صفحه 187 از 190 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

دوستان سورس حساب ارزی چطوری میشه نشان داد؟
    من ۲۸ روز پول در حساب ارزی پارسیان بذارم بعد قولنامه فروش ماشین یا مالی که ارث رسیده نشان بدم با برگه انحصاروراثت نشان بدم کافیه؟یا اینکه باید حساب ریالی که پول داخلش امده هم نشان بدم؟(آخه این پول مال یک سال پیش هستش)
    دوستان هر کسی تجربه ای در این مورد داره میشه منو راهنمایی کنه که سورس مالی حساب ارزی چکار کنم؟ خیلی استرس این مورد دارم

Junior Member

سلام دوستان سوالی که من دارم اینه که فقط نامه تمکن مالی کافیه یا باید گردش سه ماهه رو هم نشون داد؟و اینکه پول میتونه تو حساب بلند مدت باشه یا حتما باید کوتاه مدت باشه؟

Junior Member

دوستان سوال دیگه اینکه پول باید به نرخ ارز آزاد گذاشته بشه یا panda?و اینکه من همراه همسر و فرزندم میخوام اقدام کنم کل پول تو حساب من باید باشه؟

Junior Member

دوستان اگه پولمون تو حساب بلند مدت باشه ولی خب قبل از پرینت حساب بریم ی مقدار جزییشو برداریم که تو تراکنش سه ماهه بیاد. اوکیه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط navidtnt نمایش پست ها
    دوستان اگه پولمون تو حساب بلند مدت باشه ولی خب قبل از پرینت حساب بریم ی مقدار جزییشو برداریم که تو تراکنش سه ماهه بیاد. اوکیه؟
    سلام دوست عزیز

اگر مبلغ کل از حد نصاب لازم کمتر نشود ایرادی که ندارد شاید حتی مثبت باشد چون نشان میدهد پول در دسترس و بدون مانع و رادع قابل برداشت است.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام . ببخشید من گیج شدم انقدر مطالب متناقض خوندم . بالاخره برای تمکن نرخ پوند بر اساس بازار آزاده یا oanda ؟
    اگر فول فاند دکترا داشته باشیم و سالی ۱۵۰۰۰ یورو دستمزد ، با همسر و فرزند ۵ ساله بخوایم ویزا بگیریم چقدر حدودا تمکن باید داشته باشیم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش unconditional دارم برای مستر در لندن
    چند تا سوال دارم البته فروم رو خوندم و فایل pdf خود سفارت ( Tier4-migrant ) رو هم خوندم ولی بعضی از موضوعات گنگ هستش :
    1 - برای ارائه مدارک مالی به سفارت ، من حسابم سپرده کوتاه مدت هستش و هر روز دارم پول میریزم و برداشت میکنم از حسابم تا به مبلغ لازم برای تحصیل و زندگی برسم . آیا این روش درسته و نوع حسابم درسته ؟
    2-آیا من میتونم هم یه پرینت تمکن از یه حساب مربوط به خودم ارائه بدم(در نامه تمکن هم میشه مجموع مبلغ بدهکار و بستانکار رو درخواست داد ) و هم گردش لاتین رو از یه حساب دیگه ؟
    3-و اینکه من یه مبلغ رو می خوام بریزم به حسابم ، با توجه به اینکه من سهام دار و عضو هیات مدیره شرکت ساختمانی خصوصی هستم ، با ارائه آخرین فیش حقوقی مربوط به خودم از طرف شرکت که از بابت موضوعات ذکر شده هست ، می تونم اثبات کنم که این مبالغ مربوط به خودم هستش ؟ (البته این مبلغ به اندازه پول دریافتی بنده مثلا برای مدت چند ماه هستش )

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_a_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش unconditional دارم برای مستر در لندن
    چند تا سوال دارم البته فروم رو خوندم و فایل pdf خود سفارت ( Tier4-migrant ) رو هم خوندم ولی بعضی از موضوعات گنگ هستش :
    1 - برای ارائه مدارک مالی به سفارت ، من حسابم سپرده کوتاه مدت هستش و هر روز دارم پول میریزم و برداشت میکنم از حسابم تا به مبلغ لازم برای تحصیل و زندگی برسم . آیا این روش درسته و نوع حسابم درسته ؟
    2-آیا من میتونم هم یه پرینت تمکن از یه حساب مربوط به خودم ارائه بدم(در نامه تمکن هم میشه مجموع مبلغ بدهکار و بستانکار رو درخواست داد ) و هم گردش لاتین رو از یه حساب دیگه ؟
    3-و اینکه من یه مبلغ رو می خوام بریزم به حسابم ، با توجه به اینکه من سهام دار و عضو هیات مدیره شرکت ساختمانی خصوصی هستم ، با ارائه آخرین فیش حقوقی مربوط به خودم از طرف شرکت که از بابت موضوعات ذکر شده هست ، می تونم اثبات کنم که این مبالغ مربوط به خودم هستش ؟ (البته این مبلغ به اندازه پول دریافتی بنده مثلا برای مدت چند ماه هستش )
    در مورد موجودی پول که باید 28 روز در حساب باشه در نظر داشته باشید حداقل موجودی مد نظر سفارته. یعنی فرض کنید پرینت شما از یک تا 30 می رو نشون میده. افسر ویزا حداقل موجودی رو ملاک قراره میده. اگر شما قراره مثلا 20000 پوند در حساب داشته باشید و در تمام این مدت یک ماه موجودی یک میلیون پوند و برای یک لحظه بشه 19999.99 پوند ردتون میکنند. درنتیجه اینکه هی واریز و برداشت میکنید رو من متوجه نمیشم. اگر منظورتون افزایش تدریجی موجودیه باید در نظر داشته باشید اون زمانی که موجودی به حد مورد نیاز میرسه کانتر 28 روز شما شروع میشه و نباید برای حتی یک لحظه زیر این رقم بیاد. میتونه طبیعتا بالاتر بره
    نامه تمکن ریز تراکنشها رو نشون نمیده و درنتیجه افسر ویزا نمیتونه ببینه که حداقل موجودی در طول دوره مورد نظر چقدر بوده. از نظر سفارت ارزشی نداره مگه اینکه همراه پرینت باشه و یا قید کنه که حداقل موجودی چقدر بوده در طول دوره مورد نظر. من کلا توصیه اش نمیکنم و پرینت حساب خیلی راحت تر و کم دردسر تره.

