صفحه 57 از 190 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Senior Member km7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می‌شم اگر جوابِ منو بدید. من شهریور کلاسام شورو می‌شه.
    من اگر 100میلیون توو حسابِ خودم بریزم و یک ماه نگه دارم و پرینتِ تراکنش رو بگیرم، چه مدرکی دیگه باید ارائه کنم که اینها به این پول شک نکنن؟ چون من منبعِ درآمدی ندارم و درواقع پدرم اسپانسرم هست اما پول توو حسابِ منه. (این پول هم جور کردنش توو این زمان سخته و قرض می‌گیرم و بعدِ ویزا به صاحبش پس می‌دم تا شهریه دانشگاه و خوابگاه رو قسطی بدم و نه یک جا) چه چیزی باید ارائه بدم تا قانع شن پول از اسپانسرمه؟ پدرم شغلش آزاده و نمی‌دونم باید چه مدرکِ دیگه‌ای در بحثِ مالی ارائه کنم.

بعد شما این مبالغِ دقیقی که محاسبه می‌کنید از کجاست؟ اینکه فرضاً اگر شهریه من 15000تاست، چطوری بفهمم چقدر باید توو حساب بذارم این یه ماه؟ و اون بخشِ مینتننس همون 10000تا واسه یک سال کافیه دیگه؟

و یک سوالِ دیگه: من سندِ یک زمین هم به نامِ خودم دارم ایران، خوبه اونم ترجمه کنم؟ یا ضروری نیست؟

می‌دونم سوالام زیاد شد اما خواهشاً جواب بدید. و اگر راهنماییِ دیگه‌ای دارید دریغ نکنید. سپاس.
    شما اول تاپیک ها رو مطالعه کنید. همه این سوالاتی که پرسیدید بارها بحث شده و جواب کامل براش داده شده. اگر باز سوالی داشتید بپرسید حتما پاسخ داده میشه.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    شما اول تاپیک ها رو مطالعه کنید. همه این سوالاتی که پرسیدید بارها بحث شده و جواب کامل براش داده شده. اگر باز سوالی داشتید بپرسید حتما پاسخ داده میشه.
    دوستِ عزیز مطمئن باشید اگر وقت داشتم نمیومدم اینجا سریع این سوالات رو بپرسم.
    *اگر کسی هست که نوشتنِ جوابا براش خیلی سخت نیست کمک کنه لطفاً
    سپاس

دوستِ عزیز مطمئن باشید اگر وقت داشتم نمیومدم اینجا سریع این سوالات رو بپرسم.
    *اگر کسی هست که نوشتنِ جوابا براش خیلی سخت نیست کمک کنه لطفاً
    سپاس
    همه دوستان دیگه ای هم که اینجا سوال مطرح میکنند عجله دارن و وقت ندارن. اما به وقت بقیه احترام میذارن نیم ساعت یکساعت وقت میذارن تاپیکا رو میخونن بعد سوالشونو مطرح میکنند. تنها شما نیستین که شهریور کلاساتون "شورو" میشه. 80-90 درصد همینطورین.

Junior Member

با سلام و تشكر فراوان
    من پذيرش مستر دارم هزينه دانشگاه 14100 و شهرم هم leeds هست.
    من براي نشان دادن منبع پول دارم فيش حقوقي خودم به مبلغ ماهانه 3 ميليون+ سند ماشين خودم رو ميزارم از طرف پدرم هم حكم بازنشستگي به مبلغ ماهانه 3200+ حساب با گردش بالا مي زارم( ايشون به صورت مستقل در كار ساخت ساز هستن مانده حساب زياد نيست)
    همين كافيه يا سند خونه مادرم رو كه خانه دار هستن بزارم؟
    ممنون از راهنمايي

نقل قول نوشته اصلی توسط roustaei نمایش پست ها
    با سلام و تشكر فراوان
    من پذيرش مستر دارم هزينه دانشگاه 14100 و شهرم هم leeds هست.
    من براي نشان دادن منبع پول دارم فيش حقوقي خودم به مبلغ ماهانه 3 ميليون+ سند ماشين خودم رو ميزارم از طرف پدرم هم حكم بازنشستگي به مبلغ ماهانه 3200+ حساب با گردش بالا مي زارم( ايشون به صورت مستقل در كار ساخت ساز هستن مانده حساب زياد نيست)
    همين كافيه يا سند خونه مادرم رو كه خانه دار هستن بزارم؟
    ممنون از راهنمايي
    اگر گردش حساب پدرتون خیلی بالا هست، دیگه فیش های حقوقی رو ارائه نکنید. اگه زیاد بالا نیست اما رقم قابل توجهیه، فیش های حقوقی رو هم ضمیمه کنید. هرچند حتما یا در تعهد محضری و یا در cover letter که روی مدارک میذارید شغل پدرتون رو عنوان کنید. ایشون جواز کسب یا پروانه ای چیزی برای کارشون ندارن؟

