صفحه 15 از 190 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای ویزای دانشجویی

یک سوال در مورد ارائه سند ملک برای ویزای دانشجویی داشتم. من چند سند ملکی که متعلق به مادرم هست رو ترجمه کردم که ارائه بکنم. در این اسناد بخشی به عنوان قیمت وجود داره که در ترجمه هم طبیعتا نوشته شده. همون طور که می دونید این قیمت ها، قیمت منطقه ای ملک هستند که برای تعیین مالیات و موارد دیگه ازشون استفاده میشه و با قیمت واقعی که ملک با اون در بازار معامله میشه کاملا فرق دارن و خیلی کمتر از اون هستن. در ضمن این قیمت ها مربوط به سال معامله ملک هستند که در مورد من جدیدترینشون مربوط به 10 سال پیش میشه و با توجه به تورم 20، 30 درصدی سالانه در کشور ما عددی که در سند ها نوشته شده خیلی کمتر از ارزش واقعی این املاک در حال حاضر هست. می خواستم ببینم آیا این مسئله افسر ویزا رو دچار اشتباه نمی کنه؟ البته من در یک نامه توضیحی این موارد رو نوشتم و همراه سایر مدارک به vfs تحویل میدم. با تشکر.
    ویرایش توسط booalisina : August 2nd, 2013 در ساعت 06:10 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    یک سوال در مورد ارائه سند ملک برای ویزای دانشجویی داشتم. من چند سند ملکی که متعلق به مادرم هست رو ترجمه کردم که ارائه بکنم. در این اسناد بخشی به عنوان قیمت وجود داره که در ترجمه هم طبیعتا نوشته شده. همون طور که می دونید این قیمت ها، قیمت منطقه ای ملک هستند که برای تعیین مالیات و موارد دیگه ازشون استفاده میشه و با قیمت واقعی که ملک با اون در بازار معامله میشه کاملا فرق دارن و خیلی کمتر از اون هستن. در ضمن این قیمت ها مربوط به سال معامله ملک هستند که در مورد من جدیدترینشون مربوط به 10 سال پیش میشه و با توجه به تورم 20، 30 درصدی سالانه در کشور ما عددی که در سند ها نوشته شده خیلی کمتر از ارزش واقعی این املاک در حال حاضر هست. می خواستم ببینم آیا این مسئله افسر ویزا رو دچار اشتباه نمی کنه؟ البته من در یک نامه توضیحی این موارد رو نوشتم و همراه سایر مدارک به vfs تحویل میدم. با تشکر.
    تنها کاری که میشه کرد همینه و این رویه ای بوده که همه اجرا کردند و راه دیگه ای نیست. افسر ویزاهایی که با ایران کار میکنند این موضوع رو میدونند و البته این موضوع در کشورهای دیگه هم شاید کمابیش وجود داشته باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من متاسفانه امروز متوجه موضوعی شدم لطفا کمک کنید:
    امروز که نرخ ارز را در سایت اواندا چک کردم فهمیدم از روز 18 جولای نرخ پوند از 1800 به 3700 رسیده و این یعنی اینکه پول من در بانک ارزشش نصف شده و باید مجددا حسابم را افزایش بدم اما تمام وقت سفارت و بلیط دوبی و هتلم بهم می خوره، نمی دونم چی کار کنک، گیر کردم. کمک کنید لطفا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط falconin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من متاسفانه امروز متوجه موضوعی شدم لطفا کمک کنید:
    امروز که نرخ ارز را در سایت اواندا چک کردم فهمیدم از روز 18 جولای نرخ پوند از 1800 به 3700 رسیده و این یعنی اینکه پول من در بانک ارزشش نصف شده و باید مجددا حسابم را افزایش بدم اما تمام وقت سفارت و بلیط دوبی و هتلم بهم می خوره، نمی دونم چی کار کنک، گیر کردم. کمک کنید لطفا
    اگر موجودی شما با نرخ جدید کافی نیست دوباره از صفر کانتر شروع میشه. اگه همه شهریه رو ندادید یه راه پرداخت شهریه به دانشگاه و درخواست از آنها برای منعکس کردن این موضوع در CAS هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اگر موجودی شما با نرخ جدید کافی نیست دوباره از صفر کانتر شروع میشه. اگه همه شهریه رو ندادید یه راه پرداخت شهریه به دانشگاه و درخواست از آنها برای منعکس کردن این موضوع در CAS هست.
    در همین راستا چندتا سوال دارمببخشید اگه تکراریه)
    1. پول از چه زمانی تا وقت ملاقات من باید تو حساب باشه؟ اصلا این یک ماه از چه زمانی شروع می شه یعنی من این پرینت حساب را باید از چه تاریخی تا چه تاریخی بگیرم؟ تاریخ وقت ملاقات من 13 آگوست و تاریخ اپلیکیشن من 22 جولای.
    2. در حقیقت من خودم فاند کامل دارم اما موضوع همسرمه، می تونه پول تو حساب پدر همسرم باشه برای ساپورت همسرم؟ چه مدارکی برای ارتباط پدر و دختری نیازه؟
    3. نرخ برابری ارز از زمان سابمیت اپلیکیشن یا وقت ملاقات یا ...؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. بدجور گیر کردم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط falconin نمایش پست ها
    در همین راستا چندتا سوال دارمببخشید اگه تکراریه)
    1. پول از چه زمانی تا وقت ملاقات من باید تو حساب باشه؟ اصلا این یک ماه از چه زمانی شروع می شه یعنی من این پرینت حساب را باید از چه تاریخی تا چه تاریخی بگیرم؟ تاریخ وقت ملاقات من 13 آگوست و تاریخ اپلیکیشن من 22 جولای.
    2. در حقیقت من خودم فاند کامل دارم اما موضوع همسرمه، می تونه پول تو حساب پدر همسرم باشه برای ساپورت همسرم؟ چه مدارکی برای ارتباط پدر و دختری نیازه؟
    3. نرخ برابری ارز از زمان سابمیت اپلیکیشن یا وقت ملاقات یا ...؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. بدجور گیر کردم.
    1-روز آخر حساب بانکی نباید بیشتر از یک ماه با تاریخ اپلیکشن فاصله داشته. در مواردی که هزینه به صورت آنلاین پرداخت شده براساس وب سایت UKBA این روز تاریخ پرداخت هزینه آنلاینه.
    2-نرخ برابری ارز براساس راهنمای Tier 4 با نرخ oanda در روز اپلیکیشن محاسبه میشه
    3-خیر پول باید در حساب شما یا ایشون باشه و ایشون نمیتونند از حساب پدر و مادرشون استفاده کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی دانشگاه آزاد