Junior Member

سلام مرسی آقای هومن بابت پاسختون
    در رابطه با واریز ها و برداشت ها با توجه به اینکه من برای کشورهای دیگه هم اقدام کردم و هنوز جوابشون نیومده و چون گردش حساب برای اقدام برای ویزای شینگن اهمیت داره من هم زمان باید جوری اقدام کنم که بتونم نامه تمکن و گردش رو جوری داشته باشم که بتونم برای سفارت دیگه ای هم ارائه بدم در صورت نیاز . . البته که نامه تکن هم برای دیگر سفارت هاست.
    در رابطه با حداقل موجودی متوجه شدم که در طول بازه 28 روز نباید به هیچ عنوان میزان موجودی زیر مبلغ مورد نظر یعنی ( مجموع شهریه دانشگاه+ هزینه 9 ماه زندگی در لندن ) باشه .
    یه سوال باقی میمونه
    من اگه کل مبلغ مورد نیاز رو ( مثلا 25000 پوند البته به ریال ) از قبل از شروع دوره 28 روزه تو حسابم داشته باشم . آیا باز هم لازمه که منبع پول رو ارائه بدم ؟ خوب من هم 12 سال سابقه کاری دارم و هم اینکه عضو هیات مدیره و سهامدار شرکت هستم .
    برای این قسمت چه پیشنهادی دارین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در مورد موجودی پول که باید 28 روز در حساب باشه در نظر داشته باشید حداقل موجودی مد نظر سفارته. یعنی فرض کنید پرینت شما از یک تا 30 می رو نشون میده. افسر ویزا حداقل موجودی رو ملاک قراره میده. اگر شما قراره مثلا 20000 پوند در حساب داشته باشید و در تمام این مدت یک ماه موجودی یک میلیون پوند و برای یک لحظه بشه 19999.99 پوند ردتون میکنند. درنتیجه اینکه هی واریز و برداشت میکنید رو من متوجه نمیشم. اگر منظورتون افزایش تدریجی موجودیه باید در نظر داشته باشید اون زمانی که موجودی به حد مورد نیاز میرسه کانتر 28 روز شما شروع میشه و نباید برای حتی یک لحظه زیر این رقم بیاد. میتونه طبیعتا بالاتر بره
    نامه تمکن ریز تراکنشها رو نشون نمیده و درنتیجه افسر ویزا نمیتونه ببینه که حداقل موجودی در طول دوره مورد نظر چقدر بوده. از نظر سفارت ارزشی نداره مگه اینکه همراه پرینت باشه و یا قید کنه که حداقل موجودی چقدر بوده در طول دوره مورد نظر. من کلا توصیه اش نمیکنم و پرینت حساب خیلی راحت تر و کم دردسر تره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_a_86 نمایش پست ها
    سلام مرسی آقای هومن بابت پاسختون
    در رابطه با واریز ها و برداشت ها با توجه به اینکه من برای کشورهای دیگه هم اقدام کردم و هنوز جوابشون نیومده و چون گردش حساب برای اقدام برای ویزای شینگن اهمیت داره من هم زمان باید جوری اقدام کنم که بتونم نامه تمکن و گردش رو جوری داشته باشم که بتونم برای سفارت دیگه ای هم ارائه بدم در صورت نیاز . . البته که نامه تکن هم برای دیگر سفارت هاست.
    در رابطه با حداقل موجودی متوجه شدم که در طول بازه 28 روز نباید به هیچ عنوان میزان موجودی زیر مبلغ مورد نظر یعنی ( مجموع شهریه دانشگاه+ هزینه 9 ماه زندگی در لندن ) باشه .
    یه سوال باقی میمونه
    من اگه کل مبلغ مورد نیاز رو ( مثلا 25000 پوند البته به ریال ) از قبل از شروع دوره 28 روزه تو حسابم داشته باشم . آیا باز هم لازمه که منبع پول رو ارائه بدم ؟ خوب من هم 12 سال سابقه کاری دارم و هم اینکه عضو هیات مدیره و سهامدار شرکت هستم .
    برای این قسمت چه پیشنهادی دارین ؟
    مساله منشا پول در بحث مدارک اصصلی ویزا نیست ولی در مصاحبه به احتمال خیلی زیاد مطرح میشه و شما باید بتونید نشون بدید که منشا پول کجاست و در ضمن توجیه اقتصادی برای تحصیل شما هست. مثلا شما اگر هزینه تحصیلتون فاصله خیلی زیادی با درآمدها و داراییها داشته باشه و یا بخش عظیمی از داراییهای شما صرف هزینه تحصیلتون بشه، این مساله ریسک پرونده رو بالا میبره که البته باز به نظر شخصی افسر ویزا برمیگرده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)