سلام دوستان ممنون می‌شم اگر جوابِ منو بدید. من شهریور کلاسام شورو می‌شه.
    من اگر 100میلیون توو حسابِ خودم بریزم و یک ماه نگه دارم و پرینتِ تراکنش رو بگیرم، چه مدرکی دیگه باید ارائه کنم که اینها به این پول شک نکنن؟ چون من منبعِ درآمدی ندارم و درواقع پدرم اسپانسرم هست اما پول توو حسابِ منه. (این پول هم جور کردنش توو این زمان سخته و قرض می‌گیرم و بعدِ ویزا به صاحبش پس می‌دم تا شهریه دانشگاه و خوابگاه رو قسطی بدم و نه یک جا) چه چیزی باید ارائه بدم تا قانع شن پول از اسپانسرمه؟ پدرم شغلش آزاده و نمی‌دونم باید چه مدرکِ دیگه‌ای در بحثِ مالی ارائه کنم.

بعد شما این مبالغِ دقیقی که محاسبه می‌کنید از کجاست؟ اینکه فرضاً اگر شهریه من 15000تاست، چطوری بفهمم چقدر باید توو حساب بذارم این یه ماه؟ و اون بخشِ مینتننس همون 10000تا واسه یک سال کافیه دیگه؟

و یک سوالِ دیگه: من سندِ یک زمین هم به نامِ خودم دارم ایران، خوبه اونم ترجمه کنم؟ یا ضروری نیست؟

می‌دونم سوالام زیاد شد اما خواهشاً جواب بدید. و اگر راهنماییِ دیگه‌ای دارید دریغ نکنید. سپاس.
    شما باید به عنوان هزینه زندگی 9180 پوند برای لندن و یا 7380 پوند برای خارج لندن رو به شهریه اضافه کنید و در این سایت به ریال تبدیل کرده و به مدت 28 روز در یکی از بانک های پارسیان و یا پاسارگاد در حساب کوتاه مدت بخوابونید و هر دو سه روزی یه مبلغی که مقدارش مهم نیست به اون حساب واریز کنید تا یه تعدادی تراکنش توی پرینت حسابتون مشخص بشه، همین! برای منشا پول هم از پدرتون فیش حقوقی و یا جواز کسب و تعهد محضری نیاز هست. پول توی حساب خودتون باشه بهتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    اگر گردش حساب پدرتون خیلی بالا هست، دیگه فیش های حقوقی رو ارائه نکنید. اگه زیاد بالا نیست اما رقم قابل توجهیه، فیش های حقوقی رو هم ضمیمه کنید. هرچند حتما یا در تعهد محضری و یا در cover letter که روی مدارک میذارید شغل پدرتون رو عنوان کنید. ایشون جواز کسب یا پروانه ای چیزی برای کارشون ندارن؟
    با تشکر از راهنمایی سریع شما
    گردش حساب طوری هست که در 3 ماه اخیر 150 میلیون جا به جا شده. ایشون جواز یا پروانه ندارن تمام اسناد ملکی هم به اسم برادرم هست پدرم وکالت تام دارن. بهترین حالتی که می تونم در مورد منبع پول متقاعد شون کنم چی هست؟
    ممنون

دوستان، سلام. اگر کسی فول اسپانسرشیپ از یکی از موسسات خصوصی داخل کشور داشته باشه ودانشگاههای انگلستان هم تاییدش کنن، آیا باز هم نیاز به حساب بانکی برای سفارت هست یا نه؟ و آیا اصلاً سفارت همچین چیزی رو قبول میکنه؟ با تشکر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zabanamooz نمایش پست ها
    دوستان، سلام. اگر کسی فول اسپانسرشیپ از یکی از موسسات خصوصی داخل کشور داشته باشه ودانشگاههای انگلستان هم تاییدش کنن، آیا باز هم نیاز به حساب بانکی برای سفارت هست یا نه؟ و آیا اصلاً سفارت همچین چیزی رو قبول میکنه؟ با تشکر.
    ریسک کار بالاست چون اثبات اینکه این موسسه قادر به تامین همه هزینه هاست کار ساده ای است. در چنین مواقعی بهترین کار اینه که این موسسه پول مورد نیاز رو به حساب شما بریزه و نامه تایید بده که مبلغ رو اونا دادند و تمام هزینه های شما رو تامین میکنند.

Junior Member

سلام من یه سؤال داشتم.
    درباره پرینت گردش حساب 6 ماهه ی کسی که ساپورتمون کرده...من همه جا نوشتم که پدرم ساپورتم می کنه و تعهد محضری هم دارم...ولی نمی دونستم باید گردش حساب 6 ماهه ی پدرمو نشون بدم... چون تمام این پولی که الان تو حسابمه دقیقاً از یه حساب پدرم تو حسابم ریخته نشده...(((( مثلاً فسمتیش از حساب مامانم و قسمتیش توسط یه نفر دیگه ریخته شده...(( حالا باید چی کار کنم؟((((((((

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)