صفحه 177 از 190 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

آیا این خبر درسته ؟؟!

Junior Member

با سلام اگر لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم:من میخام برای ویزای short term study 3 ماهه اقدام کنم و چند سوال دارم:
    1. برای مدرک مالی من دوماه پیش حسابی در بانک پاسارگاد باز کردم و مقدار پولی رابه این حساب منتقل کردم. درمورد منشا حساب نیمی از پول وام دانشگاه و نیم دیگر کمکاعضای خانواده (عمو) بوده است. آیا مشکلی پیش میاد و اینکه به نظر شما دقیقا باید منشاپول را چه بگویم؟
    2. درمورد محل اقامت استادم مدتی خوابگاه دانشگاه را برایم قرار هست هماهنگ کند وسپس باید خودم یک اتاق در آپارتمان بگیرم. در این مورد چه باید بنویسم؟
    3. برای travel plan باید کارهایی که در دانشگاه انجام میدهم راتوضیح دهم؟
    4. در مدارک نوشته شده

You mustprovide proof of the course you’re studying, for example a letter of acceptancefrom the educational institution - on official headed paper, stating thecourse’s name, duration and cost (including accommodation). من این نامه را دارم اما درمورد accommodation هیچ چیزی قید نشده. آیاباید دوباره درخواست بدهم دانشگاه نامه دیگری بنویسد؟
    1. در این مورد previous study,for example academic certificates, references or transcripts من بهعنوان فرصت مطالعاتی میروم بنابراین هیچ کدام از مدارک قبلیم را آزاد نکرده ام. دقیقاچه مدرکی را میتوانم برای این قسمت ارائه دهم؟
    2. در این مورد English languagequalifications, for example certificates or awards مدرک زبان msrt یا دیپلم زبان از آموزشگاه زبان کافیست؟ آیامدرک آیلتس نیاز هست؟
    3. آیا نیاز هست گواهیاشتغال به تحصیل ارائه دهم؟
    4. این نوع ویزا به ATAS نیازداره؟خیلی به پاسخ این سوالات احتیاج دارم و وقت کمی همدارم اگر کسی بتونه کمکی کنه و راهنمایی کنه واقعا لطف کرده و ممنونم پیشاپیش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sab1a نمایش پست ها
    با سلام اگر لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم:من میخام برای ویزای short term study 3 ماهه اقدام کنم و چند سوال دارم:
    1. برای مدرک مالی من دوماه پیش حسابی در بانک پاسارگاد باز کردم و مقدار پولی رابه این حساب منتقل کردم. درمورد منشا حساب نیمی از پول وام دانشگاه و نیم دیگر کمکاعضای خانواده (عمو) بوده است. آیا مشکلی پیش میاد و اینکه به نظر شما دقیقا باید منشاپول را چه بگویم؟
    2. درمورد محل اقامت استادم مدتی خوابگاه دانشگاه را برایم قرار هست هماهنگ کند وسپس باید خودم یک اتاق در آپارتمان بگیرم. در این مورد چه باید بنویسم؟
    3. برای travel plan باید کارهایی که در دانشگاه انجام میدهم راتوضیح دهم؟
    4. در مدارک نوشته شده

You mustprovide proof of the course you’re studying, for example a letter of acceptancefrom the educational institution - on official headed paper, stating thecourse’s name, duration and cost (including accommodation). من این نامه را دارم اما درمورد accommodation هیچ چیزی قید نشده. آیاباید دوباره درخواست بدهم دانشگاه نامه دیگری بنویسد؟
    1. در این مورد previous study,for example academic certificates, references or transcripts من بهعنوان فرصت مطالعاتی میروم بنابراین هیچ کدام از مدارک قبلیم را آزاد نکرده ام. دقیقاچه مدرکی را میتوانم برای این قسمت ارائه دهم؟
    2. در این مورد English languagequalifications, for example certificates or awards مدرک زبان msrt یا دیپلم زبان از آموزشگاه زبان کافیست؟ آیامدرک آیلتس نیاز هست؟
    3. آیا نیاز هست گواهیاشتغال به تحصیل ارائه دهم؟
    4. این نوع ویزا به ATAS نیازداره؟خیلی به پاسخ این سوالات احتیاج دارم و وقت کمی همدارم اگر کسی بتونه کمکی کنه و راهنمایی کنه واقعا لطف کرده و ممنونم پیشاپیش.
    دوستان لطفا منو راهنمایی کنید خیلی ب جواب این سوالها نیاز دارم

