صفحه 170 از 190 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

سلام دوستان. جزییات این قضیه منشأ مالی رو از کجا میشه درآورد؟ من نه توی وبسایت ثبت نام درخواست ویزا و نه توی وبسایت دانشگاهمون چیزی ندیدم. از دفتر دانشجویان بین الملل دانشگاه هم پرسیدم گفتند لازم نیست منشأ مالی نشون بدی. من حالا موندم نشون بدم یا نه. لطفاً یه راهنمایی بفرمایید.
    آنکه میخواهد خوبی کند به دروازه میکوبد،
    و آنکه عشق میورزد دروازه را باز میبیند.
    رابیندرانات تاگور

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط applyh نمایش پست ها
    سلام دوستان. جزییات این قضیه منشأ مالی رو از کجا میشه درآورد؟ من نه توی وبسایت ثبت نام درخواست ویزا و نه توی وبسایت دانشگاهمون چیزی ندیدم. از دفتر دانشجویان بین الملل دانشگاه هم پرسیدم گفتند لازم نیست منشأ مالی نشون بدی. من حالا موندم نشون بدم یا نه. لطفاً یه راهنمایی بفرمایید.
    به دفتر دانشگاه بگید در مورد مقررات ویزای Tier 4 بیشتر مطالعه کنند. در فرم ویزا هم قانون توضیح داده نشده ولی شما اگر راهنمای Tier 4 رو به دقت مطالعه کنید در بحث Genuineness Test این مساله رو میبینید که بخصوص در راهنمای افسر ویزا به خوبی شرح داده شده. موارد متعددی رد شدن به دلیل مشخص نبودن منشا پول دیده شده. البته خوب به سلیقه افسر ویزا هم بستگی داره و یه افسر ویزا ممکنه اصلا در نظر نگیره مساله رو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidNX7 نمایش پست ها
    برادر من شما باید بتونی ثابت کنی این پول از کجا اومده، این قضیه که خیلی واضح و روشنه!!!!!
    واضح که نیست چون خیلی از بچه ها به دلیل منشا مالی ریجکت شدن....

Junior Member

خیلی ممنون. میشه لینک این راهنمای ویزای tier 4 رو بذارید که من بتونم بهش ارجاع بدم؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    به دفتر دانشگاه بگید در مورد مقررات ویزای Tier 4 بیشتر مطالعه کنند. در فرم ویزا هم قانون توضیح داده نشده ولی شما اگر راهنمای Tier 4 رو به دقت مطالعه کنید در بحث Genuineness Test این مساله رو میبینید که بخصوص در راهنمای افسر ویزا به خوبی شرح داده شده. موارد متعددی رد شدن به دلیل مشخص نبودن منشا پول دیده شده. البته خوب به سلیقه افسر ویزا هم بستگی داره و یه افسر ویزا ممکنه اصلا در نظر نگیره مساله رو
    رابیندرانات تاگور

Junior Member

سلام دوستان،

برای نشون دادن منشأ مالی من از پدرم خواستم که گواهی اشتغال به کارش رو از محل کارش بگیره ولی محل کار فقط و فقط میگه که مخطاب نامه ما باید به سفارت انگلستان در تهران باشه، این درحالیه که من از جای دیگه ای می‌خوام اقدام کنم. اصلا حاضر نمیشند خطاب گواهی اشتغال به کار به جای دیگه باشه. من پدرم نامه رو گرفته و ترجمه کرده و من الان نگرانم و نمی‌دونم چکار کنم با این نامه. این مسأله میشه؟
    آیا همین گواهی رو بفرستم یا نه؟ کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟ مرسی
    رابیندرانات تاگور

سلام دوستان،

برای نشون دادن منشأ مالی من از پدرم خواستم که گواهی اشتغال به کارش رو از محل کارش بگیره ولی محل کار فقط و فقط میگه که مخطاب نامه ما باید به سفارت انگلستان در تهران باشه، این درحالیه که من از جای دیگه ای می‌خوام اقدام کنم. اصلا حاضر نمیشند خطاب گواهی اشتغال به کار به جای دیگه باشه. من پدرم نامه رو گرفته و ترجمه کرده و من الان نگرانم و نمی‌دونم چکار کنم با این نامه. این مسأله میشه؟
    آیا همین گواهی رو بفرستم یا نه؟ کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟ مرسی
    گواهی اشتغال به کار معمولاً به نام شخص درخواست کننده و شاغل نوشته میشه و اصلاً لزومی نداره به نام ارگانی باشه.

Junior Member

دوستان عزیز..من 12ام این ماه میشه 28مین روزی که پول تو حسابمه. میتونم همون روز پرینت بانکیمو بگیرم؟ بعد از اینکه پرینت رو گرفتم میتونم همون روزم اپلیکیشن سابمیت کنم و وقت سفارت بگیرم؟ میشه تا قبل دوازدهم بدون اینکه اپلیکیشن سابمیت کنم فقط فرم رو پر کنم؟...یه سوال دیگه اگر میدونین جواب بدین لطفا، آیا لازم هست ترجمه شناسنامه رو هم تحویل شناسنامه بدم؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنون. میشه لینک این راهنمای ویزای tier 4 رو بذارید که من بتونم بهش ارجاع بدم؟ مرسی
    شما نیازی نیست دانشگاه رو قانع کنید در این زمینه این مساله بین شما و سفارته.

https://assets.publishing.service.go...-v44.0-EXT.PDF

صفحه 100 تا 102

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما نیازی نیست دانشگاه رو قانع کنید در این زمینه این مساله بین شما و سفارته.

https://assets.publishing.service.go...-v44.0-EXT.PDF

صفحه 100 تا 102
    اقا هومن عزیز معمولا چند روز طول میکشه تا تاثیر زیاد شدن ارز به سایت اواندا برسه؟ من همین دوشنبه 28 روزم کامل میکشه اما بدبختی من اینه که فردا دولت میخواد پوند 5700 رو یهو بکنه 7500 و من بدبخت پولم میاد زیر حد نصاب. واقعا دارم سکته میکنم. من 20 میلیون اضافه گذاشتم تو حسابم برای نوسنات ارز الان یهو 40 میلیون اضافه میشه!!!!!!!!!!!! یه سوال دیگه اینکه اینا میانگین این 28 روز رو حساب میکنن یا بیشترین مقدار تو این بازه رو در نظر میگیرن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidNX7 نمایش پست ها
    اقا هومن عزیز معمولا چند روز طول میکشه تا تاثیر زیاد شدن ارز به سایت اواندا برسه؟ من همین دوشنبه 28 روزم کامل میکشه اما بدبختی من اینه که فردا دولت میخواد پوند 5700 رو یهو بکنه 7500 و من بدبخت پولم میاد زیر حد نصاب. واقعا دارم سکته میکنم. من 20 میلیون اضافه گذاشتم تو حسابم برای نوسنات ارز الان یهو 40 میلیون اضافه میشه!!!!!!!!!!!! یه سوال دیگه اینکه اینا میانگین این 28 روز رو حساب میکنن یا بیشترین مقدار تو این بازه رو در نظر میگیرن؟
    ببخشید شما از کجا این خبر رو دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)