صفحه 3 از 190 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member n_iaz آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک ویزای انگلستان

پس با این اوصاف حتما باید این گواهی حساب بانکی یک ماهه باشه تو مدارک؟!؟!

سوال دیگه اینکه مقدار دقیق این پولی که تو حساب باید باشه چقدره؟ یا از کجا میتونم ببینم اگه میشه لینک سفارت ترکیه رو بدین

خیلی خیلی ممنونم

سلام

امروز داشتم فروم رو مطالعه می کردم به اشتباهات مربوط به بورس در cas برخوردم که چقدر برای دوستان مسئله ساز شده و گفتم cas خودم رو یه چکی کنم.
    Tuition Fee: £14080 Please note fees may be subject to change
    Payments made to date: None required

و بعد در یه بند دیگه نوشته

1. Applicant has been awarded a James Watt Scholarship to cover tuition fees and a small annual
    contribution of £920 towards living expenses. Scholarship letter dated 04 December 2012 and
    signed by Professor Lynne Jack, Director of Research, School of the Built Environment

سوال اولم اینه که : الان این cas من درسته و مشکلی برای سفارت نداره؟ البته نامه بورس رو هم بهم دادن که شامل شهریه کامل و 920 پوند هزینه زندگی در سال هست.
    ویرایش توسط میلاد : May 24th, 2013 در ساعت 11:13 PM

ApplyAbroad Guru

برای اطمینان از دانشگاه بخواهید که اصل CAS رو برایتان بفرسته من متوجه این None Required نمیشم.

سلام

لطفا یه نظری بدید پرینت صورت حساب من کامل و درست هست؟1 001.jpg

در ضمن به نظر من گرفتن پریننت تو شعبه های مرکزی بهتره چون آدم های فهمیده تری هستند.
    من ازشون خواستم تو سر برگ باشه و یه نمونه از همین سایت بهشون نشون دادم. اونها هم تو سر برگ گرفتن. و بعد از اینکه مهر زد همانطور که در تصویر مشاهده نمی گردد!!! یه مهر برجسته هم به شکل داوطلبانه بهش اضافه نمود. به نظر من آیندگان هم یه نمونه از شکل پرینتی رو که می خواهند، به مسولان ارائه دهند تا شبیه همون رو تحویلتون بدن.

موفق باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_saeed نمایش پست ها
    در ضمن به نظر من گرفتن پریننت تو شعبه های مرکزی بهتره چون آدم های فهمیده تری هستند.
    من ازشون خواستم تو سر برگ باشه و یه نمونه از همین سایت بهشون نشون دادم. اونها هم تو سر برگ گرفتن. و بعد از اینکه مهر زد همانطور که در تصویر مشاهده نمی گردد!!! یه مهر برجسته هم به شکل داوطلبانه بهش اضافه نمود. به نظر من آیندگان هم یه نمونه از شکل پرینتی رو که می خواهند، به مسولان ارائه دهند تا شبیه همون رو تحویلتون بدن.

موفق باشید.
    نکته اول اینکه معلوم نیست شما چقدر پول باید داشته باشید که بعد بشه در مورد این پرینت نظر داد.

نکته دوم اینکه نیازی نیست پرینت تو سربرگ باشه و اتفاقا چیزی که من میدونم اینه که شعبه مرکزی خیلی بیشتر اذیت میکنه و بعضی شعبه ها خیلی کمتر دردسر دارند. براساس قانون پرینت شما همینکه مهرهای لازم رو داشته باشه کافیه و سربرگ اصلا ضروری نبوده.

شما در مورد شهریه و محل زندگیتون توضیح بدید تا بعد بشه گفت این پرینت درسته یا نه.

با تشکر

راجع به نکته اول توی نامه scholarship زده:

you should except living costs to be approximately 7200 per year perhaps slightly more که با توجه به متن بورسم که بالای همین صفحه هست 920 تا شو دانشگاه می ده و تو cas هم هست , دانشگاه هم خارج از لندنه شهریه رو هم که کامل می دن ( در بالای صفحه گذاشتم). یه بورس جانبی هم استاد داده برای بقیه اش که من حوصله دردسر ارایه مدارکش رو نداشتم بقیه اش رو گذاشتم پای حساب. در ضمن یه نامه از حساب ریالی هم دارم مثل همینه حدود 3-2 تومن هم اون هست. در کل من می خواستم بدونم کلیت نامه ام درست هست یا نه؟ چون با توجه به محلش که خارج از لندن هست من 12000 دلار + 2 میلیون تومان+ 920 پوند تمکن مالی ارایه دادم.

