صفحه 4 از 190 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

پیش فرض پاسخ : مدارک ویزای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    معمولا پارسیان سه جور مهر داره. مهر فارسی شعبه که رنگیه. مهر انگلیسی شعبه که برجسته است. مهر امور بین الملل. بهتره اگر تهران هستید همه اینها رو بزنید. ولی اگه شهرستان هستید و سخته اومدن تهران مهر انگلیسی شعبه کافیه. دقت کنید اسم بانک به انگلیسی و لوگوی بانک واضح معلوم باشه
    خیلی ممنون از پاسختون . من تهران هستم حتما حواسم رو جمع میکنم پس . راستی در مورد اینکه پول بعد از 28 روز بازم باید تو حساب باشه یا نه رو اطلاعات دارید؟ بعداز پرینت بانکی میتونیم خالیش کنیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون . من تهران هستم حتما حواسم رو جمع میکنم پس . راستی در مورد اینکه پول بعد از 28 روز بازم باید تو حساب باشه یا نه رو اطلاعات دارید؟ بعداز پرینت بانکی میتونیم خالیش کنیم؟
    خیر بهتره باشه چون براساس قانون و براساس متنی که شما در فرم تقاضا امضا کنید اعلام میکنید که این پول موجوده. احتیاط اینه که تا زمان گرفتن جواب پول در حساب بمونه.

Junior Member

سلام آقا هومن من دو تا حساب دارم یکی بلند مدت یکی کوتاه مدت برای کوتاه مدت گرفتم گردش حساب برای بلند مدت اون جمله ارو با هزار دردسر گفتم اضافه کرد برام یک گردش حسابم برای بلند مدت گرفتم به نظرت اینم بگذارم تو مدارکم یا ممکن مشکل ساز بشه؟ ممنونBANK STATEMENT 3.jpg

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siaadib نمایش پست ها
    سلام آقا هومن من دو تا حساب دارم یکی بلند مدت یکی کوتاه مدت برای کوتاه مدت گرفتم گردش حساب برای بلند مدت اون جمله ارو با هزار دردسر گفتم اضافه کرد برام یک گردش حسابم برای بلند مدت گرفتم به نظرت اینم بگذارم تو مدارکم یا ممکن مشکل ساز بشه؟ ممنونBANK STATEMENT 3.jpg
    مشکلی فکر نکنم ایجاد کنه تو یک نامه توضیحی در مورد این پرینتها توضیح بدید.

سلام دوستان،
    می خواستم بدونم واسه مدارک ویزای همسرم (Tier 4 dependent)، اینکه حساب بانکی به اسم خودم باشه بهتره یا حساب مشترک خودم و همسرم باشه؟
    خودم فاند کامل دارم. ببخشید اگر سوالم تکراریه.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moameri2003 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    می خواستم بدونم واسه مدارک ویزای همسرم (Tier 4 dependent)، اینکه حساب بانکی به اسم خودم باشه بهتره یا حساب مشترک خودم و همسرم باشه؟
    خودم فاند کامل دارم. ببخشید اگر سوالم تکراریه.
    ممنون
    فرقی نمیکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    لطف می کنید این ریز حساب بانک رو یه نگاه بندازید ببینم ایرادی اشکالی نداشته باشه. من باید 9870 پوند رو نشون بدم برا ویزا دانشجویی و همراه
    ممنونم
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

دوستان می شه طبق سایت OANDA بگید 24500 پوند چقدر می شه؟ می خوام ببینم که با نرخ دولتی حساب می شه یا آزاد؟ ممنون می شم اگه جواب منو بدین چون این سایت ***** هست و من دسترسی به سایتشون ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام، دوستان ممنون می شم اگه جواب منو بدین. می خواستم ببینم پولی که تو حساب میذاریم اگر به ریال باشه و 1 ماه قبل باید تو حسابم باشه و نباید بهش دست زد، حالا اگر بعد از یک ماه قیمت پوند بالاتر رفت چی کار کنم؟ اگر پولی که تو حساب میذاریم مثلا 2 میلیون بیشتر باشه اشکال داره؟
    پول بیشتر باشه که مشکلی نداره، کمتر نباید بشه. شما طوری پول بزارید اگر براتون امکان داره که کمترین ریسک رو بکنید با توجه به نوسانات ارز.

سلام، من یه سوال دارم، بعد از گرفتن ویزای TIER 4 می تونیم اون پولی که برای هزینه زندگی و دانشگاه رو تو بانک میذاریم برداریم؟ کلا چه مدت بعد از اینکه ویزا رو گرفتیم می شه پول رو برداریم؟ ممنو ن می شم اگر راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)