سلام و قت بخیر
    1:من قصددارم برای ویزای دوره ی زبان اقدام کنم اما خودم کارمند نیستم و ملکی به نام من نیت،اما به نام پدر و مادرم به طور مجزا سند ملک هست.مادرم کارمندن و فیش حقوقی متوسط دارن به عنوان مدیر مدرسه اما پدرم شغل آزاد داشتن و بازنشسه اند ،من میی خواهم از اعتبار مالیه مادرم به جای پدرم استفاده کنم، آیا ارایه ی حساب بانکی ایشون به علاوه ی اسناد املاکشون و فیش حقوقیشون کافیه؟یا فیش و اسناد حقیقاتا بی تاثیره؟و اینکه آیا نیاز به تعهد محضریه ایشون برای پرداخت هزینه ی تحصیل من در انگلیس هست دیگه؟ایا من با توجه به ارایه اسناد مادرم یا پدرم بازهم نیاز به حساب مجزا به نام خودم دارم؟
    2:نامزد من ساکن انگلیسن ،آیا بدون اینکه افسر متوجه شن ایشون همسر منن میتونم منزل ایشون را با ارایه ی نامه به عنوان محل سکونتم اعلام کنم؟و آیا هزینه ی اسکان از مبلغ کل در این حالت کسر میشه ،برای نگه داشتن 28 روزه در حساب؟
    3:این نامه باید رسمی از جایی صادر شه یا شخصا بنویسن همراه با مدارک خودشون و قیض منزل کفایت میکنه.
    ممنونم از راهنماییتون
    4:اگه همسرم منو اونجا ثبت نام کنن آیا باید نامه و اسنادرا مبنی بر سکونت من در منزلشون را اونجا به کالج ارایه بدن ؟وآیا در cas ذکر میشه و از کل هزینه کسر میشه؟
    5:بعد از صدور cas من باید وقت سفارت بگیرم و مدارک کالیمو جمع آوری کنم؟یعنی برای زمان پیش از صدور cas نیاز نیست گردش مالی اریه شه؟
    6:آیلتس جنرال یا آکادمیک فرقی ندارد برای این ویزا؟
    سپاسگذارم و منتظر پاسخ شما
    ویرایش توسط aafarin : August 11th, 2013 در ساعت 10:57 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

با سلام

بنده پذیرش دارم برای مقطع لیسانس و کورس بنده 2 ساله هستش به دلیل اینکه کاردانی دارم یک سالش رو کم کردن برام.

سوال بنده این هست که برای مدارک مالی همون هزینه 9 ماه باز هم کفایت میکنه یا اینکه چون کورس 2 ساله هستش باید بشه 18 ماه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Please ask your questions through related forums it would be other's questions

Consider : No pain No gain

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing msc, university of leicester

سلام
    پولي كه بايد براي ٢٨ روز تو بانك بمونه، بعد از گرفتن نامه بانك ميشه برداشتش كرد يا خير؟ يعني استعلام ميشه كه هنوز موجوده يا نه؟
    بردن سند ملكي، يا مبايعه نامه، فيش حقوقي و اينها كمكي مي كنن يا خير؟
    مرسي رفقا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

با سلام. در مدارک مالی ذکر کردید در صورتی که حساب به نام پدر یا مادر بود، شناسنامه ی ایشان همراه با شناسنامه ی متقاضی ترجمه، رضایت محضری نیز تهیه و ترجمه شود. من به یک محضر مراجعه کردم اطلاعی نداشت و گفت فرم آماده از سفارت بگیرم برای این تاییدیه. کسی اطلاع داره دقیقا این رضایت محضری چطور باید تنظیم بشه و چه چیزایی توش ذکر بشه و اصلا فرمت آماده ای براش هست؟ متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)