با سلام دوستان. من بورسیه کامل تحصیلی دکتری (زندگی+شهریه) از یکی از دانشگاه های انگلیس اخذ کردم. دانشگاه اخیرا به من گفته که ممکنه سفارت از شما بپرسه درصورتی که تأخیری در دریافت بورسیه داشته باشین آیا پول پشتیبانی دارین یا نه؟
    میخواستم ببینم کسی همچین موردی داشته تا حالا؟ منظور از حساب پشتیبان چقدر هست و چطور میشه مدرکشو به سفارت ارائه داد؟
    آیا مثل تمکن مالی شرایط خاص داره (حساب 1 ماهه دارای گردش کافی و ...) یا یه موجودی معمولی کافی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    سلام و عرض
    ادب

با توجه به آخرین آپدیت سفارت، درسته که شما حساب بانکی و تمکن را به نرخ دولتی می گیرید ولی در روز مصاحبه، آفیسر با نرخ روز بازار پوند را محاسبه می کند و شما باید به نرخ روز بازار در حساب پول داشته باشید.
    با تشکر

سلام. از اون جایی مه این سوال برای خیلی ها از جمله خود من بوجود اومده که ارز ازاد یا دولتی، از با تجرله های انجمن مثل اقای هومن یا بقیه دوستان خواهش میشه راهنمایی دقیق کنند و در صورتی مه این خبر درسته اپدیت سفارت رو اینجا ضمیمه کنند. تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    سلام و عرض
    ادب

با توجه به آخرین آپدیت سفارت، درسته که شما حساب بانکی و تمکن را به نرخ دولتی می گیرید ولی در روز مصاحبه، آفیسر با نرخ روز بازار پوند را محاسبه می کند و شما باید به نرخ روز بازار در حساب پول داشته باشید.
    با تشکر

آپدیت در کدوم صفحه ذکر شده ؟! 🧐
    من نمیبینم که !

Junior Member

دوستان اگر برای منشا پول بخوام بگم پدر مادرم قبلا به کسی پول قرض داده بودن (چند سال پیش) و حالا اونها پول رو برگردوندن و الان تو حساب منه، مشکلی پیش میاد؟ لازمه جور خاصی ثابت کنیم این موضوع رو؟ یا اصلا دلیل قابل قبولی هست براشون درمورد منشا پول؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_mm نمایش پست ها
    دوستان اگر برای منشا پول بخوام بگم پدر مادرم قبلا به کسی پول قرض داده بودن (چند سال پیش) و حالا اونها پول رو برگردوندن و الان تو حساب منه، مشکلی پیش میاد؟ لازمه جور خاصی ثابت کنیم این موضوع رو؟ یا اصلا دلیل قابل قبولی هست براشون درمورد منشا پول؟
    ممنون
    سلام
    شما واسه هر پولی که به حساب میریزین باید منشا اون پول رو نشون بدین به هیچ عنوان این حرف شما رو قبول نمیکنن
    پول یا باید حقوق شما باشه که اونم باید نامه اونجایی که توش کار میکنی رو نشون بدی که توش نوشته باشه شما اونجا کار میکنی و ماهی فلان مقدار حقوق میگیری یا کرایه خونه باشه که اونم باید سند به نام شما یا خانواده درجه یک شما باشه و وووو اینجوری نیست که شما بگین پول طلب داشتم از کسی اونا هم قبول کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrumgh نمایش پست ها
    آپدیت در کدوم صفحه ذکر شده ؟! ������
    من نمیبینم که !
    آپدیت رو سایت سفارت نیومده ولی من دوستام رفتن و ریجکت شدن دلیلشم این رو گفتن آفیسر اوضاع مملکت رو دیده و به هیچ عنوان با ارز دولتی محاسبه نمیکنه
    واسه دانشگاه چرا قبول میکنن مسولین اون دانشگاه با ارز دولتی حساب میکنن و نامه cas رو صادر میکنن تا اینجاش اوکیه ولی سفارت از اول امسال ارز بازار آزاد رو محاسبه میکنه

Junior Member

با سلام
    بنده از یکی از دانشگاه های انگلستان برای تحصیل ارشد CAS گرفتم و دارم برنامه ریزی میکنم برای مراجعه به سفارت
    سوالی که دارم اینه که با توجه به اینکه باید هزینه تحصیل + زندگی را در بانک پاسارگاد یا پارسیان به مدت یک ماه قرار بدم، و بعد از این یک ماه ممکنه به خاطر افزایش نرخ ارز خیلی متضرر بشم، آیا این امکان هست که در یکی از این دو بانک حساب ارزی باز کنم و مبلغ را به شکل دلار در بانک قرار بدم و صورتحساب یک ماهه از این حساب ارزی تهیه کنم؟
    ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)