صفحه 14 از 190 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای ویزای دانشجویی

با سلام خدمت همه دوستان،

پرسشی دارم در مورد نشان دادن مدارک مالی همراه برای ویزای انگلستان:
    من از دانشگاهی در انگلیس پذیرش دکتری فول فاند گرفته ام که خارج از لندن است. از آنجایی که در CAS Number من ذکر شده که شهریه کامل را دانشگاه متقبل می شود و هزینه زندگی سالیانه نیز بیش از مبلغ 9 ماه هزینه زندگی من و همسرم (800 پوند برای من+ 450 پوند برای همسرم بعنوان همراه) می شود. حال پرسش من این است که آیا دیگر نیازی به نشان دادن توانایی مالی همسرم نیز هست؟ اگر آری چگونه باید باشد؟ بصورت گردش مالی 28 روزه یا نامه تمکن مالی و یا گردش 6 ماهه حساب؟ از دوستانی که در این زمینه آگاهی دارند بخصوص هومن عزیز خیلی ممنون می شوم اگر من را راهنمایی کنید.

Junior Member mahdimahdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی شهری-دانشگاه تربیت مدرس

دوستان یه سوالی دارم که ممنون می شم اگه بتونید جواب بدید.

من و همسرم به طور جداگانه داریم اقدام می کنیم برای Tier 4. آیا باید من برای همراه هم پول تو حساب بزارم؟ یا چون جداگانه اقدام می کنیم دیگه لازم نیست؟ خیلی ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdimahdi نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی دارم که ممنون می شم اگه بتونید جواب بدید.

من و همسرم به طور جداگانه داریم اقدام می کنیم برای Tier 4. آیا باید من برای همراه هم پول تو حساب بزارم؟ یا چون جداگانه اقدام می کنیم دیگه لازم نیست؟ خیلی ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن.
    وقتی جداگانه اقدام میکنید دیگه همراه ندارید و هر پرونده مستقل بررسی میشه.

سلام. برای کسی که فول اسکولارشیپ داره (از کمبریج) که شامل شهریه دانشگاه، شهریه کالج و مبلغ سالانه 13400 پوند maintenance هستش (نامه رسمی این offer هم در اختیارشه) آیا باز هم لازمه که مبلغ مشخصی به حساب خوابونده بشه؟ به هر حال به نظر میاد که ارائه یک مدرک بانکی در کنار offer letter اسکولارشیپ الزامیه، اما میزان مبلغ موجود در حساب مورد سوالم هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alexabroad نمایش پست ها
    سلام. برای کسی که فول اسکولارشیپ داره (از کمبریج) که شامل شهریه دانشگاه، شهریه کالج و مبلغ سالانه 13400 پوند maintenance هستش (نامه رسمی این offer هم در اختیارشه) آیا باز هم لازمه که مبلغ مشخصی به حساب خوابونده بشه؟ به هر حال به نظر میاد که ارائه یک مدرک بانکی در کنار offer letter اسکولارشیپ الزامیه، اما میزان مبلغ موجود در حساب مورد سوالم هست.
    خیر اگر نامه شرایط لازم رو داشته باشه و بخصوص در CAS درست ذکر شده باید نیازی به حساب بانکی نیست.

سلام
    در چندین صفحه قبل خواندم که میشه پول رو برداشت و اصافه کرد اما من از چندین نفر و جاهای مختلف پرسیدم گفتن اصلا به این پول نباید دست بزنید نه اضافه بشه نه کم فقط هم یک تمکن 28 روزه کاری باید گرفت نه گردش حساب.درسته ایا؟
    سواله دیگم این که ایا لازمه به جز سند خانه که ترجمه شده و جواز مهد کودک مادرم که از سال 85 مشغول به کار هست از پدرم ضمانت نامه محضری روزنامه رسمی که پدرم در ان شرکت کار میکنه فیش حقوقی و بیمه ایشان رو هم بگیرم یا همین مدارک مادرم کفایت میکنه؟مشاورم که برای اعزام هست میگه به هیچ عنوان لازم نیست و کار رو خراب میکنه و در باره منشا پول میگیم که پدر و مادرت این پول رو set aside کرده بودند یعنی کنار گذاشته بودند.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون
    ویرایش توسط navid_snake : July 29th, 2013 در ساعت 01:27 AM