در مورد سوال دوم البته نیازی نیست پرینت تو سر برگ باشه یا هر دو تا مهر برجسته و معمولی رو داشته باشه.
    در مورد شعبه های مرکزی هم نمیشه یه نسخه کلی داد. حداقا در مورد کرج که من تجربه دارم شعبه میدان مادر که شعبه مرکزی هست کارمندای بسیار بسیار فهمیده ای داره. با اینکه حساب من از یه شعبه دیگه بود نهایت همکاری رو کردند و تو 5 دقیقه دو تا پرینت رو به طور کامل همون جوری که من می خواستم دادن. فقط همین رو بگم برای اینکه پرینت روی لوگوی سربرگ نیفته اول روی برگ معمولی پرینت گرفت بعد روی سر برگ کپی کرد با دستگاه کپی و یه جوری تنظیم کرد که حداقل تداخل بین متن و سر برگ باشه. مخصوصا در مورد حساب ریالی من که بیشتر گردش مالی داشت این مورد مهم بود.

موفق باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_saeed نمایش پست ها
    با تشکر

راجع به نکته اول توی نامه scholarship زده:

you should except living costs to be approximately 7200 per year perhaps slightly more که با توجه به متن بورسم که بالای همین صفحه هست 920 تا شو دانشگاه می ده و تو cas هم هست , دانشگاه هم خارج از لندنه شهریه رو هم که کامل می دن ( در بالای صفحه گذاشتم). یه بورس جانبی هم استاد داده برای بقیه اش که من حوصله دردسر ارایه مدارکش رو نداشتم بقیه اش رو گذاشتم پای حساب. در ضمن یه نامه از حساب ریالی هم دارم مثل همینه حدود 3-2 تومن هم اون هست. در کل من می خواستم بدونم کلیت نامه ام درست هست یا نه؟ چون با توجه به محلش که خارج از لندن هست من 12000 دلار + 2 میلیون تومان+ 920 پوند تمکن مالی ارایه دادم.

در مورد سوال دوم البته نیازی نیست پرینت تو سر برگ باشه یا هر دو تا مهر برجسته و معمولی رو داشته باشه.
    در مورد شعبه های مرکزی هم نمیشه یه نسخه کلی داد. حداقا در مورد کرج که من تجربه دارم شعبه میدان مادر که شعبه مرکزی هست کارمندای بسیار بسیار فهمیده ای داره. با اینکه حساب من از یه شعبه دیگه بود نهایت همکاری رو کردند و تو 5 دقیقه دو تا پرینت رو به طور کامل همون جوری که من می خواستم دادن. فقط همین رو بگم برای اینکه پرینت روی لوگوی سربرگ نیفته اول روی برگ معمولی پرینت گرفت بعد روی سر برگ کپی کرد با دستگاه کپی و یه جوری تنظیم کرد که حداقل تداخل بین متن و سر برگ باشه. مخصوصا در مورد حساب ریالی من که بیشتر گردش مالی داشت این مورد مهم بود.

موفق باشید.
    موجودی حساب شما با توجه به برابر ارز 7400 پونده که اگر دانشگاه خارج لندن قرار داره کافیه. من منظورم شعبه مرکزی در تهران بود. به طور کلی کارمندای بانک همینطوریش هم گیج و صاحب نظر هستند پس به نظر بهتره سر مسایل غیرضروری بیشتر گیجشون نکرد. پرینت شما با این شرایط مشکلی نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    نکته اول اینکه معلوم نیست شما چقدر پول باید داشته باشید که بعد بشه در مورد این پرینت نظر داد.

نکته دوم اینکه نیازی نیست پرینت تو سربرگ باشه و اتفاقا چیزی که من میدونم اینه که شعبه مرکزی خیلی بیشتر اذیت میکنه و بعضی شعبه ها خیلی کمتر دردسر دارند. براساس قانون پرینت شما همینکه مهرهای لازم رو داشته باشه کافیه و سربرگ اصلا ضروری نبوده.

شما در مورد شهریه و محل زندگیتون توضیح بدید تا بعد بشه گفت این پرینت درسته یا نه.
    هومن جان این مهرهای لازم رو که میگید حتما شعبه مرکزی داره که برامون بزنه یا همون شعبه که حساب باز کردیم برامون میزنه؟ خودشون حتما میزنن یا باید به این داستان هم حواسمون باشه؟ چنتا مهره؟ چجوریه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    هومن جان این مهرهای لازم رو که میگید حتما شعبه مرکزی داره که برامون بزنه یا همون شعبه که حساب باز کردیم برامون میزنه؟ خودشون حتما میزنن یا باید به این داستان هم حواسمون باشه؟ چنتا مهره؟ چجوریه؟
    ممنون
    معمولا پارسیان سه جور مهر داره. مهر فارسی شعبه که رنگیه. مهر انگلیسی شعبه که برجسته است. مهر امور بین الملل. بهتره اگر تهران هستید همه اینها رو بزنید. ولی اگه شهرستان هستید و سخته اومدن تهران مهر انگلیسی شعبه کافیه. دقت کنید اسم بانک به انگلیسی و لوگوی بانک واضح معلوم باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)