صفحه 6 از 190 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Member vahid.abroad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology and Bioinformatics, Edinburgh University

پیش فرض پاسخ : مدارک ویزای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر نیازی به رفتن به شعبه مرگزی نیست. برای اطمینان میتونید ببرید شعبه مرگزی مهر امور بین الملل رو بزنه. کارمند شعبه چرت گفته چون مهر بین الملل رو فقط دفاتر بین الملل دارند.
    سلام امروز رفتم امور بین الملل بانک پاسارگاد در شعبه مرکزی واقع در بلوار میرداماد، گفتند که شما پرینتتون رو به انگلیسی گرفتید و مهر فارسی و انگلیسی شعبه کفایت می کنه، گفتم که برای سفارت انگلیس می خوام، گفتند که ما با سفارت هماهنگیم که مهر شعبه صادر کننده رو گردش حساب صادر شده به انگلیسی معتبره و نیازی به مهر امور بین الملل نیست. تنها زمانی مهر امور بین الملل رو می زنند که پرینت رو به فارسی گرفته باشید و اون رو ترجمه رسمی کرده باشید، در اینصورت بانک مهر امور بین الملل روی ترجمه میزنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.abroad نمایش پست ها
    سلام امروز رفتم امور بین الملل بانک پاسارگاد در شعبه مرکزی واقع در بلوار میرداماد، گفتند که شما پرینتتون رو به انگلیسی گرفتید و مهر فارسی و انگلیسی شعبه کفایت می کنه، گفتم که برای سفارت انگلیس می خوام، گفتند که ما با سفارت هماهنگیم که مهر شعبه صادر کننده رو گردش حساب صادر شده به انگلیسی معتبره و نیازی به مهر امور بین الملل نیست. تنها زمانی مهر امور بین الملل رو می زنند که پرینت رو به فارسی گرفته باشید و اون رو ترجمه رسمی کرده باشید، در اینصورت بانک مهر امور بین الملل روی ترجمه میزنه.
    احتمالا این مقررات جدیده چون تا همین یکی دو ماه پیش امور بین الملل مهر انگلیسی میزد. البته همونطور که گفتم پرینت شما به همون صورت هم درست و قابل قبوله و مشکلی نداره.

Member vahid.abroad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology and Bioinformatics, Edinburgh University

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    احتمالا این مقررات جدیده چون تا همین یکی دو ماه پیش امور بین الملل مهر انگلیسی میزد. البته همونطور که گفتم پرینت شما به همون صورت هم درست و قابل قبوله و مشکلی نداره.
    به احتمال زیاد، چون وقتی شعبه فردوسی بودم کارمند بانک گفت که اخیراً دیگه گردش حساب انگلیسی رو بالا نمی فرستیم مهر امور بین الملل بزنند ما مهر انگلیسی شعبه رو میزنیم و همین کفایت میکنه. هولوگرام رو تنها روی گواهی تمکن مالی گفتند می زنیم که برای سفارت انگلیس تمکن مالی نیازی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - شریف - کارشناسی ارشد

دوستان همشیره بنده از لندن پذیرش گرفته و هزینه های دانشگاه و زندگیش رو دانشگاه پوشش خواهد داد (Full Scholarship) . آیا برای گرفتن ویزا بایستی اظهار نامه مالیاتی ارایه بده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohtashami87 نمایش پست ها
    دوستان همشیره بنده از لندن پذیرش گرفته و هزینه های دانشگاه و زندگیش رو دانشگاه پوشش خواهد داد (Full Scholarship) . آیا برای گرفتن ویزا بایستی اظهار نامه مالیاتی ارایه بده؟
    خیر فقط مدرک اسکالرشیپ کافی است (نامه یا درج در CAS).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای ویزای دانشجویی

سلام
    براي فوق ليسانس مي خواهم سفارت وقت بگيرم،ولي براي مقدار پول مورد نياز حرف هاي زيادي ميزنند يكي ميگه معيارپوند ٥٠٠٠توماني تو حساب باشه يكي ميگه ارز مرجع يكي هم ميگه ارز مبادلاتي.
    كسي هست كه اخيرا رفته باشه يا بدونه كه كدوم درسته؟من هزينه ام ٢٥،٠٠٠ تاس چقدر تو حساب باشه كه روزه ي شك دار نگيرم.
    يك سوال ديگه ايا براي tier4 دبي ميشه بوكينگ كرد يا بايد رفت ابوظبي؟
    ممنونم از همتون

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Am12345 نمایش پست ها
    سلام
    براي فوق ليسانس مي خواهم سفارت وقت بگيرم،ولي براي مقدار پول مورد نياز حرف هاي زيادي ميزنند يكي ميگه معيارپوند ٥٠٠٠توماني تو حساب باشه يكي ميگه ارز مرجع يكي هم ميگه ارز مبادلاتي.
    كسي هست كه اخيرا رفته باشه يا بدونه كه كدوم درسته؟من هزينه ام ٢٥،٠٠٠ تاس چقدر تو حساب باشه كه روزه ي شك دار نگيرم.
    يك سوال ديگه ايا براي tier4 دبي ميشه بوكينگ كرد يا بايد رفت ابوظبي؟
    ممنونم از همتون
    معیار این سایت هست:
    http://www.oanda.com/currency/converter/
    این سایت حداقل رو به شما میگه، اما جون قیمت ارز در روزهای مختلف کم و زیاد میشه بهترا بیشتر از مبلغی که این سایت به شما میگه در حساب باشه.

برای گرفتن وقت هم به تاپیک های مرتبط مراجعه کنید و سوال رو مطرح کنید. این تاپیک همونطور که در عنوانش معلومه فقط برای مدارک مالی ویزای دانشجویی هست.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

دوستان سلام، برای گرفتن پرینت مالی چه زمانی اقدام کنیم بهتره؟ مثلا اگر من 19th June وقت سفارت تو دبی داشته باشم می تونم گردش مالی 17th June تا 19th May رو بگیرم؟ کلا پرینت چندروز قبل از سفارت باشه؟ یه سوال دیگه هم دارم که ممنون می شم اگر جواب بدین، من شیراز هستم و توی یکی از دارالترجمه ها دیدم که نوشته بود پرینت بانکی رو خود دارلترجمه بانک مرکزی می بره، می خواستم ببینم آیا ضروری هست؟ من حسابم تو بانک پارسیان هست پرینت انگلیسی و اون شرایطی که تو فروم گفتید کفایت می کنه یا ببرم بانک مرکزی؟

Junior Member

سلام، من عضو جدیدم و ممنون می شم راهنمایی کنید. من برای یکی از دانشگاه های انگلستان اقدام کردم، متعهل هستم و یک فرزند 4 ساله هم دارم. می خواستم ببینم که living cost برای همسرم و فرزندم باید تو حساب من باشه یا همسرم؟ من برای خودم باید 9000 پوند به مدت 28 روز تو حسابم باشه، ایا برای فرزندم و همسرم که هر کدوم باید 5400 پوند داشته باشن تو حساب کدوممون باشه بهتره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    دوستان سلام، برای گرفتن پرینت مالی چه زمانی اقدام کنیم بهتره؟ مثلا اگر من 19th June وقت سفارت تو دبی داشته باشم می تونم گردش مالی 17th June تا 19th May رو بگیرم؟ کلا پرینت چندروز قبل از سفارت باشه؟
    زمانش باید حداکثر یک ماه قدیمی تر از تاریخ اپلیکیشن شما باشه یعنی دو روز زودتر مناسبه و مدت زمانی هم که پول شما باید در حسابتون باشه حداقل 28 روزه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)