ApplyAbroad Guru

من معمولا به کسی که مشاور داره هیچ کمکی نمیکنم چون به نظرم معنی نداره شما رفتی به یکی دیگه پول دادی و اکثرا هم مشاوره های الکی گرفتید و بعد میایید اینجا توقع دارید بقیه رایگان کار شما رو انجام بدند. این رو فقط در مورد شما نمیگم.
    ولی به شما استثنائا جواب میدم:
    1-موجودی حساب اصلا مهم نیست گردش داشته باشه یا نداشته باشه. فقط کافیه حداقلش در 28 روز از مقداری مشخص کمتر نشه. اونایی که گفتند نباید دست زد منبع حرفشون چیه؟ تمکن مالی اتفاقا به شدت غلط اندازه و در همین فروم کسانی بودند که افسر ویزا به دلیل تمکن مالی رد کرده و اتفاقا باید گردش حساب بگیرید. متاسفانه من نمیدونم این مشاوران ایرانی چرا انقدر مشاوره های چرت و بی اساس میدند؟
    2-مشاور شما هم یکی از همین مشاوران ایرانی بیسواده که البته نمیدونم شما چرا داری باهاشون ادامه میدی؟ اینطوری که خوب هر کسی میره میگه آره این پول رو بابام برام گذاشته کنار و حل میشد. افسر ویزا اگر انقدر اعتماد داشت که اصلا مصاحبه نمیکرد! همین امروز یکی مطلب گذاشته که ویزاش رد شده سر همین مساله مالی. باید منشا پول مشخص و مدارک لازم ارایه بشه. من میشناسم کسی رو که فقط در مصاحبه ادعا کرد پدرش ساپورت میکنه و مدرکی نداشت و ویزا رو هم گرفت ولی اگر داشته باشید بهتره. تنها موردی که کار خراب کنه اینه که درآمد پدر و مادر خیلی کم باشه که در مورد شما با توجه به داشتن جواز مهدکودک به نظر میرسه درآمد خوبی داشته باشند و اتفاقا نکته مثبتیه و نه کار خراب کن.

Senior Member km7 آواتار ها

آقا هومن، من برای اینکه منشا پولی که وی حسابم هست مشخص بشه، یک تعهد محضری از پدرم که در اون متعهد شده همه هزینه های من رو تا پایان دوره تحصیلیم در انگلیس می پردازه تهیه کردم. شناسنامه خودم و پدرم و همچنین پروانه وکالت چدرم که نشون بده ایشون وکیل دادگستری هستن. حالا به نظر شما، من نیازی به ارائه گردش مالی یا مدرک مالی از طرف پدرم دارم یا اینکه ممکنه افسر ویزا گیج بشه؟ اینم بگم که مدرک مالی که برای tier4 میخوام ارائه بدم در حسابی به اسم خودمه. ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    آقا هومن، من برای اینکه منشا پولی که وی حسابم هست مشخص بشه، یک تعهد محضری از پدرم که در اون متعهد شده همه هزینه های من رو تا پایان دوره تحصیلیم در انگلیس می پردازه تهیه کردم. شناسنامه خودم و پدرم و همچنین پروانه وکالت چدرم که نشون بده ایشون وکیل دادگستری هستن. حالا به نظر شما، من نیازی به ارائه گردش مالی یا مدرک مالی از طرف پدرم دارم یا اینکه ممکنه افسر ویزا گیج بشه؟ اینم بگم که مدرک مالی که برای tier4 میخوام ارائه بدم در حسابی به اسم خودمه. ممنونم
    اگر گردش حساب خوبی دارید ضرر نداره ولی در نامه ای جداگانه توضیح بدید که حساب اصلی چیه و اگه میتونید روش یه برچسب بزنید که نشون بده حساب اصلیه.

Senior Member km7 آواتار ها

ممنون. بله پدرم گردش حسابشون خوبه. پس من یک پرینت از حساب ایشون هم ضمیمه میکنم. هم در یک نامه جداگانه می نویسم و هم اینکه اگر در مصاحبه به من اجازه دادن به افسر ویزا توضیح لازم رو میدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)