صفحه 66 از 190 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Al1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.بعد از گرفتن پرینت بانکی ،من الان متوجه شدم که مبلغ دویست هزار تومان کمتر پول به حسابم ریخته بودم(پول توی حساب شصت و هشت میلیون بوده).امروز میخوام وقت سفارت بگیرم،ولی میترسم به خاطر این دویست هزار کسری ردم کنن.به نظر شما چکار کنم؟اگر به اندازه ی کسری حسابم پول به حساب دانشگاه بیرمنگام بریزمو و بعد قبض بانکیشو همراه بقیه ی مدارک به سفارت بدم قبول میکنن؟۵ روز دیگه وقت دارم برای online application و امکان اینکه CAS رو اصلاح کنن نیست.
    ایمیل بزن دانشگاه و ازشون بپرس, اگه بتونی رسید پرداخت پولو از خود دانشگاه بگیری بهتره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    ایمیل بزن دانشگاه و ازشون بپرس, اگه بتونی رسید پرداخت پولو از خود دانشگاه بگیری بهتره
    CAS درست کردنش کار 5 دقیقه است. اگه دانشگاه سریع باشه میتونه. ولی شما چرا انقدر لب مرز پول ریخته بودید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    CAS درست کردنش کار 5 دقیقه است. اگه دانشگاه سریع باشه میتونه. ولی شما چرا انقدر لب مرز پول ریخته بودید؟
    دوست عزیز من از ابتدا ۴میلیون پول بیشتر ریختم حساب ولی دانشگاه اومده یه چیزی به نام residential fee که 800 پونده به شهریم اضافه کرده که باعث شده کسری بیارم.بهشون گفتم که CAS رو اصلاح کنید که گفتن ۱هفته کمه و نمیرسیم.من خواهرم تو بیرمنگامه و میتونه پولو بهشون بده.ولی ایا میتونه رسید بانکیو برام ای میل کنه و من پرینتشو به سفارت بدم؟با اینکه حتما باید اصل رسید رو برام پست کنه؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

دوست عزیز من از ابتدا ۴میلیون پول بیشتر ریختم حساب ولی دانشگاه اومده یه چیزی به نام residential fee که 800 پونده به شهریم اضافه کرده که باعث شده کسری بیارم.بهشون گفتم که CAS رو اصلاح کنید که گفتن ۱هفته کمه و نمیرسیم.من خواهرم تو بیرمنگامه و میتونه پولو بهشون بده.ولی ایا میتونه رسید بانکیو برام ای میل کنه و من پرینتشو به سفارت بدم؟با اینکه حتما باید اصل رسید رو برام پست کنه؟
    Residential fee احتمالا واسه خوابگاه است.
    به نظر من امكان انجام اين كار هست. شما احتياجى به اصل رسيد نداريد و ميتوانيد از ايميل استفاده كنيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    Residential fee احتمالا واسه خوابگاه است.
    به نظر من امكان انجام اين كار هست. شما احتياجى به اصل رسيد نداريد و ميتوانيد از ايميل استفاده كنيد.
    در تایید دوست خوبمون leo47:
    As a resident in halls you will have electronically signed a legally binding licence agreement to occupy your room, making you liable for payment of residential fees
    این یه دیپازیت برای خوابگاهه که به دانشگاه اگه اطلاع بدید و رسید رو براشون ایمیل کنید یا حتی ایمیل پرداخت رو هم فوروارد کنید، براتون توی CAS آپدیت میکنن و از مبلغ کل کم میشه و نگرانیتون برطرف میشه. در اینصورت دانشگاه ظرف یک روز هم میتونه CAS جدید رو براتون بفرسته و شما اطلاعات اون رو در فرم ها وارد کنید. بعد رسید پرداخت رو هم بگید خواهرتون ایمیل کنه شما پرینت بگیرید بذارید قاطی مدارک. هر چند وقتی توی CAS ذکر شده باشه دیگه نیازی به رسید نیست. در ضمن حواستون باشه خودتون توی جمع هایی که میزنید و توی فرم ها وارد میکنید، این مبلغ رو از کل داستان کم کنید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

کسی که فاند داره و شهریه هم نمیده بازم باید پرینت حساب نشون بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanz نمایش پست ها
    کسی که فاند داره و شهریه هم نمیده بازم باید پرینت حساب نشون بده؟
    فاندتون چقدره؟ و اینکه خودتون تنها هستید یا کسی هم قراره باهاتون بیاد؟ لندنید یا خارج لندن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    فاندتون چقدره؟ و اینکه خودتون تنها هستید یا کسی هم قراره باهاتون بیاد؟ لندنید یا خارج لندن؟
    ماهی 1000 یورو فاندم هست و شهریه هم نمیدم. اسپانسرم Erasmus Mundus هست و فقط یک ترم قراره دانشگاه Leeds باشم و تنها هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanz نمایش پست ها
    ماهی 1000 یورو فاندم هست و شهریه هم نمیدم. اسپانسرم Erasmus Mundus هست و فقط یک ترم قراره دانشگاه Leeds باشم و تنها هستم.
    برای erasmus سخت گیری زیادی نمیکنن اما به هر حال این مبلغ یه مقداری کمه. 1000 یورو میشه 795 پوند. شما باید به ازای هر ماه 820 پوند در نظر بگیرید. شما یه مبلغی در حدود 2 یا 2.5 میلیون توی حساب داشته باشید این تفاوت رو جبران میکنه.

Junior Member n_iaz آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hanifmalekpoor نمایش پست ها
    آقا من در مورد 28 روز تحقیقات زیادی انجام دادم و با افراد زیادی گفت و گو داشتم. همه تقریبا متفق القول بودند که باید 28 روز از تاریخ افتتاح یا ریختن پول تو حساب بگذره و بعد اپلای کرد.( طبق گفته ی بچه ها)
    نمونه ای هم از جواب ها رو هم می ذارم . این جواب یکی از مشاورای قویه دانشگاهه ادینبورگ هستش :
    Can you confirm that you have already applied for your Tier 4 visa? If have done so, I would strongly recommend that you withdraw you application as soon as possible – you could get refused as the bank statements don’t cover 28 days at the time of application.
    امیدوارم دیگه باسه بچه ها در این مورد سوالی پیش نیاد.

خدا کنه منم وقت کنم که برسم به ویزا گرفتنم و شلوغ نشه سفارت.
    من هم به دانشگاه و چند نفر که وارد به مسائل ویزا بودم ایمیل زدم و مشکل رو در میان گذاشتم اولش همشون دقیقا مثله همین جوابی که شما فرستادین جواب دادن
    بعدش که من بهشون میگفتم که date of application روزیه که فقط هزینه ویزا پرداخت میشه و روز تحویل مدارک و مصاحبه نیست هنگ میکردن و تا الان که نتونستن جواب بدن

خلاصه من که ریسک نکردم و تقاضای refund دادم و میخوام دوباره ثبت نام کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)