه: امروز ارز تک نرخی شد (دلار حدود 2400 تومان). ولی در سایت oanda که چک کردم,همچنان دلار حدود 1200 تومانه. من میتونم رو همین نرخ oanda حساب کنم (برای تبدیل حساب ریالیم توسط سفارت میپرسم)؟
    خیر مشکلی پیش نمیاد. البته برای جلوگیری از اشتباه افسر ویزا در نامه ای جداگانه توضیح بدید و حتی با برچسب روی پرینتها اونها رو مشخص کنید. در ضمن برای پرینت پدرتون یه نامه هم از ایشون بگیرید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sghanbari نمایش پست ها
    من چون هم دلار داشتم و هم ریال پولامو تو دو تا حساب جداگانه خوابوندم. حالا هم میخوام دو تا گردش حساب بصورت جداگانه از هر حساب بگیرم که البته دوتاشم موقع اقدام برای ویزا ارائه میکنم. چون تو فروم تا حالا ندیدم که کسی تو دو تا حساب پول خوابونده باشه میخواستم ببینم نکته خاصی یا موضوع خاصی هست که من باید بهش توجه داشته باشم یا همین کاری که گفتم کافیه؟
    خیلیها این کار رو کردند فقط یه توضیحی در مورد این موضوع در یک نامه جداگانه بدید.

Junior Member

من و همسرم برای ویزای Tier 4 اقدام می کنیم. پذیرش مال من هست ولی پول در حساب مشترک ما به سهم ۵۰-۵۰ هست، سفارت حساب مشترک رو قبول می کنه؟ و این که اگه قبول می کنه، هزینه dependant میشه ۵۴۰۰ پوند که کمتر از نصف حساب میشه (به فرض ۵۰-۵۰، یه مقدار از پولی که بابت شهریه و هزینه زندگی خودم هست میشه مال همسرم) آیا مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

سلام
    من نامه بانک پارسیان و با نرخ ارز مرجع گرفتم که همان مبلغ 1260 در آن نوشته شده است حالا که نرخ تغییر کرده آیا سفارت همان نرخ را می بیند یا مثلا خدایی نکرده با تغییر نرخ ارز در سایت oanda آن را مد نظر قرار می دهد من فردا وقت سفارت در دبی دارم استرس دارم میمیرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2159 نمایش پست ها
    سلام
    من نامه بانک پارسیان و با نرخ ارز مرجع گرفتم که همان مبلغ 1260 در آن نوشته شده است حالا که نرخ تغییر کرده آیا سفارت همان نرخ را می بیند یا مثلا خدایی نکرده با تغییر نرخ ارز در سایت oanda آن را مد نظر قرار می دهد من فردا وقت سفارت در دبی دارم استرس دارم میمیرم
    بارها توضیح داده شده که سفارت فقط به نرم اواندا کار داره.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2159 نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از نامه بانک پارسیان با نرج مرجع 1260 چیه؟ یعنی توی حسابتون ریال بوده و خود بانک تبدیل کرده؟

ریز گردش حسابتون رو مگه ندارید؟ طبق سایت oanda الان ریال ایران ارزشش در برابر پوند کم نشده اخیرا، پس اگه هفته پیش شما حسابتون درست بوده، الان هم نباید مشکلی وجود داشته باشه.Capture.JPG
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)