صفحه 7 از 190 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای ویزای دانشجویی

دوستان سفارت براساس سایت OANDA چطوری هزینه هارو محاسبه می کنه؟ براساس روزی که میرم سفارت ریال رو به پوند محاسبه می کنه یا براساس تاریخ روز آخر پرینت بانکی محاسبه می کنه و تو اون 28 روز نباید کمتر باشه؟
    من 14 روز پیش که پول تو بانک گذاشتم هر پوند تقریبا 1822 تومان بود ولی امروز 1872 تومان هست. الان منتظر نتیجه ATAS هستم و نگرانم که پوند همینطور بالا بره نتیچه ATAS هم تا 10 روز دیگه ممکنه بیاد. من روزی که پول تو بانک گذاشتم 2 میلیون تومان بیشتر گذاشتم و فکر نمی کردم انقدر نوسان داشته باشه. به نظر شما 3 میلیون تومان دیگه به موجودی اضافه کنم که اگر پوند با همین روند بالا رفت که از اونطرف اگر پوند همینطور بالا رفت کمتر وقت از دست بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    دوستان سفارت براساس سایت OANDA چطوری هزینه هارو محاسبه می کنه؟ براساس روزی که میرم سفارت ریال رو به پوند محاسبه می کنه یا براساس تاریخ روز آخر پرینت بانکی محاسبه می کنه و تو اون 28 روز نباید کمتر باشه؟
    من 14 روز پیش که پول تو بانک گذاشتم هر پوند تقریبا 1822 تومان بود ولی امروز 1872 تومان هست. الان منتظر نتیجه ATAS هستم و نگرانم که پوند همینطور بالا بره نتیچه ATAS هم تا 10 روز دیگه ممکنه بیاد. من روزی که پول تو بانک گذاشتم 2 میلیون تومان بیشتر گذاشتم و فکر نمی کردم انقدر نوسان داشته باشه. به نظر شما 3 میلیون تومان دیگه به موجودی اضافه کنم که اگر پوند با همین روند بالا رفت که از اونطرف اگر پوند همینطور بالا رفت کمتر وقت از دست بدم؟
    نرخ در این سایت با نرخ دولتیه و انقدر نوسان نداره. ولی بهتره 10-20 درصد همیشه بیشتر داشته باشید تا افسر ویزا گیج بازی درنیاره. براساس قانون ملاک نرخ برابری در آخرین روز پرینت بانکیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ولی بهتره 10-20 درصد همیشه بیشتر داشته باشید تا افسر ویزا گیج بازی درنیاره.
    ممنون از پاسختون. من 5% بیشتر گذاشتم، می شه منظورتون از گیج بازی افسر توضیح بدین. ممنون.

ApplyAbroad Guru

ممنون از پاسختون. من 5% بیشتر گذاشتم، می شه منظورتون از گیج بازی افسر توضیح بدین. ممنون.
    براساس قانون باید نرخ ارز در تاریخ انتهای پرینت در نظر گرفته بشه ولی افسر ویزا ممکنه اشتباهی نرخ رو در روزی که داره پرونده رو بررسی میکنه در نظر بگیره و این نرخ به ضرر شما باشه. 5 درصد خیلی کمه به نظرم 10-20 درصد هم حتی حداقله.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    نرخ در این سایت با نرخ دولتیه و انقدر نوسان نداره. ولی بهتره 10-20 درصد همیشه بیشتر داشته باشید تا افسر ویزا گیج بازی درنیاره. براساس قانون ملاک نرخ برابری در آخرین روز پرینت بانکیه.
    هومن جان تا حالا شده به کسی که بر حسب همون سایت oanda پول در حساب گزاشته بازم گیر بدند که مثلا پوند آزاد الان 5000 تومان هستش در ایران و بخوان که اینو توجیح کنیم؟
    Please ask your questions through related forums it would be other's questions

Consider : No pain No gain

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    هومن جان تا حالا شده به کسی که بر حسب همون سایت oanda پول در حساب گزاشته بازم گیر بدند که مثلا پوند آزاد الان 5000 تومان هستش در ایران و بخوان که اینو توجیح کنیم؟
    سفارت مرجعی برای نرخ آزاد نداره. اگه این کار رو بکنند باید اعتراض کنید و در تجدید نظر جواب میگیرید. در ضمن در سایت Oanda چند تا نرخ هست و برای اطمینان بهتره بالاترین نرخ رو در نظر بگیرید.

دوستان هزینه living const که باید تو حسابمون باشه، accommodation هم جزش هست؟ من از دانشگاهی که پذیرش گرفتم تو لندن هست و باید 9000 پوند برای living cost تو حسابم باشه. اگر افسر در مورد هزینه accommodation پرسید می تونم به همون 9000 پوند رو اشاره کنم یا اینکه باید مبلغ بیشتری برای accommodation تو حساب بذارم؟ این رو هم بگم که خاله من اونجا زندگی می کنن و من کلا هزینه accommodation ندارم ولی از اونجایی که تو فروم دیدم بهتره که به افسر سفارت نگیم که اونجا آشنا داریم منم نمی خوام بگم که اونجا آشنا دارم. پس می شه راهنمایی کنید در مورد هزینه accommodation که چیکار کنم؟ممنون.

ApplyAbroad Guru

دوستان هزینه living const که باید تو حسابمون باشه، accommodation هم جزش هست؟ من از دانشگاهی که پذیرش گرفتم تو لندن هست و باید 9000 پوند برای living cost تو حسابم باشه. اگر افسر در مورد هزینه accommodation پرسید می تونم به همون 9000 پوند رو اشاره کنم یا اینکه باید مبلغ بیشتری برای accommodation تو حساب بذارم؟ این رو هم بگم که خاله من اونجا زندگی می کنن و من کلا هزینه accommodation ندارم ولی از اونجایی که تو فروم دیدم بهتره که به افسر سفارت نگیم که اونجا آشنا داریم منم نمی خوام بگم که اونجا آشنا دارم. پس می شه راهنمایی کنید در مورد هزینه accommodation که چیکار کنم؟ممنون.
    همون 9000 پوند کافیه و نیازی به پول جدا برای Accommodation نیست. اگه پرسیدند برنامه تون چیه بگید میرم خوابگاه دانشگاه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

فول فاند هستيد از دانشگاه؟ هزينه برا دانشگاه نداريد يعني؟
    Please ask your questions through related forums it would be other's questions

Consider : No pain No gain

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    فول فاند هستيد از دانشگاه؟ هزينه برا دانشگاه نداريد يعني؟
    هزینه دانشگاه دارم، 15500 پوند بود که 2000 پوند تخفیف دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)